روسیه رول جدید Covid مواد مخدر به عنوان موارد لمسی 5 لاخ

مسکو ژوئن 11

روسیه روز پنج شنبه نورد از یک داروی تایید شده برای درمان بیماران مبتلا به رمان coronavirus دولت خود را حامی مالی گفت: به عنوان تعدادی از عفونت وجود پیشی گرفتن از یک و نیم میلیون نفر است.

اول تحویل جدید ضد ویروسی داروی ثبت شده تحت نام ‘Avifavir’, شد, شده به برخی از بیمارستان ها و کلینیک های سراسر کشور روسیه RDIF ثروت صندوق گفت: در آزادی مطبوعات. این RDIF بودجه محاکمه و 50 درصد سهم در دارو تولید کننده ChemRar.

وزارت بهداشت به تصویب آن برای دارو استفاده تحت یک ویژه تسریع روند در حالی که آزمایش های بالینی برگزار شد بیش از یک دوره کوتاه و با مردم کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر هنوز در راه است. وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای Covid بشر در محاکمات چند موجود داروهای ضد ویروسی داشته و در عین حال برای نشان دادن اثر.

RDIF رئیس کیریل Dmitriev بود هفته گذشته گفت که این طرح برای ChemRar به تولید به اندازه کافی از این دارو برای درمان حدود 60000 نفر در ماه است. Dmitriev در روز پنج شنبه گفت: بیش از 10 کشور ساخته شده بود درخواست برای Avifavir لوازم. مذاکرات بودند در راه به عرضه مواد مخدر به تقریبا همه مناطق و هفت از آن بیش از 80 مناطق دریافت پنج شنبه اولیه تحویل Dmitriev اضافه شده است.

با 5,02,436 موارد روسیه سوم بیشترین تعداد عفونت در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است اما نسبتا پایین رسمی مرگ و میر 6,532 – چیزی شده است که تمرکز بحث است.

در ضمن روسیه در گفت و گو با متهم سر از راه دور قطب شمال شهر نوریلسک با سهل انگاری جنایی بیش از آنچه محققان گفت: او bungled پاسخ به یک فاجعه زیست محیطی است.

حدود 21,000 تن دیزل به بیرون درز به داخل رودخانه ها و خاک در مه 29 از یک ایستگاه برق در نوریلسک یک حادثه که صلح سبز است و در مقایسه با سال 1989 اکسون والدز نشت نفت خاموش آلاسکا است. کمیته تحقیقاتی اظهار داشت: شهردار شکست خورده بود به منظور هماهنگی و سازماندهی اقدامات اضطراری برای مهار و کنترل خرید اینترنتی از نشت. — رویترز


بیماری همه گیر در حال افزایش در آفریقا می گوید که

ژنو: این Covid همه گیر است “شتاب” در آفریقا, پخش كردن, از پایتخت که در آن با وارد مسافران, سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است. یکی از بزرگترین چالش ها در آفریقا همچنان توان به در دسترس بودن منابع ویژه آزمون کیت گفت: Matshidiso Moeti که آفریقا مدیر منطقه ای گفت: ژنو جلسه. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de