J&J شروع به آزمایش های انسانی از COVID-19 واکسن در نیمه دوم ماه ژوئیه

این شرکت در حال حاضر به امضا معاملات با دولت ایالات متحده برای ایجاد به اندازه کافی ظرفیت تولید به تولید بیش از 1 میلیارد دوز از آن واکسن از طریق 2021 حتی قبل از آن شواهد که در آن کار می کند. وجود دارد هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19.

J&J مطالعه را تست این واکسن در برابر دارونما و ارزیابی ایمنی آن و پاسخ ایمنی در 1,045 افراد سالم در سنین 18 تا 55 سال و همچنین کسانی که 65 سال و بالاتر. محاکمه برگزار خواهد شد در ایالات متحده و بلژیک.

“بر اساس قدرت بالینی اطلاعات ما تا کنون دیده می شود و در تعامل با مقامات نظارتی ما شده اند قادر به بیشتر سرعت بخشیدن به توسعه بالینی گفت: J&J افسر ارشد علمی Paul Stoffels.

این شرکت همچنین در گفتگو با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شروع به بزرگتر در اواخر مرحله آزمایشات پیش از, برنامه, بسته به نتایج حاصل از مطالعات اولیه و تصویب قانونی.

مدرن, Inc است که در خط مقدم COVID-19 واکسن توسعه را آغاز کرده است و تست آن نامزد در اواسط مرحله دادگاه خواهد شد که ثبت نام 600 نفر. این شرکت انتظار دارد که برای شروع در اواخر مرحله آزمایش در ماه ژوئیه.

مدرن این واکسن با استفاده از messenger RNA فناوری یک رویکرد است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای هر دارو در حالی که J&J است استفاده از همان فن آوری مورد استفاده برای ایجاد آن ابولا شات.

وجود دارد حدود 10 coronavirus واکسن در انسان آزمایش و کارشناسان پیش بینی کرده اند که بی خطر و موثر واکسن می تواند 12 تا 18 ماه از شروع توسعه است.

سهام J&J شد تا 1.1% در $147.67 در معاملات صبح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net