COVID-19: ما باید تمرکز بر کنترل تعداد مرگ و میر می گوید: Anand Mahindra

نشان می دهد مراحل را برای راه جلو او گفت: “آنچه ما باید تمرکز و کنترل است که تعداد مرگ و میر و در دسترس بودن تخت/تخت ICU”.

ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra گفت: برای تمرکز بر کنترل تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس و حصول اطمینان از در دسترس بودن تخت بیمارستان و گفت که در یک کشور هند اندازه تعدادی از عفونت است به ناچار به افزایش است.

در یک سری از توییت ماهیندرا گفت: حتی اگر سطح انتقال است که احتمالا به طور قابل توجهی بالاتر و تا حد زیادی untraceable و گزارش نشده نباید زنگ جهان است. “مطلق تعداد آلوده در کشور ما به اندازه ناگزیر به افزایش,” او گفت:.

اخبار مرتبط

ماهیندرا بیشتر گفت: “در واقع سطح انتقال است که احتمالا به طور قابل توجهی بالاتر و تا حد زیادی untraceable & گزارش نشده. این نباید زنگ جهان”.

نشان می دهد مراحل را برای راه جلو او گفت: “آنچه ما باید تمرکز و کنترل است که تعداد مرگ و میر و در دسترس بودن تخت/تخت ICU”. این اعداد واقعی هستند و trackable او اضافه شده است.

“تا کنون درصد از مرگ و میر شده است شکر خدا کم و با تقویت زیرساخت های پزشکی ما باید با هدف حفظ اعداد پایین” ماهیندرا اضافه شده است.

حاکی از این است که یک واکسن است که بسیاری از ماه دور, اگر نه, دیگر, او گفت:, “موثر پیشگیری می تواند نزدیک اما غیر قابل پیش بینی ، در این میان ما به عنوان بازگشت به کار, آن را خوب است بدانید که اگر ما منظم در مورد استفاده از ماسک های ما می تواند حفظ خودمان و دیگران امن”.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de