مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های در دستور پلیس مخالف اصلاحات عمده

صحبت در مبارزات انتخاباتی به سبک رویداد در یک کلیسا در دالاس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور توصیه ادارات پلیس را به اتخاذ استانداردهای ملی برای استفاده از زور.

خود دولت نیز پشتیبانی بهتر برای آموزش پلیس و خلبان های اجتماعی کارگران به کار در کنار مأموران اجرای قانون است.

اما او به تمسخر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است که طرفداران کاهش بودجه برای ادارات پلیس و funneling که پول به برنامه های آموزش و پرورش, اجتماعی, رفاه اجتماعی, مسکن و دیگر نیازهای جامعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها اعلام کرد حمایت خود را از پلیس و گفت: پیشرفت خواهد بود ساخته شده توسط برچسب زدن میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان نژادپرست است.

“در روز های اخیر شده است وجود دارد بحث شدید در مورد چگونه برای اطمینان از انصاف و برابری و عدالت برای همه مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“متاسفانه برخی از تلاش برای استوک سیتی را بدست آورد و به فشار شدید دستور کار – که ما نمی خواهد برای – که تنها تولید بیشتر و فقر بیشتر جرم و جنایت بیشتر رنج می برند. این شامل رادیکال تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و انحلال پلیس,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را ارائه سیاستهای پیشنهادی در پلیس و مسابقه زیر مارس 25 مرگ فلوید یک آفریقایی-آمریکایی پس از یک مینیاپولیس پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او باعث شد موجی از اعتراضات در شهرهای آمریکا و در خارج از کشور, re-انرژی سیاه و سفید زندگی می کند ماده نژادی و عدالت در حرکت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آتش کشیده شده برای دعوت از فرمانداران دولت برای سرکوب معترضان و تهدید به ارسال در ارتش ایالات متحده.

او گفت: پلیس باید قادر به استفاده از زور اما که باید آن را “نیروی با شفقت است.”

افسران پلیس هنوز هم نیاز به “تسلط بر خیابان های,” او اضافه شده در اشاره به تظاهرات اخیر که برخی از آنها شامل حوادث خشونت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به حرکت فراتر از تمرکز پلیس گفت دولت او می خواست برای ترویج توسعه اقتصادی در جوامع اقلیت آدرس بهداشت و درمان اختلافات نژاد و ارائه مطلب مدرسه انتخاب است.

اقدام کنگره

دولت پلیس طرح تا کنون سقوط به خوبی از آن با آغوش باز استقبال دموکرات ها در کنگره که در حال حرکت رو به جلو با اصلاح قانون است که می تواند به رای 4 جولای در مجلس نمایندگان.

جمهوری خواهان که کنترل سنا در حال کار بر روی یک جداگانه پیشنهاد اگر چه آن رونمایی شده است به تعویق افتاد.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع ملاقات قانونگذاران جمهوری خواه در کنگره در اوایل این هفته گفت و تهمت می خواستم به تعمیرات اساسی پلیس قوانین هر چه زودتر به جای بعد. او نیست شناسایی هر گونه سیاست خاص پیشنهادات اما گفت: تهمت بود مایل به کار با نمایندگان مجلس در مورد این مسئله.

برخی از جمهوری خواهان در کنگره نشان داده اند برای حمایت از برخی اقدامات پیشنهاد شده توسط دموکرات ها از جمله ممنوعیت استفاده از chokeholds و از بین بردن دفاع حقوقی از “واجد شرایط ایمنی” کمک می کند که ماموران فرار از حقوق مدنی دعاوی است.

اما معلوم نیست که آیا دموکرات ها و جمهوری خواهان خواهد بود قادر به غلبه بر حزبی تفاوت به تصویب قانونی که تهمت خواهد بود مایل به ثبت نام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de