محصولات ما ساخته شده است برای ارائه کار بهتر-از-صفحه اصلی بهره وری: لاجیتک Ashok Jangra

Logitech,Ashok Jangra, Ashok Jangra FE interview, Logitech PC accessories, work from home, post-Covid era, logitech marketAshok Jangra خوشه, دسته, سر, شمال, غرب, آسیا, Logitech

لاجیتک یک خانواده نام وقتی که می آید به کامپیوتر لوازم جانبی—وب کم موش و صفحه کلید و سر و صدا لغو هدفون و بیشتر. با تغییر اکوسیستم اطراف PC, لوازم جانبی این شرکت سوئیسی است به طور مداوم به روز شده در سبد محصولات خود را با ارگونومیک طرح که با هدف حرفه ای و همچنین روزمره کاربران است. با کار از خانه (WFH) تبدیل شدن به بیشتر قابل قبول مفهوم Ashok Jangra خوشه, دسته, سر, شمال, غرب, آسیا, Logitech, مذاکرات در مورد استراتژی شرکت در هند و آخرین آن ارائه شده و در مصاحبه با Sudhir Chowdhary.

گزیده ای:
WFH است طبیعی جدید برای کسب و کار. چگونه است Logitech حصول اطمینان از وصل ،

اخبار مرتبط

ما در حال حاضر زندگی در میان دراماتیک ترین اختلال در تمام زمانها. سازمان ها و کارکنان خود را نه تنها استقبال اما تطبیق با کنترل از راه دور فرهنگ کار و یا به عنوان برخی ممکن است می گویند استرس تست یک مفهوم کار از خانه به آن است. و این شده است یک صنعت منکر و حرفه ای-اگنوستیک تغییر دهید.

ما در لاجیتک احساس می کنید که مناسب محل کار مجموعه ای است که باید به صورت حرفه ای برای اطمینان از بازده و بهره وری سطوح. و مطمئن شوید که خود را WFH تجربه است که به عنوان نزدیک به دفتر خود تجربه Logitech پیشنهادات استادانه درست شده محصول نمونه کارها با وب کم, موش و صفحه کلید و سر و صدا لغو هدفون و بیشتر.

چگونه Logitech کمک حرفه ای پل WFH فاصله?

ما طیف گسترده ای از محصولات است که به صورت جداگانه و یا با هم بسته بندی شده می تواند به افزایش کار از خانه بهره وری. ما طیف وسیعی از موش, کیبورد, وب کم, هدفون طراحی شده برای افزایش بهره وری و اختصاص داده شده به ساخت ابزار است که فضای کاری خود را راحت تر به خصوص در هنگام کار ساعت های طولانی. ما طیف وسیعی از موش و صفحه کلید همراه با طرح های مختلف, رنگ ها و اشکال را با توجه به نیازهای افراد مختلف مثلا ما K380 صفحه کلید و نقش ونگار ریگی دادن موش در بسته نرم افزاری با هم به خوبی برای ظریف و حداقلی فضای کاری و مناسب برای حرفه ای جوان در حالی که MX Master 3 طیف وسیعی از موش را در هدف حرفه ای به دنبال دقت و عمق دقت در کار خود از جمله معماران و طراحان گرافیک ، کاربران اپل می توانید یک لپ تاپ درست تجربه با لاجیتک باریک برگ طیف وسیعی از محصولات است که آسان برای دسترسی و بهره وری بالا نرخ.

برای حرفه ای ها که صرف بخش زیادی از روز خود را در جلسات لاجیتک ارائه می دهد H600 و H390 هدست همراه با C920 و C922 webcams. Logitech دستگاه های ساخته شده با یک نقطه تمرکز بر حصول اطمینان از بهره وری کار و بهبود راحتی.

چگونه پست-Covid دوران تعریف لاجیتک بازار ؟ چه روند شما پیش بینی ؟

با ادامه مستند بسیاری از سازمانها در حال حاضر به تصویب رسید کار از خانه ، و ما در حال دیدن محل کار از آینده انتقال به این طبیعی جدید در یک سرعت سریع. اعتقاد ما این است که هنگامی که جهان را برمی گرداند به حالت عادی از راه دور کار دیگر نمی خواهد غیر معمول و ما می بینیم یک حرکت به سمت “انعطاف پذیر به عنوان استاندارد’ با توجه به اذعان بهره وری از مزایای. از راه دور کار تبلیغ است به سازنده تر در مقایسه با یک دفتر کاری و هر یک گارتنر مطالعه 41% از کارکنان هستند به احتمال زیاد به کار از راه دور برای یک دوره معینی حتی پس از Covid-19.

از راه دور کار است که اجازه می دهد کارکنان به کار دقیق—سخت تر نیست و می تواند بسیار سازنده تر به عنوان یک نتیجه quashing معضل ‘presenteeism’. ما بر این باوریم که هنگامی که مردم بیشتر آشنا می شود به این طبیعی آنها قادر خواهد بود برای رسیدن به یک برتر تعادل کار و زندگی بهتر و مدیریت داخلی مسئولیت و یا زمان بیشتری را صرف انجام آنچه آنها را دوست دارم.

چه نوع نوآوری محصول لاجیتک است که با تمرکز بر برای اطمینان از سهولت استفاده می کنید ؟

تمرکز ما در لاجیتک همواره در ارائه مصرف کنندگان با سهولت استفاده از محصولات است که کمک می کند تا به ارگونومیک تجربه. در زمان سناریو که در آن اکثریت از زمان ما صرف کار با استفاده از محصولات و فن آوری است که راحت در نتیجه بهره وری بهتر. ما اطمینان حاصل شود به ترکیب طراحی ارگونومیک تفکر در تمام محصولات است که باعث می شود آنها را آسان برای استفاده در ساعت های طولانی و افزایش بهره وری. برای همه ما موش در سراسر بخش های ما برای اطمینان از این گردد به کاملا مناسب در کاربر دست و تلاش را در به حرکت است که به عنوان کمتر به عنوان امکان پذیر است. از آنجا که بسیاری از ما زمان صرف شده در کار ما ایستگاه های این روزها ما طیف وسیعی از صفحه کلید و موش و هدست گردد با هدف کاهش مچ دست خم شدن بیش از حد در حالی که اطمینان از پشتیبانی خوب برای مچ دست نیز هست.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de