ترس هنگ Kongers با عجله به امن محدود, بریتانیایی, گذرنامه

دلار هنگ کنگ, ژوئن 12

مدت کوتاهی قبل از هنگ کنگ تحویل داده شد و برگشت به چین, Simon Ng کاربردی برای ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه یک سند او هرگز فکر نمی کردم او می باید. در حال حاضر او است که با توجه به اینکه برای استفاده از آن به مهاجرت.

چین برنامه ای برای تحمیل یک جارو امنیت ملی قانون در این شهر در پاسخ به طرفدار دموکراسی تظاهرات اتحاد Ng خانههای گلی خالی چشم انداز خروج اولین بار او فکر چنین اقدام پس از انگلیس بازگشت مستعمره سابق در سال 1997.

“در آن زمان مانند بسیاری از همسالان من فکر چین خواهد اصلاحات وجود دارد و امید” 52 ساله استاديار گفته است.

“اما در حال حاضر این است که واقعا یک تیره لحظه و آینده کاملا به احتمال زیاد حتی بدتر است.”

BN(O) وضعیت محصول زودتر از دور شبیه ترس.

اجرا تا سال 1997 تحویل شد یک تب و زمان.

در حالی که Ng شد, خوش بینانه بسیاری دیگر از هنگ Kongers نگران در مورد آنچه در حکومت های استبدادی کمونیست چین ممکن است به معنای این شهر را برای آزادی و رشد سیستم سرمایه داری.

به عنوان یک نتیجه بریتانیا ارائه شده هر کسی که متولد قبل از تحویل گزینه درخواست یک میلیارد(O) گذرنامه.

سند ارزش محدود. آن را به هنگ Kongers دسترسی به خدمات کنسولی در خارج از کشور و اجازه سفر به انگلستان برای شش ماه در یک زمان اما نه برای زندگی و یا کار می کنند وجود دارد.

اما آن را به رسمیت شناختن است که بریتانیا تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس مسئولیت را به افرادی که یک بار آن افراد است.

در حال حاضر سودمندی این سند می تواند همه تغییر پس از چین در ماه گذشته پرده برداری از طرح به تصویب قانون ممنوعیت اعمال براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و دخالت خارجی.

‘مسیر به شهروندی’

پکن می گوید که قانون را دور زدن و هنگ کنگ مقننه — است مورد نیاز برای مقابله با “تروریسم”, “تجزیه طلبی” و بازگرداندن اعتماد به نفس در یک شهرستان را لرزاند, یک سال ناآرامی.

اما منتقدان ترس آن را به سرزمین اصلی-سبک ستم سیاسی به یک مرکز کسب و کار ظاهرا تضمین آزادی و استقلال برای 50 سال پس از آن تحویل.

بریتانیا views قانون به عنوان یک نقض است که نخستین معامله و در پاسخ گفته است: “نگاه به گسترش مهاجرت از حقوق کسانی که با BN(O) وضعیت از جمله امکان “مسیر به شهروندی”.

در حال حاضر وجود دارد برخی از 350,000 BN(O) دارندگان گذرنامه — یک شکل است که تقریبا دو برابر در دوازده ماه گذشته در طول به عنوان سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی خروشان.

اما برخی از 2.9 میلیون نفر — هر کسی که متولد قبل از سال 1997 — واجد شرایط برای BN(O) وضعیت و بریتانیا گفت: هر شهروندی طرح نیز شامل آنها است.

اعلام کرده که به موجب خشم در پکن است که در نوبه خود متهم لندن از نقض آن تحویل تعهدات.

در هفته های اخیر هنگ Kongers رفتند به ثبت نام, تشکیل صف های طولانی در خارج از دفاتر پست و پیک شرکت به ارسال اسناد و مدارک.

اما Ng می گوید که او چهره یک معضل — نه همسرش و نه دو فرزند خود را BN(O) وضعیت و بریتانیا در عین حال می گویند که آیا خانواده گنجانده خواهد شد.

“من رو به ترک اما من هم درمانده بود و تحت فشار قرار دادند به دریا با قایق به هیئت مدیره” گفت:.

جوانان مشتاق به ترک

بررسی های اخیر بیش از 800 دلار هنگ Kongers توسط چینی دانشگاه نشان داد کسانی که سن بین 18 و 24 گزارش قوی ترین میل به مهاجرت با بیش از 50 درصد با توجه به آن.

در عین حال بسیاری از کسانی که زیر 23 سال که از تشکیل سنگ بستر از سال گذشته تظاهرات در حال حاضر واجد شرایط برای BN(O) وضعیت.

اخیر فارغ التحصیل آسوکا قانون 23 شد و سه ماه در تحویل است واجد شرایط برای (BN(O) وضعیت. او در حال برنامه ریزی برای ترک به عنوان به زودی به عنوان در ماه اکتبر با استفاده از یک طرح بریتانیا ارائه می دهد و افراد زير 30 از برخی کشورها برای زندگی و کار در آنجا به مدت دو سال.

او نگران حق مخالفت به زودی ناپدید می شوند از هنگ کنگ.

“من فکر نمی کنم من که زمان زیادی باقی مانده است” قانون گفت. “این سخت است برای انجام هر چیزی بیشتر در این شهر به عنوان هر اعتراض خواهد شد با یک مشت آهنین.”

او گفت که او می خواهد برای شروع یک کسب و کار در خارج از کشور برای کمک به هموطنان هنگ Kongers.

“کسی را مجبور به انجام این کار ارائه یک پناهگاه ایمنی,” او گفت:.

قانون را دوست ریس قهوهای مایل به زرد 25 سال, مدرس نیز در تلاش جوانان طرح.

او قول داد که برای ادامه “مبارزه برای هنگ کنگ” در خارج از کشور با پیوستن به کمپین بین المللی پشتیبانی می کند.

“من نه فرار. هنگ کنگ برای همیشه خانه من” گفت: قهوهای مایل به زرد. — AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de