Coronavirus ضربه Americas hardest می گوید: سازمان بهداشت جهانی

این بیماری بود “بسیار فعال” در آمریکای مرکزی و جنوبی که بالا اورژانس متخصص مایک رایان گفت: برجسته سازی مشکلات در برزیل و مکزیک.

وضعیت فعلی در برزیل در حال حاضر یکی از جهانی نقاط داغ برای این ویروس بود و نگرانی از افزایش به خصوص در شدت جمعیت شهرستانها گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این کشور در نظام سلامت بود “هنوز هم مقابله” اگر چه برخی از بخش های مراقبت ويژه شد و در یک مرحله بحرانی و تحت فشار سنگین با بیش از 90 درصد اشغال تخت نرخ رایان گفت.

مکزیک در ضمن تقریبا 130,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 15 ، 000 مرگ و میر که گفت.

برزیل بدترین دوم-آمار کشور در جهان با بیش از 800,000 موارد و 41,000 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

هر دو کشور عقب ایالات متحده بدترین آمار کشور که تا به حال بیش از 2 میلیون نفر و نزدیک به 114,000 مرگ و میر.

“ما بسیار زیادی در شکوفایی این بیماری همه گیر به خصوص در جنوب جهانی,” رایان گفت. “برخی از کشورها مشکل خروج از اصطلاح مستندات آنها به عنوان شاهد افزایش بوده است.”

آن بود که ممکن است این بیماری پخش شد دوباره به عنوان جوامع بازگشایی شد و مردم شروع جلسه دوباره, به ویژه هنگامی که وجود دارد ناکافی تست و اجتماعی فاصله کافی بود.

او اذعان کرد فشار بر کشورها برای بازگشت به حالت عادی به خصوص برای کاهش آسیب های اقتصادی این بحران به شکل دراورده شده است.”وجود یک تعادل دقیق بین نگه داشتن مردم در خانه… و اثر نامطلوب آن بر اقتصاد و جامعه است. که آسان نیست تعادل است. وجود دارد هیچ پاسخ های صحیح” رایان گفت.

رایان گفت که اگر چه برخی از کشورها به نظر می رسد بیش از بدترین ویروس خوشه این بیماری هنوز هم اتفاق می افتد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Gheybreyesus گفت که هوشیاری لازم بود در سراسر جهان در برابر “ویروس بسیار خطرناک” حتی در مناطق که در آن به نظر می رسد به افول است.

“ترس ما این است که با وجود آن در حال کاهش است و در اروپا از آن است که افزایش در سایر نقاط جهان است. حتی اروپا را نمی توان امن است چرا که این ویروس می تواند دوباره به راه افتادند به اروپا” او گفت:.

Tedros نیز شرکت نیاز برای هر واکسن بود نسبتا مشترک بین کشورها نگرانی برخی می تواند ذخیره کردن هر گونه مواد مخدر آنها را توسعه دهد.

واکسن باید در دسترس ساخته شده به عنوان یک جامعه جهانی خوب برای اطمینان از هر کس تا به حال دسترسی عادلانه به هر زندگی-صرفه جویی در محصولات که در حال توسعه Tedros گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de