جهش اجازه می دهد تا coronavirus برای آلوده کردن سلول های بیشتر مطالعه می یابد. دانشمندان مصرانه احتیاط

بسیاری از دانشمندان استدلال می کنند که تنوع گسترش به طور گسترده ای توسط شانس ضرب بیرون از شیوع مواد منفجره در اروپا است. دیگران پیشنهاد کرده اند احتمال این که یک جهش داد و آن را نوعی بیولوژیکی لبه شده اند و به فوریت بررسی اثر که جهش.

در حال حاضر دانشمندان نشان داده شده است — حداقل در شدیدا کنترل محیط آزمایشگاهی کشت سلولی — که ویروس ها حمل است که جهش خاص آلوده کردن سلول های بیشتر و بیشتر انعطاف پذیر از کسانی که بدون آن.

ژنتیک هشدار داد در برابر رسم نتیجه گیری در مورد اینکه آیا این نوع است که به طور گسترده ای در گردش از فوریه گسترش بیشتر به راحتی در انسان است. هیچ شواهدی وجود ندارد که آن را کشنده تر و یا مضر و تفاوت دیده می شود در یک سلول فرهنگ لزوما به معنی آن است که بیشتر مسری گفتند.

اما مطالعه جدید که هنوز کارشناسی نشان می دهد که این جهش به نظر می رسد برای تغییر عملکرد بیولوژیکی ویروس ، این بینش می تواند اولین قدم مهم در درک چگونه جهش رفتار در یک biomolecular سطح.

محققان در تحقیقاتی اسکریپس فلوریدا یافت می شود که جهش شناخته شده به عنوان D614G پايانى ویروس سنبله پروتئین که برآمده از ویروسی سطح و به کروناویروس نام آن است. تعداد کاربردی و دست نخورده خوشه در هر ویروسی ذرات در حدود پنج برابر بالاتر به دلیل این جهش در آنها یافت می شود.

این سنبله پروتئین باید وصل کنید به یک سلول برای یک ویروس برای آلوده کردن آن است. به عنوان یک نتیجه ویروس ها با D614G بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد برای آلوده کردن یک سلول از ویروس ها بدون که جهش به گفته دانشمندانی که چراغ مطالعه Hyeryun چو و مایکل فرزان.

“ویروس ها با بیش کاربردی خوشه در سطح خواهد بود بیشتر عفونی” فرزان گفت. “و بسیار روشن وجود دارد تفاوت بین این دو ویروس در آزمایش. کسانی که فقط به تفاوت های ظهور است.”

چو ارشد نویسنده در این مقاله گفت که این ویروس خوشه با جهش بودند “نزدیک به 10 بار بیشتر عفونی در کشت سلولی سیستم های که ما استفاده می شود” از کسانی که بدون که همان جهش.

جهش بسیار کوچک و تصادفی تغییرات ویروسی مواد ژنتیکی رخ می دهد که آن را به عنوان کپی شده است. اکثریت قریب به اتفاق تاثیر نمی گذارد این ویروس را تابع یک راه یا دیگری.

Virologists نشان داده شده است این مطالعه گفت که تحقیقاتی اسکریپس در یک تظاهرات که این جهش خاص در واقع باعث تغییر قابل توجهی در چگونه به آن را حذف رفتار بیولوژیکی.

“این یک قدرتمند تجربی و بهترین شواهد در عین حال که D614G جهش باعث افزایش عفونت از SARS-CoV-2” گفت: ادی هلمز, یک استاد در دانشگاه سیدنی و متخصص ویروسی تکامل است.

جهش محققان مورد مطالعه قرار گرفته است غالب در اروپا و در بسیاری از نقاط ایالات متحده به خصوص در شرق. آنها در مقایسه با آن ویروس ها بدون این جهش مانند کسانی که در آغاز همه گیر در ووهان چین.

چو گفت که نتایج نشان می دهد که عوامل بیولوژیکی نقش مهمی در گسترش سریع D614G ویروس.

“این جهش ممکن است توضیح غلبه ویروس حمل آن” چو گفت.

اما دانشمندان دیگر هشدار داد که آن را به طور قابل توجهی تحقیقات بیشتری برای تعیین اینکه آیا تفاوت در ویروس یک عامل در شکل گیری این دوره از شیوع بیماری است. عوامل دیگر به وضوح نقش مهمی در گسترش از جمله زمان بندی مستندات سفر الگوها و شانس دانشمندان استدلال می کنند.

و شانس به تنهایی ممکن است هنوز هم بهترین توضیح برای اینکه چرا ویروس ها با جهش تبدیل شده اند به طوری گسترده آنها گفت.

Kristian اندرسن یک متخصص ژنتیک در موسسه تحقیقات La Jolla در کالیفرنیا گفت که تجزیه و تحلیل از D614G و انواع دیگر در واشنگتن و کالیفرنیا بود که تا کنون هیچ تفاوت در چگونه به سرعت و یا به طور گسترده ای یک نوع گسترش بیش از دیگری است.

“که دلیل اصلی که من خیلی مردد در لحظه” اندرسن گفت. “از آنجا که اگر کسی واقعا قادر به گسترش به طور قابل توجهی بهتر از دیگر, پس از آن ما انتظار می رود برای دیدن تفاوت در اینجا ما نیست.”

تست ویروس ابولا که در غرب آفریقا شروع در سال 2013 نشان داد که شايعترين جهش آلوده بیشتر سلول ها در کشت سلولی نسبت به رقبای خود را به طور بالقوه نشان می دهد که این ویروس جهش یافته تر بود مسری است. اما تفاوت نمی نگه دارید تا زمانی که بعد از آزمایش در حیوانات.

دانشمندان توجه خود را آغاز کرده بود به تمرکز بر روی D614G جهش ماه مه زمانی که بت Korber یک محقق در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس ارسال شده در یک مقاله استدلال می کند که “زمانی که معرفی به مناطق جدید آن را به سرعت تبدیل به فرم غالب.”

بسیاری از دانشمندان کشور را مطالعه کرد و گفت که تجزیه و تحلیل آن بود و نه کافی برای نتیجه گیری کرد که این ویروس که با جهش بیشتر بود انتقال در انسان است. این تجزیه و تحلیل را به اندازه کافی حساب برای نقش شانس آنها گفت: زمانی که یک جهش دانه جدید شیوع آن می تواند ساخت یک مزیت شانس خالص.

دیوید Montefiori یک virologist در دانشگاه دوک گفت که او درگیر در تجزیه و تحلیل جدید به رهبری Korber پرداختن آن. به عنوان بخشی از این کار او گفت تیم خود را در دانشگاه دوک پیدا کرده بود نتایج آزمایشگاهی است که بسیار شبیه به کسانی که از موسسه تحقیقات دانشمندان: ویروس ها با D614G جهش در سلول های آلوده موثر تر از کسانی که بدون آن. او گفت: مقاله ارائه شده به مجله.

در تحقیقات جدید این تیم به رهبری توسط چو و فرزان انجام دو آزمایش. در یکی از آنها ایجاد بی ضرر پروکسی ویروس ها با استفاده از ابزار استاندارد از جمله رترو و به اصطلاح viruslike ذرات. هر طراحی شده بود به امضای کرونا “سنبله” پروتئین است که آن را اجازه می دهد برای اتصال به سطح سلول های مانند نوار چسب.

دانشمندان دریافتند که ویروس ها با D614G جهش بودند بیشتر انعطاف پذیر, حفظ حدود پنج برابر بیشتر کاربردی سنبله پروتئین ها به سلول های آلوده از ویروس ها بدون که جهش.

در یک آزمایش دیگر آنها دریافتند که ویروس ها حمل D614G جهش آلوده سلول های بافت بسیار مؤثرتر از ویروس ها بدون جهش. فرزان گفت که تفاوت احتمالا ناشی از یک بیولوژیکی اموال جهش است که اعطا انعطاف پذیری بیشتر به سنبله پروتئین و تثبیت آن است.

خارج از کارشناسان گفت: مطالعه جدید در حالی که چشمگیر سمت چپ بیشتر کار انجام شود. مایکل Letko استادیار در آزمایشگاه کاربردی Viromics در دانشگاه ایالتی واشنگتن گفت که دیگر عوامل بیولوژیکی نیز می تواند تاثیر گسترش این ویروس در جهان واقعی است. “ما تمرکز بر روی بخشی از ویروس ما می دانیم که بهترین سنبله اما ما نمی دانم که خیلی در مورد چگونه بخش های دیگر کار می کنند,” او گفت:.

هنوز Letko گفت: تحقیقات جدید بود و قانع کننده در نشان می دهد که ویروس ها با D614G جهش بيشتر عفونی در آزمایشگاه است.

کارشناسان گفت: گام بعدی در تعیین اگر تفاوت وجود دارد در دنیای واقعی انتقال است برای تست انواع مختلف حیوانات است.

“این باور نکردنی چیز در مورد ویروس” Letko گفت. “آنها به نام داروینی ماشین آلات و این تغییرات کوچک می تواند به تقویت و کاملا به طور چشمگیری. این سود می تواند فقط به اندازه کافی به اجازه می دهد یک ویروس به outcompete ویروس دیگری است که نمی باید این چیزها.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de