وزارت بهداشت okays remdesivir تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز HCQ برای اوایل دوره COVID-19

"Nonetheless, several large observational studies with severe methodologic limitations have shown no effect on mortality or other clinically meaningful outcomes.“با این وجود چندین مرکز مطالعات مشاهده شديد methodologic محدودیت ها نشان داده اند هیچ تاثیری در مرگ و میر و یا دیگر بالینی معنی دار میباشد.

اتحادیه وزارت بهداشت توصیه کرده است استفاده از داروهای ضد ویروسی داروی remdesivir تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز خارج از برچسب استفاده از سرکوب کننده سیستم ایمنی توکلیزوماب و نقاهت پلاسما درمانی برای درمان COVID-19 بيمار در وزش مرحله بحرانی.

پس گرد از آن زودتر موضع وزارت در آن تجدید نظر ‘مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19’, روز شنبه منتشر شد گفت: ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) باید مورد استفاده قرار گیرد در اوایل دوره بیماری برای رسیدن به هر معنی اثر و باید اجتناب شود در موارد شدید.

اخبار مرتبط

در این مجموعه جدید از پروتکل های وزارت حذف کرده و پیش از آن توصیه با استفاده از هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین در موارد شدید و نیاز به ICU مدیریت.

هیدروکسی کلروکین نشان داده است در شرايط آزمايشگاهي فعالیت در برابر سارس-CoV2 شده بود بالینی مفید در چند کوچک تک-مرکز مطالعات هر چند با محدودیت های قابل توجهی را اعلام کرد.

“با این وجود چندین مرکز مطالعات مشاهده شديد methodologic محدودیت ها نشان داده اند هیچ تاثیری در مرگ و میر و یا دیگر بالینی معنی دار میباشد.

از جمله شواهد پایه خود را با استفاده از باقی مانده محدود به عنوان با داروهای دیگر و تنها باید مورد استفاده قرار گیرد پس از مشترک تصمیم گیری با بیماران در حالی که در انتظار نتایج در حال انجام مطالعات” سند تجدید نظر اعلام کرد.

“به عنوان مورد با دیگر ضد virals این دارو باید به عنوان استفاده می شود در اوایل دوره بیماری که ممکن است برای رسیدن به هر معنی دار اثرات و باید اجتناب شود در بیماران با بیماری شدید” آن را بخوانید.

نوار قلب در حالت ایده آل باید انجام شود قبل از تجویز این دارو برای اندازه گیری فاصله QTc به بررسی برخی از خواص الکتریکی قلب و جلوگیری از هیدروکسی کلروکین اگر QTc بیشتر از 500 ms را گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de