هند انجام ‘بسیار خوب’ در مبارزه با COVID-19; را ‘پیروزی در این جنگ’: دولت

COVID-19, coronavirus outbreak, NITI Aayog member, Dr V K Paul, china, covid 19 cases in india, latest news on coronavirus outbreakNITI Aayog عضو Dr V K پل (یعنی عکس)

هند در حال انجام است “بسیار خوب” در مبارزه با COVID-19 و “پیروزی در این جنگ” این مرکز گفت: در روز پنج شنبه تصریح می کند که اگر این کشور به تصویب رسید همان اصول است که چین را شامل coronavirus گسترش آن تجربه متفاوت بود که این بیماری از طریق مسافرت و تحت تاثیر چندین نقطه.

در یک کنفرانس رسانه های رئیس تقویت گروه یک و NITI Aayog عضو Dr V K پل گفت: چین یکی از اولین تجربه COVID-19 شیوع و آن را موضعی در یک استان خاص, بعد, حال گسترش به سایر شهرستانها.

اخبار مرتبط

پرسید که چه هند انجام نداده و چین را درست در محدود کردن تعداد موارد پل گفت: این اصول که چین تصویب شد دقیقا همان است که هند به تصویب رسید از نظر مهار اجتماعی فاصله و دیگر غیر دارویی اقدامات است.

“اما به یاد داشته باشید هنگامی که این بیماری رفت از چین و کل جهان بود و به این صورت همه گیر در یک راه بسیار متفاوت آن از طریق سفر آمد به نقاط مختلف در هر کشوری از جمله ما” پل گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

“آن را می کند در حالی که برای کل فرایند به بسیج و آن را کشت در یک جمعیت بزرگ در سراسر جهان است. اما اصول اساسا همان است ؟ که نظم و انضباط است در بخشی از این افراد استراتژی مهار که ما برجسته شده است که در هسته اصلی رویکرد ما و از آنجا که ما یک بیماری محدود در تعداد محدودی از شهرهای بزرگ و تعداد محدودی از مهار مناطق,” او گفت:.

این اصول که جهان زیر که بر اساس تجربه به دست آمده در آمريکا و MERS شیوع او گفت:.
“من فکر نمی کنم رویکرد متفاوت است همه ملت ها در حال دست و پنجه نرم با ایجاد توازن میان اولویت های حفظ حیات معقول تعادل با چقدر سرکوب شما می توانید اطمینان حاصل شود در گسترش این بیماری و من فکر می کنم در هند بسیار خوب انجام شده است” پل گفت.

ویروس به طبیعت سفر بسیار به سرعت و آن را جلب هر مستعد ابتلا فرد اگر آن را می تواند اما هند نمی خواهد اجازه می دهد که از این ویروس به اجرا در سراسر این کشور او اظهار داشت.

“ملت نشان داده است که این می تواند شامل این کاهش می تواند این را می توان سرکوب و هم ملت در این جنگ پیروز خواهد شد” پل تأکید کرد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de