اکثر آمریکایی ها از جمله جمهوری خواهان حمایت گسترده پولیس مردمی اصلاحات پیشنهاد

نیویورک ژوئن 12

اکثر آمریکایی ها از جمله اکثریت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه حمایت گسترده اجرای قانون اصلاحات مانند ممنوعیت chokeholds و دهها پس از آخرین مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار در حالی که در بازداشت پلیس با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه.

نظرسنجی ملی در ژوئن 9 و 10 نشان می دهد مردم به طور گسترده در کنار قانونگذاران دموکرات که به پیشنهاد یک سری از تغییرات به ادارات پلیس در ایالات متحده به عنوان فعالان در سراسر کشور محکوم به مرگ جورج فلوید و نژاد پرستی.

همچنین بخوانید: دموکرات ها پیشنهاد گسترده پلیس تعمیرات اساسی; تهمت مخالف

کاخ سفید و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال آماده سازی برنامه های خود را برای تغییرات در پلیس هر چند آنها انتظار می رود به سقوط کوتاه از اصلاحات عمیق که در پی توسط دموکرات ها در کنگره و جو بایدن حزب خود presumptive ریاست جمهوری نامزد در Nov. 3 انتخابات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن.

نظرسنجی (اینجا را ببینید) انجام آنلاین از 1,113 بزرگسالان ایالات متحده نشان داد که حمایت هر دو حزب برای بسیاری از دموکرات های پیشنهادی.

برای مثال 82 درصد از آمریکایی ها می خواهند به ممنوعیت پلیس با استفاده از chokeholds, 83% می خواهید به ممنوعیت دهها و 92% می خواهید پلیس فدرال را ملزم به پوشیدن دوربین بدن.

این همچنین نشان داد که 89 درصد از آمریکایی ها می خواهند به نیاز پلیس به مردم آنها را متوقف نام خود شماره نشان و دلیلی برای توقف و 91% پشتیبانی اجازه می دهد مستقل تحقیقات از ادارات پلیس نشان می دهد که الگوهای سوء.

هفتاد و پنج درصد از آمریکایی ها می خواهیم به حمایت از “اجازه می دهد قربانیان سوء رفتار پلیس به شکایت ادارات پلیس برای خسارت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تلاش برای برنده شدن بازگشت حومه رای دهندگان را با موقعیت خود را به عنوان یک “قانون و نظم” رئیس جمهور خواستار متحده برای سرکوب تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او می تواند با استفاده از نیروهای نظامی اگر متحده نه سرکوب تظاهرات شده اند که عمدتا صلح آمیز از هم جدا از برخی از آتش سوزی و غارت و درگیری با ماموران.

با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی رتبه-و-فایل جمهوری خواهان به نظر می رسد بیشتر حمایت از طرح قانونگذاران دموکرات در کنگره رونمایی شد در تاریخ 8 ژوئن.

این قانون به دنبال فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس که در آن یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

با توجه به نظرسنجی شش 10 جمهوریخواهان حمایت یک ماده است که اجازه می دهد “قربانیان سوء رفتار پلیس به شکایت ادارات پلیس برای خسارت.”

هفت در 10 جمهوریخواهان حمایت از ممنوعیت دهها chokeholds. نه در 10 جمهوریخواهان معتقدند که پلیس باید پوشیدن دوربین بدن و به همان نسبت توافق کردند که سازمان های اجرای قانون باید به تحقیقات مستقل.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین سعی شده است که به کراوات دموکرات خواستار “defunding پلیس” توسط فعالان در سمت چپ. این اصطلاح اشاره دارد به از بین بردن و یا کاهش هزینه در ادارات پلیس اغلب بزرگترین هزینه برای شهرداری و با استفاده از بودجه آموزش و پرورش, اجتماعی, رفاه, مسکن و دیگر نیازهای جامعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن هم گفت: آنها در مخالفت با “defunding” ادارات پلیس.

در عین حال رویترز/ایپسوس نظرسنجی دریافته است که حمایت متفاوت بوده و بر اساس آن تعریف شده است.

برای مثال 39 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی از طرح “به طور کامل از بین بردن ادارات پلیس و حمایت مالی برای رسیدگی به بی خانمانی, سلامت روان و خشونت.”

اما 76 درصد گفت: آنها پشتیبانی می کند در حال حرکت “برخی از پول در حال حاضر رفتن به پلیس بودجه به بهتر افسر آموزش برنامه های محلی برای بی خانمانی, بهداشت روان, کمک های داخلی و خشونت است.”

مینیاپولیس است و با توجه به تدریجی آن اداره پلیس اما شورای شهر به طور رسمی مورد بحث چگونه آن را انجام دهید و چه چیزی آن را جایگزین این بخش با.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی جمع آوری پاسخ آنلاین به زبان انگلیسی در سراسر ایالات متحده است. آن را جمع آوری پاسخ از 1,113 بزرگسالان از جمله 495 دموکرات و 417 جمهوری خواهان و دارای اعتبار فاصله اندازه گیری دقت از به اضافه یا منهای 3 درصد است. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de