Covid-19 aftermath: بیمه عمر است و حتی مهم تر در حال حاضر

این مجموعه ذهن است که احتمالا در حال تغییر و در حال حاضر مشتریان در حال حاضر به دنبال حفاظت از محصولات.
بیمه عمر باید خریداری توسط هر فرد در آغاز زندگی حرفه ای خود را.

Covid-19 ثابت شده است به یک “پنی انداختن لحظه” برای مشتریان از صنعت بیمه به عنوان آنها در حال حاضر بیشتر سپاسگزار درباره ارزش بیمه عمر. قبل از این بیماری همه گیر و حتی تحصیل کرده و نخبگان بوده است procrastinating خرید بیمه عمر. و حتی زمانی که آنها خریداری این پوشش بیمه شده به شدت ناکافی است. این طرز فکر است که احتمالا در حال تغییر و در حال حاضر مشتریان در حال حاضر به دنبال حفاظت از محصولات. بیمه عمر باید خریداری توسط هر فرد در آغاز زندگی حرفه ای خود را.

اما بسیاری از افراد جوان خود را در نظر منطقی سالم و قوی و فکر نمی کنم آنها نیاز به حمایت از طرح بیمه در نخست از زندگی خود را. طنز از زندگی است که برخی از بیماری ها مانند Covid-19 دریغ نمی کند و حتی اصلح و سالم در میان ما. وزارت بهداشت گزارش کرده است که 48.8 درصد از مرگ و میر به علت Covid-19 هستند کسانی که زیر 60 سال سن داشتند. نشان می دهد که چگونه آسیب پذیر حتی جمعیت جوان است که به Covid-19. هیچ کس نمی داند که زندگی را بهار تعجب تند و زننده در ایالات متحده است. مردم به آرامی به آمدن به شرایط با این واقعیت زندگی است. که برای آنها خوب است و برای آنهایی که نزدیک و عزیز.

اخبار مرتبط

نوآورانه محصولات بیمه
بسیاری از نوآورانه مدت و پس انداز گرا بیمه عمر محصولات همواره در دسترس در بازار است. امیدوارم بیشتر از این محصولات راه اندازی خواهد شد به زودی به عنوان بسیاری از محصولات جالب هستند و در “گودال ماسهبازی” مرحله در حال حاضر. اگر چه Ulips هستند و محصولات با ارزش برای ثروت نسل آنها نمی توان جایگزین برای حفاظت و صرفه جویی در محصولات. برای جوانان یک طرح حفاظت از یک گزینه عالی است.

بهترین گزینه این است که هر دو کوتاه مدت و پس انداز گرا محصولات با هم. در پس انداز گرا سیاست های وقف شما می توانید پول در فواصل دوره و یا هر زمان که شما نیاز به پول در قالب وام سیاست. شما می توانید بازپرداخت وام به عنوان و هنگامی که وضعیت اقتصادی خود را بهبود می بخشد. در غیاب چنین امن ترتیبات به سود وام فقیر ممکن است مجبور به قرض گرفتن پول از پول محلی-وام دهندگان در نرخ بهره بالا است.

کانال های بازاریابی
شرکت های بیمه بازاریابی محصولات از طریق کانال های دیجیتال. آنها در حال افزایش مشتری نقاط تماس از طریق استفاده گسترده از واتساپ chatbots وبلاگ ها و برنامه های تلفن همراه. برخی از آنها نشان ویدئوها از تناسب اندام, بهداشت شخصی, سلامتی و البته برنامه ریزی مالی. این طرح ها برای رسیدن به مخاطبان ؟ بله چون هند 504 میلیون کاربران فعال اینترنت در حال حاضر و 55 درصد از کاربران هستند که از مناطق روستایی هند (IAMAI گزارش). Covid-19 ساخته شده است که مردم بیشتر آگاه سلامت. شاید وجود خواهد داشت یک تغییر پایدار در شیوه زندگی مردم. کمک خواهد کرد که هر دو به مشتریان و شرکت های بیمه.

قوی قابلیت آنلاین از شرکت های بیمه به اندازه کافی برای نگه داشتن در تماس با مشتریان 24×7. مشتریان تبدیل شده اند بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا هستند و راحت با استفاده از ابزار دیجیتال برای خرید مواد غذایی دارو و دیگر اقلام ضروری از مصرف است. بنابراین وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکل از “تداوم کسب و کار” برای شرکت های بیمه.

جایگزین کانال های حق بیمه پرداخت آنلاین از اتمام فرایند فروش و استفاده بیشتر از سلف سرویس گزینه های در دسترس برای مشتریان خواهد بود و طبیعی جدید در این صنعت است. به اعتقاد من حتی گره خورده است عوامل را استفاده بیشتر از ابزار دیجیتال به جای مراجعه حضوری به ماندن در تماس با مشتریان خود را. بازاریابان که نشان می دهد نگرانی برای رفاه حال مشتریان خود و کمک به گسترش دست به مضطرب در این ساعت خواهد بود و در موقعیت بهتری برای تقویت تصویر خود را و انجام کسب و کار خوب در آینده است.

نویسنده دستیار وزیر کلکته حسابرسی مرکز LIC هند. نظرات بیان شده در اینجا شخصی

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de