هندی-منبع, دکتر, زن و شوهر شروع نبرد قانونی با دولت بریتانیا بیش از مسائل ایمنی

در لندن ژوئن 10

هندی-منبع شوهر-همسر دکتر زن و شوهر راه اندازی کرده اند قضایی بررسی اقدامات علیه دولت بریتانیا بیش از آنچه آنها می گویند این است که امتناع به آدرس مسائل ایمنی در اطراف تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dr Nishant جوشی و خود را حامله, همسر, Dr Meenal یعنی حال آغاز اقدام قانونی در مارس با قبل از عمل نامه به دنبال پاسخ از انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی و بهداشت عمومی انگلستان است.

آنها تصمیم به فشار پیش با این پرونده در دادگاه عالی لندن روز چهارشنبه زیرا آنها احساس آنها “دیگر حاضر به صبر کنید”.

“ما نمی خواهیم به انجام این کار است. ما نمی برنامه ریزی در انجام این کار است. ما پزشکان در یک بیماری همه گیر. ما می خواهیم به تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و دوخت این کشور را با یکدیگر زن و شوهر در بیانیه ای گفت.

“اما ما رانده شده اند به اقدام دولت در عدم رسیدگی به مسائل ما مطرح” گفتند.

خود قانون شرکت Bindmans گفت: بررسی قضایی چالش برجسته “عدم تطابق” بین دولت راهنمایی در PPE و ارشاد تعیین شده توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) از جمله در رابطه با زمانی که “کامل” PPE مورد نیاز است و همچنین با توجه به استفاده مجدد و پردازش مجدد از PPE — که شامل مواردی از جمله فولاد لباسهای چهره پشت بام ها و دستکش.

پزشکان مورد ادعا می کند که دولت را هدایت نیز نتواند به درستی برای هشدار دادن به بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی کارگران از خطرات آنها با سطوح مختلف از PPE و حقوق قانونی خود برای امتناع از به کار هنگامی که ناکافی PPE در دسترس است.

“به عنوان خط مقدم پزشکان دکتر متره و دکتر Joshi عملیاتی فشار مواجه شده توسط دولت بهتر از بسیاری از, اما آنها به همراه سایر مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران باقی می ماند حق قانونی و شفاف راهنمایی در استفاده از PPE و خطرات آنها روبرو هستند و در خط مقدم در پاسخ به این بحران ملی گفت:” جیمی پاتر شریک در Bindmans LLP و وکیل برای Dr متره و دکتر Joshi.

“بر این اساس ما امروز [یکشنبه] در زمینه بررسی قضایی رسیدگی به دنبال چالش است که هدایت با در نظر آوردن به خط با کسی که هدایت به عنوان به خوبی به عنوان حقوق بشر قانون. این مهم است که نه فقط در زمان بحران بلکه به هر گونه دوم سنبله’ یا آینده همه گیر” او گفت:.

زن و شوهر برجسته است که یک تناسب تعداد Covid-19 قربانیان از اقلیت های قومی پس زمینه و چالش نیز بالا می برد که شکست دولت به درستی در نظر گرفتن تاثیر بر, در اقلیت قومی (بام) مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران در سراسر کشور-تامین خدمات بهداشت ملی (NHS).

“دولت نیز حاضر به اجازه می دهد Dr متره و دکتر Joshi به انتشار اولیه خود را پاسخ به قبل از عمل مکاتبات به طوری که دیگران می تواند ارزیابی کفایت رویکرد خود را به PPE. ما مشتریان را با فشار در هر گونه اقدامات برای اطمینان از این اسناد ساخته شده در مکان های خود را” قانون شرکت گفت.

زن و شوهر آنلاین crowdfunding ابتکار برای پرونده های حقوقی مطرح است بیش از 61,000 پوند در وعده. یعنی که هشت ماهه باردار نیز بوده است که منجر تظاهرات خارج خیابان داونینگ و ماه گذشته او و همکارانش مشاهده 237-دوم سکوت – یک دوم برای هر بهداشت و درمان کارگری که فوت در حین انجام وظیفه در این بیماری همه گیر در انگلستان است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را نمی تواند اظهار نظر در مورد “جریان دادرسی” است اما در گذشته تاکید کرد که عوامل ایمنی در نظر گرفته شده با آن هدایت است. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de