کروناویروس در: 97 ساله آگرا مرد بازیابی از COVID-19 دیابت را تحسین کرد او را به عنوان ‘امید’

coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus in Agra, coronavirus in India, coronavirus Agra, coronavirus recoveries Indiaاو دارای فشار خون بالا و در ابتدا نیاز به یک بیت از اکسیژن

یک nonagenarian از آگرا بهبود از COVID-19 با مقامات محلی گفت: بهبودی آمده است به عنوان یک “امید” برای رمان coronavirus بیماران.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

در سال 1923 متولد مرد (نام محفوظ) مرخص شد روز چهارشنبه از یک بیمارستان خصوصی.

او یکی از قدیمی ترین COVID-19 بیماران در کشور به بازیابی با موفقیت انجام شد.

آگرا در منطقه دادرس Prabhu سینگ زبان به PTI بیش از این گوشی در روز پنج شنبه مورد ستایش قرار داد بهبود به عنوان یک “ماده از غرور و افتخار” برای این شهر تاریخی.

“تیم ما بود و نگه داشتن چشم در وضعیت خود را روزانه و روز خود را coronavirus آزمون آمد منفی پس از دوره نقاهت بعد ما احساس بسیار خوشحال. ما از مردم در تلاش برای زندگی خود را گاهی اوقات زمانی که آنها قرارداد COVID-19 اما نه این 97-سال مرد. بهبودی خود را به عنوان یک بارقه امید” او گفت:.

او همچنین در توییتی در روز پنج شنبه در مورد بهبود خود گفت: آن را به من قرض بدهید و امیدوارم که به خصوص برای افراد از سن و نوشت: “سلام به #CoronaWarrior”.

مرد بستری شد در 29 آوریل برای Nayati بیمارستان سطح-2 بیمارستان برای COVID-19 مراقبت در آگرا منابع گفت.

او دارای فشار خون بالا و در ابتدا نیاز به یک بیت از اکسیژن اما بهبود خوب گفتند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de