گجرات Rajya سبها توسط-نظرسنجی 2019: SC برای تصمیم گیری در کمیسیون انتخابات قدرت برای برگزاری انتخابات جداگانه برای پر کردن گاه به گاه جای خالی

دیوان عالی کشور روز جمعه گفت: این امر را معتبر اعلام این موضوع از کمیسیون انتخابات قدرت در صدور اطلاعیه های جداگانه برای برگزاری توسط-نظر سنجی برای گاه به گاه جای خالی در Rajya سبها. دادگاه بالا بود شنیدن دسته ای از دادخواست از جمله یکی از کنگره رهبر Gaurav Pandya که به چالش انتخابات از امور خارجی وزیر S Jaishankar به Rajya سبها.

یک نیمکت از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات A S Bopanna و Hrishikesh روی موکول دادرسی در دسته ای از درخواست های مربوط به سال گذشته Rajya سبها توسط-نظرسنجی در دو کرسی از گجرات توسط چهار هفته.

اخبار مرتبط

“من فکر می کنم باید وجود داشته باشد یکی از معتبر اعلام در این موضوع” را CJI گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد چند سوال از قانون در یک دسته ای از دادخواست مربوط به EC قدرت در برگزاری منظم و گاه به گاه انتخابات برای پر کردن جای خالی در Rajya سبها.

ارشد طرفداران Harish مرهم و Satpal جین به نظر می رسد برای Jaishankar و دیگر BJP نامزد که برنده انتخابات Rajya سبها از گجرات.

جین گفت که در این مختصر جلسه CJI مشاهده شده است که وجود دارد هیچ معتبر حکم دیوان عالی کشور به عنوان اینکه آیا انتخابات به بیش از یک جای خالی برگزار می شود باید به طور جداگانه و یا به طور مشترک از این رو “ما نیاز به یک تصمیم معتبر در این زمینه”.

Jaishankar در حال حاضر ثبت اخطار از طریق حمایت Swarupama Chaturvedi در دادگاه بالا به دنبال شنیده می شود قبل از دادگاه تصمیم می گیرد هر گونه درخواست و ثبت برابر گجرات بالا دستور دادگاه فوریه 4.

دادگاه عالی تا به حال رد درخواست از کنگره رهبر Gaurav Pandya که تا به حال به چالش کشیده Jaishankar”s انتخابات را به Rajya سبها. آن را نیز اخراج دو دادخواست توسط کنگره رهبران Chandrikaben Chudasama و Pareshkumar Dhanani در برابر انتخابات BJP نامزد Jugalji Thakore. Chandrikaben Chudasama و Pareshkumar Dhanani نیز نقل مکان کرد و دادگاه راس بالا در برابر دادگاه با رد انتخاباتی خود را در دادخواست علیه Thakore.

هر دو Jaishankar و Thakore انتخاب شدند به Rajya سبها در جولای 5 سال گذشته در bypolls برگزار شد صندلی های خالی توسط اتحادیه وزیران آمیت شاه و Smriti Irani. Jaishankar و Thakore را شکست داد, کنگره نامزدهای Pandya و Chudasama به ترتيب در bypolls.

کنگره رهبران منتقل شده بود در دادگاه عالی به چالش کشیدن انتخابات بر روی زمین است که کمیسیون انتخابات”s, اطلاعیه ها, درمان دو کرسی خالی برای دسته بندی های مختلف و نیاز به توسط-نظر سنجی برگزار می شود به طور جداگانه بودند “غیر قانونی و در نقض مفاد قانون اساسی به نمایندگی از مردم (RP) قانون 1951 و انجام انتخابات قوانین 1961”.

دادگاه عالی تا به حال رد دادخواست و گفت دادخواهان موفق به افشای علت اقدام تحت مفاد RP قانون مربوط به این زمینه را برای اعلام انتخابات از درجه اعتبار ساقط. آن را تا به حال همچنین گفت دادخواهان شکست خورده به اشاره به هر یک از مقررات این قانون اساسی و یا RP قانون نیاز EC برای برگزاری یک انتخابات برای پر کردن تمام بازی گاه به گاه جای خالی.

“عدم رعایت مفاد اساسنامه یا مقررات گفت: (RP) قانون تشکیل این عمل باعث می شود به طور خاص التماس و تفسیر درخواست خاص ارائه قانون اساسی یا قانون به شیوه خاص نمی تواند نامیده می شوند به عنوان noncompliance از جمله ارائه به منظور به چالش کشیدن انتخابات” دادگاه عالی گفته بود.

Jaishankar و Thakore تا به حال ادعا قبل از دادگاه عالی است که EC شکست هیچ قانون برگزاری انتخابات جداگانه برای دو کرسی و آن را یک عمل مطابق با این نظرسنجی پنل از سال 2009 به صدور اطلاعیه های جداگانه برای برگزاری توسط-نظر سنجی برای گاه به گاه جای خالی در Rajya سبها.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de