مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی برای شروع دوباره در دو هفته آینده

مغلوب ساختن پیشی جستن که رشد انرژی از بسته بندی شده عرصه است لیبیایی پس از 2 مارس در شارلوت کارولینای شمالی و دستیاران او را توصیف به عنوان chomping در بیت به خارج و شروع به مبارزه دوباره جلوتر از نوامبر. 3 ما انتخابات ریاست جمهوری است.

معلوم نیست دقیقا زمانی که و یا که در آن تهمت اولین رالی خواهد بود و رسمی تایید یک گزارش سیاسی گفت: اقدامات ایمنی برای شرکت کنندگان هنوز در حال کار می کرد.

مدیر کمپین براد Parscale است که در حال حاضر رئیس جمهور با برخی از گزینه های در چند روز آینده. در یک بیانیه Parscale پیش بینی تهمت تظاهرات را پیش افتادن از کسانی که از حزب دموکرات جو بایدن که در مبارزات انتخاباتی نیز به شدت محدود و با توجه به این ویروس است.

حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون نیز نهفته گیر فعلی بهداشت عمومی قوانین جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از ارائه سخنرانی پذیرش خود را قبل از یک خانه پر از نمایندگان و حامیان در شارلوت کارولینای شمالی که در ابتدا برنامه ریزی شده است.

روز دوشنبه جداگانه کمپین مشاور گفت: رئیس جمهور و کمیته ملی حزب جمهوری خواه بودند متمایل به سمت حرکت تهمت سخنرانی به جکسون ویل فلوریدا جایی که آنها انتظار می رود اجازه داده می شود به جمع آوری در اعداد بزرگتر. هر دو کمپین رسمی و مشاور صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار به عقب غلت چشم انداز انتخابات و شمارش یک جهش در اقتصاد ایالات متحده بود که کشمکش های جهانی و همه گیر. او نیز دست و پنجه نرم کردن با تظاهرات توده که پس از فوران آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس.

تعداد نظر سنجی های عمومی نشان می دهد بایدن با سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و در برخی از میدان نبرد متحده که در آن انتخابات خواهد بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی, اما, دیدن فعال جمهوری خواه شور و شوق برای نامزدی خود را بر اساس یک رکورد از پیروزی با 64 نامزدهای حزب او تایید شده در انتخابات ویژه پس از 2018 midterms.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net