اتحادیه اروپا خواستار متحده به بازگشایی مرزهای داخلی از دوشنبه

بروکسل ژوئن 11

اتحادیه اروپا در روز پنج شنبه خواست تمامی کشورهای عضو را به شروع به بلند کردن محدودیت های مسافرتی خود را در مرزهای مشترک از هفته آینده گفت که تعطیلی آنها معرفی شده برای مقابله با کروناویروس را کمی به حد گسترش آن.

اتحادیه اروپا را بازوی اجرایی کمیسیون اروپا می خواهد در اروپا ID check-رایگان سفر به منطقه بود و دوباره در حال اجرا تا پایان ماه ژوئن است. یک بار که اتفاق افتاده است, ممنوعیت غیر ضروری سفر به این قاره نیز به تدریج کاسته شود.

رونمایی اجرایی بازو توصیه ها برای کمک به تنفس زندگی جدید را به اروپا virus زده بخش گردشگری اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren جوهانسون گفت که کشورهای عضو که آنها “باید باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و این کمیسیون توصیه به انجام آن در حال حاضر در روز دوشنبه.”

جوهانسون گفت که وضعیت ویروس “است که واقعا بهبود در تمام کشورهای عضو این وضعیت در حال همگرایی است.”

او گفت که اروپا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش کرده است که “داشتن داخلی مرز محدودیت است نه یک اقدام موثر”.

در یک گزارش به تاریخ مارس 26, ECDC گفت که “نسبی اهمیت انتقال از طریق گردشگری و سفر از راه دور احتمالا کوچک نسبت به جاری انتقال اتفاق می افتد در محلی تنظیم و به عنوان یک نتیجه از حمل و نقل محلی”.

دست پاچه با ایتالیا شیوع کروناویروس در ماه فوریه به کشورهای در 26 کشور عضو شنگن سفر منطقه — که در آن مردم و کالاهای حرکت آزادانه و بدون مرز چک — تحمیل مرز محدودیت بدون مشورت با همسایگان خود به سعی کنید به نگه داشتن بیماری باعث عظیم ترافیک و مسدود کردن تجهیزات پزشکی. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de