پیشنهاد خود را برای افزایش قیمت و مالیات برای محصولات توتون و تنباکو در طول رمان coronavirus همه گیر در جهت دلسرد کردن مردم از استفاده از آن نادیده گرفته شد و گفتند.

وزیر دارایی AHM مصطفی کمال پیشنهاد برای افزایش مالیات بر دخانیات خواستار آن ابتکار عمل را به کاهش استفاده از توتون و تنباکو در حالی که افزایش درآمد, مجموعه, به عنوان او مطرح ملی بودجه Tk 5.68 تریلیون دلار در روز پنج شنبه.

این بودجه همچنین قصد دارد یک افزایش قیمت دیگر محصولات توتون و تنباکو مانند biri, zarda و گل.

دولت می تواند جمع آوری Tk 110 میلیارد دلار درآمد حاصل از توتون و تنباکو بخش ارائه شده آن را به دنبال خود پیشنهاد ضد توتون و تنباکو فعالان گفت.

در آینده بودجه ده میله های کم کیفیت سیگار هستند پیشنهاد می شود در قیمت Tk 39 با یک مکمل مالیات از 57 درصد که قبلا در قیمت Tk 37 با 55 درصد مالیات تکمیلی.

قیمت برای ده چوب متوسط-کیفیت سیگار باقی خواهد ماند در همان Tk 63 در حالی که با کیفیت بالا هستند پیشنهاد می شود در قیمت Tk 97 به جای Tk 93 به مدت ده چوب و با کیفیت بسیار بالا آنهایی که در Tk 128 از از Tk 123.

تکمیلی مالیات برای هر سه نوع سیگار پیشنهاد باقی می ماند بدون تغییر در 65 درصد است.

وزیر پیشنهادی برای قیمت فیلتر دست ساز-کمتر biri در Tk 18 به صورت یک بسته 25 میله های بالا بردن آن از Tk 14 و Tk 9 به صورت یک بسته 12 افزایش آن از Tk 6.72. یک بسته هشت-چوب biri است به هزینه Tk 6 تا از Tk 4.48.

تکمیلی مالیات برای فیلتر-کمتر biri بدون تغییر باقی می ماند در 30 درصد است.

برای فیلتر نوک biri, قیمت به ضرب گلوله به Tk 19 از Tk 17 به صورت یک بسته 20 چوب و به Tk 10 از Tk 8.50 برای 10-چوب بسته است. تکمیلی مالیات بدون تغییر باقی می ماند در 40 درصد برای این دسته نیز هست.

افزایش قیمت برای هر 10 گرم از zarda به Tk 40 از Tk 30 در حالی که هر 10 گرم از گل خواهد شد در قیمت Tk 20 از Tk 15 با توجه به بودجه پیشنهادی.

اسمی افزایش قیمت zarda و گل را ترک زنان و فقیر در یک بزرگتر خطر سلامت گفت: Progga ضد توتون و تنباکو پلت فرم هر چند آنها را تحسین ابتکار.

ضد توتون و تنباکو سازمان در کشور قرار داده خاص پیشنهاد به هیئت ملی درآمد برای تحمیل مالیات و 3 درصد اضافه بر دو نوع سیگار و دخانیات است که نادیده گرفته شده است گفت: Progga .

دولت می تواند جمع آوری Tk 110 میلیارد دلار درآمد حاصل از توتون و تنباکو بخش به آن اضافه شده است.

Progga انتقاد پیشنهاد تخفیف مالیاتی برای افزایش صادرات محصولات توتون و تنباکو در بیانیه ای.

“این اسفناک است و ابتکار عمل در برابر مواد غذایی محصول کشاورزی و محیط زیست است. آن را افزایش توتون و کشاورزی و خط خارج شدن این کشور از هدف خود برای رسیدن به یک توتون و تنباکو-رایگان بنگلادش توسط 2040 به عنوان وعده داده شده توسط نخست وزیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله