RBI به نقد و بررسی دستورالعمل ها در مالکیت شرکت های بزرگ ساختار بانک های خصوصی

كميته ارائه گزارش خود در سپتامبر 30, سال 2020 است.

بانک مرکزی در روز جمعه پیشنهاد شده برای بررسی دستورالعمل در مالکیت حکومت و ساختار شرکت از بخش خصوصی به بانک ها در زمینه تحولات کلیدی در فضا در سال های اخیر است. پنج عضو داخلی گروه کاری برای بررسی دستورالعمل خواهد بود به رهبری RBI هیئت مرکزی مدیر P K Mohanty بانک مرکزی گفت: در یک نسخه. كميته ارائه گزارش خود در سپتامبر 30, سال 2020 است. “نقد و بررسی خواهد فرصتی برای هماهنگ هنجارهای قابل اجرا به بانک ها در دوره های زمانی مختلف صرف نظر از تاریخ شروع کسب و کار” RBI گفت.

پانل خواسته شده است به بررسی extant صدور مجوز دستورالعمل ها و مقررات مربوط به مالکیت و کنترل در بخش خصوصی بانک ها و پیشنهاد مناسب هنجارهای نگه داشتن در ذهن این موضوع بیش از حد تمرکز مالکیت و کنترل و همچنین شیوه های بین المللی و داخلی مورد نیاز است. آن را نیز بررسی و بررسی “هنجارهای برای پروموتور سهام در اولیه/صدور مجوز مرحله و پس از آن همراه با جدول زمانی برای رقت از سهام; و برای شناسایی هر موضوع دیگر مربوط به این موضوع و توصیه های آن.”

اخبار مرتبط

بررسی پروموتر است سهام خود را در بخش خصوصی بانک های قابل توجهی در پی خارج از دادگاه حل و فصل بین RBI و Kotak Mahindra Bank در اوایل این سال است. با توجه به منابع تنظیم کننده اجازه داده است پروموتور Kotak Mahindra Bank برای محدود کردن خطر به 26 درصد با رای گیری راست سقف 15 درصد است.

RBI را extant قوانین حکم که یک بانک خصوصی را ترویج خواهد شد نیاز به پاره برگزاری به 40 درصد در عرض سه سال 20 درصد ظرف 10 سال و 15 درصد در 15 سال است. همان اعمال Bandhan بانک و IDFC بانک است که در اصل تصویب در سال 2014.

RBI گفت: به عنوان کلان اقتصادی و مالی بازار و تحولات تکنولوژیکی در ادامه به تاثیر آینده بانکداری و تبدیل چگونه کل صنعت, عمل, لازم است ابتدا به مقررات برای دیدار با الزامات از پویا بانکی چشم انداز است.

RBI در حال حاضر با صدور دستورالعمل برای شیر صدور مجوز از بانک جهانی و همچنین سرمایه گذاری کوچک بانک ها به منظور اهرم این تحولات برای تکریم رقابت از طریق ورود بازیکنان جدید. همچنین فعالیت گسترده و سیاست های مربوط به مالکیت و کنترل در بخش خصوصی بانک ها هدایت چارچوب صادر شده در فوریه 2005.

آن را بیشتر گفت: هر چند اصل فراگیر است که مالکیت و کنترل بخش خصوصی بانک ها باید به خوبی متنوع و سهامداران عمده هستند ‘جا و مناسب بدون تغییر باقی می ماند خاص, خطوط طول سال ها تکامل یافته با نسخه خاص داده شده به عنوان بخشی از صدور مجوز دستورالعمل های صادر شده در نقاط مختلف در گذشته است. “بنابراین احساس لازم به compressively بررسی دستورالعمل های موجود در مالکیت حکومت و ساختار شرکت و در بخش خصوصی و بانک ها با در نظر گرفتن تحولات مهم در طول سال است که تحمل کرده اند در این موضوع” را گفت.

علاوه بر Mohanty داخلی گروه کاری شامل Sachin Chaturvedi, مدیر RBI هیئت مرکزی; و لیلی Vadera و”S C Murmu هر دو مدیران اجرایی. رئیس مدیر کل Shrimohan Yadav شده است به نام convenor پانل. این پنل نیز خواسته شده است که به بررسی و نقد و بررسی معیارهای واجد شرایط بودن برای اشخاص/ اشخاص به درخواست بانکی مجوز و توصیه هایی را در تمام مسائل مربوط.

علاوه بر این, آن را مطالعه قوانین و مقررات جاری در برگزاری مالی شرکت های تابعه از طریق غیر از عمل شرکت هولدینگ (NOFHC) و نشان می دهد این شیوه از مهاجرت همه بانک ها به یک مدرسه و مقررات در این موضوع از جمله ارائه یک مسیر انتقال.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de