ما از دادگاه خواست به زور Facebook به انتشار میانمار مقامات داده ها برای نسل کشی مورد

دیوان بین المللی دادگستری مستقر در لاهه موافقت کرده است برای شنیدن یک مورد متهم میانمار نسل کشی علیه Rohingya در نقض کنوانسیون 1948.

سازمان ملل متحد دادگاه, معمولا شناخته شده به عنوان جهان دادگاه را می پذیرد موارد بین دولتها و مورد علیه میانمار آورده بود توسط گامبیا با حمایت از یک گروه از کشورهای مسلمان ،

صدها نفر از هزاران نفر از مسلمانان فرار کرده اند سرکوب در عمدتا بودایی میانمار که به نظر اعضای آن اقلیت Rohingya به خارجی ها. گروه های حقوق مستند به کشتار غیرنظامیان و سوزاندن روستاها. میانمار مقامات می گویند آنها مبارزه شده است یک شورش و انکار انجام جنایات سیستماتیک.

در سال 2018 حقوق بشر سازمان ملل متحد محققان گفت که Facebook نقش کلیدی در گسترش نفرت در سخنرانی که سوخت خشونت در میانمار. Facebook گفت: این کار برای جلوگیری از گفتار نفرت.

یک درخواست ثبت از طرف گامبیا در ژوئن 8 با دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا, تماس, در Facebook به انتشار “تمام اسناد و مدارک و ارتباطات تولید پیش نویس نوشته شده و یا منتشر شده در Facebook صفحه” از مقامات نظامی و نیروهای پلیس.

آمریکا مورد اشاره شده است به یک قاضی است که با توجه به برنامه دیدار با نمایندگان Facebook و گامبیا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Facebook تایید آن آگاه بود گامبیا را درخواست و بررسی آن مطابق با قوانین قابل اجرا است.

در میان مقامات که Facebook داده است که در پی بودند حداقل Aung Hlaing فرمانده کل قوا از میانمار و نیروهای مسلح. جزئیات بیشتر از 20 حساب از مقامات و سازمان های ممنوع Facebook در ماه اوت سال 2018 نیز به دنبال سند است.

جهان قضات دادگاه دستور داده اند میانمار به اقدامات فوری برای محافظت از Rohingya جمعیت از نسل کشی و دیگر اشکال خشونت تا زمانی که در این مورد شنیده است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de