COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده می تواند ضربه 200,000-علامت سپتامبر: هندی-آمریکایی و استاد

نیویورک ژوئن 11

کل مرگ و میر در ایالات متحده از رمان coronavirus همه گیر می تواند ضربه گریم شکل از 200 ، 000 در ماه سپتامبر و در انتظار یک کاهش چشمگیر در COVID-19 نفر در این کشور خواهد بود “افکار واهی و پوچ”, برجسته, هندی-استاد آمریکایی هشدار داده است.

Ashish Jha رئیس دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه سی ان ان گفت در روز چهارشنبه که او در تلاش است برای “ترساندن” مردم به ماندن در خانه و نه خواست هر کس به پوشیدن ماسک پایبند اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و به نام ramping تا تست و ردیابی زیرساخت ها است.

“هر کسی که در انتظار یک کاهش چشمگیر در موارد تقریبا مطمئنا درگیر شدن در افکار واهی و پوچ. و اگر آن (COVID شماره) باقی می ماند فقط تخت برای سه ماه آینده ما در حال رفتن به ضربه 200,000 مرگ و میر زمانی در ماه سپتامبر است و فقط افتضاح” جها گفت.

جها گفت: 200,000 مرگ و میر است “نه فقط یک حدس می زنم”. در حال حاضر 800-1,000 مردم در حال مرگ روزانه در امریکا از ویروس و تمام داده ها نشان می دهد که وضعیت در حال رفتن به بدتر.

“ما و دوباره می شیم را افزایش می دهد اما حتی اگر فرض کنیم که آن را برای رفتن به تخت تمام تابستان که هیچ چیز در حال رفتن به بدتر… حتی اگر ما را انتخاب کنید که تعداد کم از 800 روز است که 25,000 (مرگ و میر) یک ماه و سه ماه و نیم. ما قصد داریم برای اضافه کردن یکی دیگر از 88,000 مردم و ما را ضربه 200,000 مدتی در سپتامبر” جها گفت.

ایالات متحده است که تا کنون سخت ترین-آمار کشور در جهانی همه گیر در هر دو شرایط تایید عفونت و مرگ و میر.

با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در حال حاضر نزدیک به دو میلیون و مورد 112,900 های مردمی در کشور, ترین در جهان است.

وقتی پرسیده شد که در مورد بهبود متحده مانند نیویورک است که در پی این حادثه طبیعی COVID19 همه گیر در ایالات متحده جها گفت: در حالی که coronavirus موارد کاهش در نیویورک و نیوجرسی کانتیکات و ماساچوست در حال افزایش اعداد در کشورهایی مانند آریزونا فلوریدا تگزاس شمالی و کارولینای جنوبی در حالی که این کشور به عنوان یک کل است “بسیار مسطح است.” او گفت: مردم باید اقدامات خود را به عنوان کمک خواهد کرد که سرکوب ویروس و اطمینان مردم می تواند به عقب بر گردیم در خارج با خیال راحت اما او ابراز نگرانی کرد که این وضعیت در واقعیت است.

“ما در حال انجام نشده است و بنابراین ما در حال رفتن به متاسفانه یکی دیگر از 25,000 تن در ماه و تا ماه سپتامبر و سپس آن را به نگه داشتن رفتن. آن را به طرزی جادویی ناپدید می شوند. ما باید به نوبه خود در اطراف. این است که آینده من می خواهم” او گفت:.

جها گفت که او تا به حال انتظار بهبود وضعیت در ماه های تابستان اما بر خلاف این تعداد باید افزایش خود ادامه داد و حتی در گرم آب و هوا.

“تابستان قرار بود ما بهتر ماه-آب و هوای گرمتر مردم خارج کمی کمتر انتقال است. این است که آن زمان (تابستان) من انتظار داشتم خیلی بیشتر موارد. ما شاهد بسیاری موارد به خصوص در ایالات آریزونا که در آن اعداد نگاه کنید واقعا ترسناک است.”

Jha افزود که او “امیدوار” است که شاید ماه های تابستان خواهد “ما بیشتر از یک استراحت. من فکر می کنم من ممکن است بیش از حد خوش بینانه است.” PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de