سیروس میستری سوالات تاتا عملکرد گروه; می گوید: دست دادن در 13,000 تومان کرور روپیه در سال 2019

سیروس میستری شد unceremoniously حذف به عنوان رئیس تاتا و پسران در اکتبر 24, 2016 در boardroom کودتا ارائه هیچ دلیلی. (رویترز)

سیروس میستری بود که بدون تشریفات حذف به عنوان رئیس تاتا و پسران وی از سوی مامورین غیر عملکرد در استشهاد به دیوان عالی کشور روز جمعه گفت: Tata گروه تا به حال تنظیم از دست دادن خالص از 13,000 تومان کرور روپیه در سال 2019 — بدترین ضرر و زیان در سه دهه. او در پاسخ به تاتا’ درخواست او را به چالش بازگشت توسط NCLAT دسامبر گذشته میستری همچنین خواستار آن است که گروه رئیس بازنشسته راتان تاتا باید جبران همه هزینه برای تاتا و پسران پس از خروج او در ماه دسامبر 2012 در همراهی با بهترین حکومت جهانی استاندارد.

اوایل ژانویه که تاتا به چالش دسامبر 18, 2019, منظور, شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) در دیوان عالی کشور است که باقی مانده بود ، سپس دادگاه راس در مه 29 شروع جلسه در مورد خواسته همه طرف های مربوطه برای ارسال پاسخ های خود را در چهار هفته.

این میستری خانواده شرکت ثبت پاسخ ها در پاسخ به تاتا’ گواهی حسن در روز جمعه. PTI دیده است کپی از همان.
میستری شد unceremoniously حذف به عنوان رئیس تاتا و پسران در اکتبر 24, 2016 در boardroom کودتا ارائه هیچ دلیلی. اما بعد از آن در انتخاب بیانیه های مطبوعاتی این گروه ادعا کرده است که میستری برداشته شد در درجه اول برای خود غیر عملکرد و ادعا کرد که تاتا و پسران بود و در از دست دادن خود را در زیر تماشا کنید.

اما با توجه به Mistry از دست دادن اعداد وارد شد استثنای سود سهام بزرگ که گروه های نقدی-گاو TCS پرداخت شد که به طور متوسط در بیش از 85 درصد سالانه است. “این تاتا به دنبال به حذف سود از TCS برای رسیدن به سود عملیاتی در تلاش برای بی اعتبار کردن من عملکرد. استفاده از همان معیار های تعدیل سود پس از کسر مالیات (به استثنای سود از TCS) بود در منفی 13,000 تومان کرور روپیه در سال 2019 برای تاتا که بدترین ضرر در سه دهه” میستری می گوید در پاسخ به دیوان عالی کشور.

او همچنین می گوید تاتا و پسران به حال 282 درصد افزایش در عامل زیان در سال 2019 در 2,100 تومان کرور روپیه از حدود 550 تومان کرور روپیه در سال 2016 و مقصر آن را برای “abysmal عملکرد در سال های اخیر به میراث مسائل”.

میستری همچنین سوالات دیرهنگام ادعا توسط تاتا که غیر قابل توضیح حذف شد و با توجه به عدم کارایی با اشاره به حمایت صریح از عملکرد خود را با نامزدی & پاداش کمیته بود که بموقع تایید شده توسط هیئت مدیره فقط هفته قبل از حذف دراماتیک.

تاکید بر اینکه حذف او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با عملکرد خود میستری را پاسخ نمایانگر آن است که تاتا گروه سالانه عملکرد بهتری نسبت Sensex 5 درصد از نظر بازار capitalisation زمانی که او رئیس.
میستری نیز می گوید: گروه شرکت های وارد شده در 34.6 درصد رشد سالانه درآمد خالص در سه سال اول تصدی خود و 100 درصد افزایش ثبت اختراع براده همه منجر به یک دلار 5 میلیارد دلار افزایش در ارزش نام تجاری.

این درخواست همچنین به دنبال افشای کامل از هزینه های راتان تاتا را به عنوان این که مربوط به حزب معاملات. “این امیدوار بود که در همراهی با جهانی بهترین شیوه های حاکمیت شرکتی تاتا خواهد بازپرداخت هزینه های خود را در طول پنج سال گذشته انجام شد توسط جک ولش رئیس بازنشسته از GE, پرداخت تمام هزینه های خود را به این شرکت است.”

پست-Mistry the تاتا گروه بدهی افزایش Rs 80,740 کرور فقط در دو سال نسبت به Rs 69,877 کرور در چهار سال گذشته زمانی که او رئیس. تبدیل تاتا و پسران به یک شرکت خصوصی محدود نیز می تواند هزینه بدهی را افزایش می دهد او می گوید: اضافه کردن مستقل قرض گرفتن هزینه تاتا و پسران شروع به پریدن کرد از 92 درصد به تومان 2,776 کرور روپیه در سال 2019 از Rs 1,453 کرور روپیه در سال 2016.

به طور مشابه, کارکنان, هزینه ها در سه سال اول ریاست خود را رز تنها با 96 تومان کرور روپیه است که تحت مدیریت جدید شروع به پریدن کرد 210 تومان کرور روپیه بیش از یک بازه زمانی مشابه. او همچنین اشاره می کند که این شرکت دیده می شود ارزش بزرگ فرسایش سرمایه گذاری زمانی که تاتا بود رئیس. در سه سال گذشته تاتا و پسران در مورد سرمایه گذاری 67,000 تومان کرور روپیه در پرتفوی شرکتهای اما این سرمایه گذاری را از دست داده اند 40,000 تومان کرور روپیه از سرمایه گذاری ارزش است.

هر چند بسیاری از آن بود که با توجه به مخابرات سرمایه گذاری ارزش ذکر شده غیر مخابراتی سرمایه گذاری از دست داده و 23 درصد به تومان 16,243 کرور در حالی که در همان دوره Sensex بسیج 27 درصد عملکرد ضعیفی شاخص 50 درصد است.
میستری نیز می گوید: زمانی که تاتا بود که رئیس این گروه تا به حال هیچ سرمایه گذاری مناسب و استراتژی است که هیچ استراتژی سند تا کنون ارائه شده به هیئت مدیره در طول تصدی خود.

“همه که یکی دیدم صرف مجموعه ای از بد درک جهانی کسب و بد تصمیم گیری در انتخاب فن آوری مخابراتی سیستم عامل و دیگر کسب و کار تصمیم گیری منجر به بزرگترین تخریب ارزش در شرکت های بزرگ تاریخ است. این مخاطره اندازد اقدامات منجر به افزایش نرخ سود بانکی از تاتا و پسران در حال سقوط از سراسر 0.26% در سال 2005 بیش از لیست TCS به لاشی 0.06 درصد در سال 2019 زمانی که سود سهام عملکرد Sensex شرکت در حدود 1.4 درصد,” او می گوید.

به دنبال برگزاری امنای ده-عجیب و غریب تاتا تراست مسئول ظروف سرباز یا مسافر در این گروه در حال حاضر میستری می گوید که او شواهدی برای اثبات که برخی امنا درگیر شدند و در تمام تصمیم گیری های مهم و همان منجر به سهامداران گرفتن منفی نهفته است. “آن زمان امنا هستند پاسخگو باشند”.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de