Coronavirus: از ژوئن 1, Gurgaon می بیند 6 برابر افزایش در مرگ و میر موارد افزایش بیش از 3.5 برابر

coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus in India, coronavirus in Gurgaon, coronavirus cases in Gurgaon, coronavirus toll in Gurgaon, COVID-19گورگان گزارش شش مرگ و میر در یک روز در ژوئن 11.

گورگان در هاریانا یکی از بدترین ضربه ولسوالی در کشور توسط coronavirus همه گیر شده ثبت شش برابر افزایش در مرگ و میر, در حالی که موارد بالا رفته بیش از سه و نیم بار بین 31 مه و ژوئن 11, داده ها نشان داد در روز جمعه.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

از نزدیک به 6000 مجموع موارد در Haryana, Gurgaon به تنهایی حساب برای بیش از 45 درصد و 19 از مجموع 64 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در کشور است.

دو دیگر بدترین ضربه ولسوالی ها – فریدآباد و سونیپات که مانند Gurgaon سقوط در منطقه سرمایه ملی آینده به دهلی نو. با هم این سه ولسوالی حساب برای بیش از 4000 موارد و 46 از 64 کشته در ژوئن 11.

توسط مه 31, Gurgaon تا به حال سه کشته و 774 COVID-19 مورد (487 فعال). اما در ژوئن 11, شماره افزایش یافت و به 19 تلفات و 2,737 موارد (1,760 فعال).

گورگان گزارش شش مرگ و میر در یک روز در ژوئن 11, وزارت بهداشت داده ها نشان داد.

بین 31 مه و ژوئن 11, Haryana به عنوان یک کل ثبت سه برابر افزایش در coronavirus مرگ و میر و موارد از 20 تا 64 و 2,091 به 5,968 بود.

این COVID-19 رای مثبت رفت تا از 1.84 درصد به 3.80 درصد طول دوره و نرخ مرگ و میر افزایش یافته و از 0.96 درصد به 1.07 درصد است. نرخ دو برابر شدن موارد شتاب از 9 به 7 روز و بهبود نرخ کاهش یافته و به 37.87 درصد از 50.12 درصد با توجه به داده ها.

در فریدآباد کل موارد رز از 367 و هشت مرگ و میر در 31 ماه مه به 929 موارد و 22 و مرگ و میر در ژوئن 11.

در سونیپات کل موارد رز از 199 و یک مرگ در 31 ماه مه به 502 و پنج مرگ و میر در ژوئن 11.

گورگان افسر ارشد پزشکی Virender Yadav گفت: اکثریت 19 بيمار که در منطقه یا تا به حال شرکت مرضی شرایط بودند و یا سن بالای 60 سال است.

“بیماران یا تا به حال شرکت مرضی از جمله قلبی مسائل مربوط به دیابت و دیگر شدید بیماری و یا بالاتر از 60 سال سن” دکتر Yadav گفت PTI از طریق تلفن.

اضافی دبیر کل (سلامت) راجیو Arora بیش از حد گفت: بسیاری از بیماران که درگذشت در سراسر ایالت شديد co-مرض شرایط.

Yadav که CMO مجاور نوح منطقه پیوست و به عنوان CMO گورگان جایگزین Dr J S Punia که به دلیل افزایش موارد در “هزاره شهر” منتقل شد و به نوح.

Yadav اعتبار با کنترل گسترش این بیماری همه گیر به حد زیادی در نوح که در مجموع بیش از 100 موارد با مرگ و میر گفت: اولویت فوری بود که نتایج حاصل از نمونه های خام در عرض 36 ساعت است که در حال حاضر بود 4-5 روز در Gurgaon.

زمانی که نتایج در دسترس هستند در کوتاه زمان آن کمک می کند تا به سرعت ردیابی بیمار تماس و درمانی اقدامات Yadav گفت.

آرورا, هنگامی که درباره افزایش ناگهانی در موارد به خصوص در گورگان و فریدآباد گفت: “ما زنده هستند و هشدار”.

پرسید: اگر گورگان شد و به سمت جامعه انتقال او گفت: این منطقه و جمعیت آن نزدیک به 2 میلیون و رفتن تعداد فعال موارد که نیست در این مورد.

او گفت: بیش از 75 لاخ مردم زندگی می کنند در چهار منطقه از گورگان Faridabad سونیپات و ژججر و در اطراف وجود دارد 2,600 فعال موارد در این زمینه است که چرا این را نمی توان به نام جامعه گسترش یافته است.

افزایش نمونه گیری بهتر است تماس, ردیابی, ردیابی کسانی که با سفر در تاریخ و خانه به خانه جستجو سلامت کارگران به خصوص در میان بخش های آسیب پذیر جامعه بودند و برخی از اقداماتی که وزارت بهداشت گرفتن بود Arora گفت. به عنوان موارد در ادامه به کوه از شورای ملی مقاومت, مناطق, وزیر بهداشت آنیل Vij به تازگی گفت که او نگران بود در نرخ که در آن عفونت در حال گسترش بودند در مناطق مجاور این سرمایه های ملی.

وی حرکت مردم از دهلی نو به این منطقه هاریانا به عنوان دلیل افزایش موارد است.

Vij است که در خانه وزیر تا به حال اعمال محدودیت های سختگیرانه تر در درون مرزهای دولتی به خصوص در مناطق که در مرز با دهلی نو از جمله گورگان.

برای هم بودن مراکز خرید و مکان های عبادت نشده است بازگشایی برای عموم در گورگان و فریدآباد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de