مغلوب ساختن پیشی جستن OKs تحریم در برابر دادگاه جنایی بین المللی کارکنان

واشنگتن ژوئن 11

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن lobbed یک سطح پهن هرچیزی حمله روز پنج شنبه در برابر دادگاه جنایی بین المللی با اجازه تحریم های اقتصادی و محدودیت های مسافرتی علیه دادگاه کارگران به طور مستقیم درگیر در تحقیق سربازان آمریکایی و مقامات اطلاعاتی برای احتمال وقوع جنایات جنگی در افغانستان بدون ما رضایت.

منظور اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور نشانه دولت او آخرین حمله علیه سازمان های بین المللی معاهدات و موافقت نامه های که نمی بتراشیم به سیاست های خود.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از پاریس آب و هوا توافق توافق هسته ای ایران و دو معاهدات کنترل تسلیحات با روسیه است. او کشیده است ما از شورای حقوق بشر سازمان ملل و سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان تهدید به ترک اتحادیه بین المللی پست و اعلام پایان دادن به همکاری با سازمان بهداشت جهانی است.

“دیوان کیفری بین المللی اقدامات در حال حمله به حقوق مردم آمریکا و تهدید به تجاوز به حاکمیت ملی” کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

“ICC تاسیس شد به ارائه پاسخگویی برای جنایت جنگی است اما در عمل به آن بوده است غیر قابل توصیف و بی اثر بین المللی بوروکراسی که اهداف و تهدید ایالات متحده پرسنل و همچنین پرسنل ما با متحدان و شرکای.”

منظور اجرایی مجاز دبیر تیت در مشورت با وزیر خزانه داری به مسدود کردن دارایی های مالی در درون ما صلاحیت دادگاه کارکنان که به طور مستقیم درگیر در تحقیق در مورد اذیت و آزار و یا بازداشت ما پرسنل.

این منظور نیز مجوز وزیر امور خارجه برای جلوگیری مقامات دادگاه و اعضای خانواده خود را درگیر در تحقیقات از ورود به ایالات متحده است. ICC مربوط به محدودیت های مسافرتی فراتر از آنچه وزارت امور خارجه صادر شده در سال گذشته است.

McEnany گفت که با وجود تماس های مکرر توسط ایالات متحده و متحدان آن ICC آغوش نه اصلاحات. او گفته است که دادگاه همچنان به دنبال انگیزه های سیاسی و تحقیقات خود در برابر ایالات متحده و شرکای آن از جمله اسرائیل است.

همچنین بخوانید: Pompeo در ICC: ما نمی تواند تهدید ‘دادگاه کانگورو’

“ما نگران آن است که دشمن ملت هستند و دستکاری دادگاه جنایی بین المللی با تشویق این اتهامات علیه ایالات متحده پرسنل” McEnany گفت.

“ما باید قوی دلیلی برای این باور وجود دارد که فساد و سوء رفتار در بالاترین سطح از دادگاه جنایی بین المللی دفتر دادستان خواستار به سوال یکپارچگی تحقیقات خود را به آمریکا خدمات اعضا.”

ارشد گفت: دولت آمریکا معتقد است که دادگاه بین المللی است که هدف از بدگویی نفوذ روسیه.

این رسمی بود که مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع گفت: دولت معتقد است مسکو تشویق دادگاه رسیدگی به ما پرسنل اما ارائه اطلاعات بیشتر است.

لاهه مستقر در دادگاه ساخته شد در سال 2002 به تعقیب جنایات جنگی و جنایات بشریت و نسل کشی در مناطق که در آن مجرمان ممکن است در غیر این صورت چهره عدالت است. آن را تا 123 احزاب دولت که تشخیص صلاحیت آن است.

بر خلاف کسانی که معاهدات و موافقت نامه هر چند ایالات متحده هرگز عضو دادگاه جنایی بین المللی.

دولت از هر دو طرف را نگران کرده است و در مورد پتانسیل سیاسی تعقیب نیروهای آمریکایی و مقامات به اتهام جنایات جنگی و جنایات.

آمریکا استخراج وعده از بسیاری از دادگاه اعضای که آنها نمی خواهد به دنبال چنین تعقیب و خطر از دست دادن ما نظامی و کمک های دیگر.

اما دادستان ICC نشان داده اند تمایل از ادامه تحقیقات به ما خدمات اعضا و در اوایل سال جاری راه اندازی شد که درو swift ما دارند.

سال گذشته پس از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون تهدید ICC کارکنان با تحریم اگر آنها جلو رفت و با تعقیب از ما و یا نیروهای متفقین از جمله از اسرائیل وزیر خارجه مایک Pompeo لغو ویزا از دادگاه دادستان کل فاتو آغاز.

آغاز خواسته بود ICC قضات برای رسیدگی به اتهام جنایات جنگی در افغانستان است که می تواند درگیر آمریکایی است. قضات در ابتدا رد این درخواست اما این محرومیت لغو شد پس از آغاز به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و بررسی شد و مجاز در ماه مارس است.

استیناف حکم نخستین بار است که دادستان پاک شده است به بررسی نیروهای ایالات متحده و مجموعه جهانی دادگاه در یک دوره برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

آغاز متعهد به انجام مستقل و بی طرفانه بررسی و به صورت کامل حمایت و همکاری از همه احزاب است.

Pompeo لعنتی این تصمیم در آن زمان خواستار آن را “واقعا نفس گیر عمل توسط یک غیر قابل توصیف سیاسی نهاد به عنوان يك حقوقی بدن.”

این مورد شامل اتهامات جنایات جنگی مرتکب شده توسط نیروهای امنیت ملی افغانستان, طالبان و شبکه حقانی شبه نظامیان و همچنین نیروهای آمریکایی و مقامات امنیتی در افغانستان پس از آوریل 2003.

آغاز گفت: وجود اطلاعات است که اعضای نظامی آمریکا و سازمان های اطلاعاتی “مرتکب اعمال شکنجه, سکس بی رحمانه, درمان خشونت بر منزلت شخصی و تجاوز به عنف و خشونت جنسی در برابر درگیری های مربوط به بازداشت شدگان در افغانستان و نقاط دیگر اصولا در 2003-2004 دوره است.”

بولتون و سپس Pompeo باید گفت چنین گام های لازم برای جلوگیری از لاهه مستقر در دادگاه از متخلف بر ما حاکمیت با تعقیب نیروهای آمریکایی و یا متحدان برای شکنجه یا دیگر جنایات جنگی است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de