بازپرداخت برای لغو بلیط هوا: SC می آید به نجات آگهی می پرسد شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد تا مسافران برای استفاده از اعتبار پوسته برای 2 سال

coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus lockdown, aviation sector during coronavirus, flyers refund during coronavirus, SC judgement on flyers refund, refund to flyers for tickets during coronavirus, covid-19با توجه به همه گیر شرکت های هواپیمایی در سطح جهان در حال رفتن را از طریق بار دشوار است.

در بخشی از امداد رسانی به آگهی به دنبال کامل بودجه از شرکت های هواپیمایی برای لغو بلیط در طول مستند از مارس 25 ژوئن 1, هدف شامل گسترش Coronavirus در کشور دیوان عالی کشور در روز جمعه پیشنهاد کرد شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد تا آگهی با استفاده از اعتبار خود را از پوسته صادر شده را لغو بلیط هوا برای یک دوره دو سال است.

“چرا باید یک اعتبار شل بودن صادر شده توسط شرکت های هواپیمایی تواند محدود به یک دوره کوتاه و یا همان مسیر?” SC پرسید. نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه در حالی که از شنیدن این درخواست همچنین پیشنهاد اجازه می دهد مسافران برای استفاده از اعتبار پوسته برای هر مسیر که می خواهید.

اخبار مرتبط

برای لغو بلیط هواپیمایی قبلا ارائه شده اعتبار پوسته به مشتریان است که می تواند توسط همان مسافر در عرض یک سال برای همان مسیر است. وجود دارد بسیاری از سردرگمی در طول مدت زمان ساخت کسی واجد شرایط برای بازپرداخت آن ایجاد ناامیدی بزرگ در میان آگهی.

دادگاه راس خواسته این مرکز به موضع در مورد این مسئله و بحث و گفتگو با شرکت های هواپیمایی و کار کردن روش به صورت کامل بازپرداخت. دیوان عالی کشور را بیشتر شنیدن این درخواست پس از سه هفته.

رقابت خود را در مورد کم هزینه حامل SpiceJet گفت: “در هیچ کجای جهان شرکت های هواپیمایی صدور کامل بازپرداخت” اضافه کردن “حدود 49%” ما پرواز هزینه ثابت است و “وجود صفر است درآمد به خطوط هوایی است.”

با توجه به Covid-19 ناشی از مستند خطوط هوایی در سراسر جهان در حال رفتن را از طریق بار دشوار است. حتی پس از کاهش مستند تقاضا است راه های زیر را قبل از Covid دوره است. شرکت هواپیمایی خواست دادگاه عالی به نظر آنها به عنوان “احزاب” هم در این جلسه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de