زوم در چین سانسور crossfire به عنوان جلسات خنثی

دلار هنگ کنگ, ژوئن 12

ویدئو برنامه شرکت زوم می گوید که آن مسدود شده و در جلسات متعدد و به حالت تعلیق در حساب از سه فعالان در درخواست از دولت چین.

شرکت منتشر شد جزئیات پنج شنبه گفت که در ماه مه و اوایل ماه ژوئن دولت چین اعلام آن در مورد چند آنلاین جلسات برنامه ریزی شده به مناسبت سرکوب معترضان در پکن میدان تیان آن من در 4 ژوئن 1989.

چین ممنوعیت عمومی مخالفت. زوم گفت دولت گفت: این گونه فعالیت های غیر قانونی بودند و خواستار آن شدند که این شرکت خاتمه جلسات و میزبان حساب از برگزارکنندگان حتی اگر آنها در چین زندگی می کنند.

زوم و سپس به حالت تعلیق در حساب های ما مبتنی بر فعالان ژو Fengsuo و وانگ دن و هنگ کنگ فعال لی Cheuk-یان. آن را پس از ابقاء تمام حساب های خود را.

“رفتن به جلو زوم نمی خواهد اجازه می دهد درخواست از دولت چین به تاثیر هر کسی در خارج از سرزمین اصلی چین” زوم گفت: در یک پست وبلاگ به تاریخ ژوئن 11.

این شرکت گفته است که در حال توسعه فن آوری است که اجازه می دهد آن را برای جلوگیری از شرکت کنندگان بر اساس جغرافیا.

که به معنی آن می تواند متوقف شود و مردم در سرزمین اصلی چین از حضور در جلسات آتی در زوم هستند که غیر قانونی تلقی شده توسط دولت چین.

آن را انجام نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را تعیین می کند که جلسات مناسب خواهد بود که توضیحات. که گاهی این موضوع زوم اقدام به عنوان یک بازرس از طرف دولت چین.

برخی بین المللی شرکت رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook اغلب مسدود شده در داخل چین است.

زوم نیست. اما از آن است که در میان بسیاری از شرکت ها منوط به بررسی دقیق توسط پکن به عنوان آنها در سراسر جهانی مرزهای.

مسائل مربوط به امنیت سایبر و سانسور هستند بخصوص برای کسانی که مسیر را از طریق و یا ذخیره داده ها در سرزمین اصلی چین.

“هر چند من حساب باز من را قبول نمی کند که زوم را به جای بلوک چینی شرکت کنندگان است. شرم بر زوم سیاسی سانسور از طرف دولت چین گفت:” لی که تایید کرد که زوم کرده بود دوباره خود را پرداخت حساب از شنبه. اما او گفت که او قصد دارد برای لغو آن است.

لی که هر سال کمک می کند تا به سازماندهی هنگ کنگ سالانه شمع افروزی برای یادبود از سال 1989 سرکوب قبل گفت: او قفل شده بود از پرداخت زوم حساب در 22 مه جلوتر از ویدئو زندگی می کنند صحبت کردن با او سازماندهی این برنامه شامل یک همکار فعال جیمی شم.

“هدف من از باز کردن یک زوم حساب است که برای رسیدن به سرزمین اصلی چین شکستن سانسور حزب کمونیست چین. با این زوم سیاست آن شکست هدف اصلی من … من خواسته زوم به من پرداخت بازگشت ماه های باقی مانده از اشتراک,” او گفت:.

زوم است که مقر آن در سان خوزه کالیفرنیا اما انجام بسیاری از تحقیقات و توسعه در سرزمین اصلی چین است. استفاده از جلسات مجازی برنامه سر به فلک کشید در طی این بیماری همه گیر.

خواسته در یک به طور منظم جلسه توجیهی در روز پنج شنبه یک سخنگوی وزارت خارجه گفت که او آگاه از مسائل مربوط به زوم. —AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de