چه تکنولوژی ساخته شده خرید امن تر در زمان Covid

اگر چه به نظر می رسد بسیار دشوار, راه اندازی و فن آوری شرکت ها به خط مقدم برای کمک به این فرایند است.

توسط Shriya Roy

با مراکز و رستوران ها و مجتمع های خرید و دیگر اماکن عمومی شروع به باز کردن در هند و در سراسر جهان اقدامات ایمنی برای هر دو خریداران و فروشندگان را تبدیل به اصلی. تلاش ساخته شده است برای اطمینان از تماس با ما و یا حداقل تماس و تعامل. اگر چه به نظر می رسد بسیار دشوار, راه اندازی و فن آوری شرکت ها به خط مقدم برای کمک به این فرایند است.

اخبار مرتبط

اسرائیل دانشمندان یک روش برای تولید یک شیر آب بر اساس پاتوژن-کشتن ضد عفونی کننده و با همکاری محلی اتوماسیون صنعتی شرکت راه حل های RD بسته به رول ‘بهداشت تونل’ که اجازه می دهد به صورت امن ورود به اماکن عمومی. این تونل شامل محلول ضد عفونی و می افزاید: یک لایه اضافی از حفاظت با اسپری آن را در کسانی که به دنبال ورود یک فضای خنثی سازی پتانسیل قطرات بر روی پوست و لباس و چیزهای دیگر مانند کیف های دستی دانشمندان می گویند. تونل با این نسخهها کار با سنسورهای را انتخاب کنید تا زمانی که یک فرد در حال عبور از آن است.

در حالی که مغازه های ورزشگاه بازارها و مراکز شده اند مجاز به بازگشایی تحت دستورالعمل های دقیق این مکان خواسته شده است به مطمئن شوید که مشتریان و کارکنان ماسک می پوشند و خود را در دماهای گرفته شده قبل از ورود. ‘تماس با ما’ تبدیل شده است مهم ترین کلمه در فرهنگ لغت ما امروز. و در خرید هم تماس خرده فروشی راه رو به جلو. به عنوان مثال پرداخت-رایگان خرده فروشی. مشتریان راه رفتن به یک فروشگاه را از تلفن همراه خود اسکن محصولات در قفسه با یک خرده فروش, تلفن همراه, نرم افزار, کیسه محصولات خود و سپس پرداخت الکترونیکی توسط اسکن یک کد QR در داخل برنامه به عنوان آنها خروج. چند بازار در ایالات متحده در حال حاضر این تکنولوژی در حال استفاده است.

در هند دولت صادر کرده است یک سری از دستورالعمل ها برای کسانی که تصمیم به سر به مراکز و رستوران ها. در حالی که آن را به شدت توصیه می کند takeaways در مورد رستوران ها و توصیه مردم به سر مگر اینکه مطلقا لازم است اما هنوز هم اگر به دستورالعمل درخواست یکی به دنبال قوانین متعدد. ماسک, اجتماعی, فاصله, دست, بهداشت و sanitisers در ورودی حرارتی غربالگری همه اجباری است. حتی تعداد افراد مجاز در داخل یک مغازه در یک زمان معین و محدود خواهد شد. ساعتی غربالگری از کسانی که مشغول به کار در داخل انجام خواهد شد به عنوان به خوبی.

نه فقط در داخل مراکز شرکت نیز در حال کار برای اطمینان از ایمنی در پارکینگ که در آن بسیاری از مردم می توانند در تماس با هر یک از دیگر. دهلی نو-مستقر در پارک+ یک پارکینگ هوشمند, راه اندازی, معرفی کرده است, اجتماعی, فاصله راه حل برای مراکز. پارک+ نرم افزار فعال خواهد شد و پرسنل مرکز به بررسی و چک کردن مشتریان در حالی که ردیابی و ضبط درجه حرارت خود را به مدیریت بلند و مطابق با دولت دستورالعمل های ایمنی. مشتریان قادر خواهد بود برای اسکن کردن یک کد QR منحصر به فرد و ثبت نام قبل از ورود به فروشگاه را قادر می سازد در زمان واقعی به روز رسانی از تعداد مشتریان در هر فروشگاه.

با فروشگاه های مشخص به عنوان ‘red’ یا ‘سبز’ بر اساس تعداد مشتری مشتریان قادر خواهد بود برای خرید کتاب شکافها و لذت بردن از یک تجربه خرید امن. پارک+ دیجیتال نیز فراهم می کند روش های پرداخت که از طریق آن مشتریان می توانند خود را وارد کنید, ماشین, شماره, لینک, کیف پول خود را و پرداخت در هر زمان در طول اقامت خود را در بازار. پس از آن مشتریان قادر خواهد بود به اعتبار پرداخت خود را از طریق برنامه به صورت صاف و بدون هیچ زحمتی رایگان و خروج از بازار است. در انجام این کار, شرکت حصول اطمینان از انجام و بدون تماس سیستم پارکینگ به شدت بیشتر تمرکز بر روی حاوی گسترش ویروس.

“در حالی که مراکز شده اند مجاز به بازگشایی ما پیش بینی احساسات منفی در میان قبلا به طور منظم بازار را برانگیخت در صورت عدم وجود ایمنی اطمینان و ترس از جامعه گسترش یافته است. پارک+ راه حل های برای مراکز طراحی شده اند که با توجه به بهداشت عمومی و راحتی. ارائه نمی مستلزم برنامه نصب برای مشتریان افزایش سهولت پذیرش است. آن را نیز شامل نمی شود, گران قیمت سخت افزاری نصب و راه اندازی مراکز برای ساخت یک راه حل ساده است که تضمین تداوم کسب و کار در عصر اجتماعی فاصله. علاوه بر آن اجازه می دهد تا مشتریان خود را به برنامه ریزی سفرهای خرید و جلوگیری از صف های طولانی در خارج از فروشگاه و تماس با ردیابی در صورت مثبت Covid-19 مورد در مرکز محل می گوید:” Amit Lakhotia بنیانگذار و مدیر عامل پارک+.

در حالی که اکثر مراکز ساخته شده اند استفاده از Aarogya Setu برنامه اجباری برای ورود دیگران QR مبتنی بر سیستم دانلود. برخی از آنها حتی خود را توسعه نرمافزار مانند DLF مراکز مواظب نرم افزار است که کمک خواهد کرد که در زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. VAMS جهانی پیشرو در ارائه دهنده بازدید کننده سیستم های مدیریت نیز ارائه راه حل های خرده فروشی برای اطمینان از کارآمد و امن و سریع بازدید کننده پردازش. VAMS جهانی تولید ‘حفاظت’, اولین بار در جهان بازدید کننده مدیریت سیستم را اسکن دمای بدن و بررسی برای, ماسک انطباق در نتیجه حصول اطمینان از ‘بدون لمس هیچ صف چک در روند.

آسیموف رباتیک راه اندازی مستقر در کرالا مستقر روبات در ورودی به ساختمان های اداری و دیگر اماکن عمومی به انصراف از دست sanitiser و تحویل بهداشت عمومی پیام در مورد ویروس. ماروت Dronetech نیز همکاری با دولت برای تست استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. هواپیماهای بدون سرنشین نیز استفاده می شود به ارائه منابع در مراکز و همچنین بررسی مردم متوسط با استفاده از تصویربرداری حرارتی.
با تمام اقدامات در محل آن نیز بسیار مهم است برای خرده فروشان و مشتریان به طور یکسان به جهان فیزیکی آنها در امن تر است. که تنها نقشه راه برای آینده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de