سریلانکا مجموعه اوت 5 تاریخ برای انتخابات پارلمانی

Colombo, ژوئن 10

سریلانکا را دو بار به تعویق افتاد انتخابات پارلمانی در حال حاضر خواهد شد در ماه اوت 5 پس از COVID-19 سلامت دستورالعمل های کمیسیون انتخابات رئیس ماهیندا Deshapriya اعلام کرد.

رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa در مارس 2 محلول مجلس شش ماه جلوتر از برنامه و به نام برای ضربه محکم و ناگهانی سنجی در آوریل 25. اما کمیسیون انتخابات در اواسط ماه مارس به تعویق افتاد انتخابات نزدیک به دو ماه به 20 ژوئن با توجه به شیوع کروناویروس در کشور جزیره.

این کمیسیون در ماه گذشته به اطلاع apex دادگاه که نظر سنجی نمی تواند برگزار می شود در تاریخ 20 ژوئن به دلیل مواج coronavirus بیماری همه گیر.

تاریخ جدید تصمیم گرفته شد پس از یک تصمیم به اتفاق آرا و توافق میان اعضای NEC Deshapriya به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

“ما امضا روزنامه (اعلام تاریخ) و ارسال آن به دولت پرینتر,” او گفت:.

در این سال انتخابات خواهد دیدن دستورالعمل های بهداشتی مانند پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی در حال تمرین در این نظرسنجی.

کمیسیون انتخابات تحت انتقاد از حزب حاکم برای به تأخیر انداختن انتخابات. مخالفت با نزدیک شدن به راس دادگاه برای به تاخیر انداختن انتخابات در نظر COVID-19.

در اوایل این ماه در دیوان عالی کشور رد تمام دادخواست به چالش کشیدن این روزنامه صادر شده توسط رئیس جمهور Rajapaksa انحلال پارلمان و ژوئن 20 تاریخ انتخابات اعلام شده توسط کمیسیون انتخابات.

این دادخواست توسط احزاب مخالف و فعالان جامعه مدنی استدلال کرد که Rajapaksa مارس 2 روزنامه نامعتبر بود که مجلس نمی تواند ملاقات در سه ماه دوره مندرج در قانون اساسی است. سه ماه از زمان که در طی آن مجلس باید به دیدار تمام شده در ژوئن 2.

تحت این کشور را متناسب با سیستم نمایندگی از انتخابات نامزدها به نمایندگی از احزاب سیاسی و گروه های مستقل با یکدیگر رقابت برای مجلس به دنبال رای خود را در مقابل فرد شماره در لیست نامزد. تعداد نامزدها متفاوت از منطقه به منطقه در 22 حوزه های انتخاباتی.

رای دهندگان می توانند رای برای سه نامزد پس از مارک رای خود را برای حزب نماد خود انتخاب کنید.

برخی از 16 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات برای انتخاب 225-عضو مجلس برای 5 سال مدت است.

کمیسیون انتخابات این هفته برگزار مسخره نظرسنجی در جنوب Galle منطقه برای تست COVID-19 دستورالعمل های بهداشتی و آمادگی برای انتخابات پارلمانی.

سریلانکا COVID-19 نفر از کل افزایش یافته و به 1,859 فتح کرد گرفته شد در روز سه شنبه. یازده نفر کشته شده اند با توجه به COVID-19. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de