نپال مجلس مجلس به اتفاق آرا تصویب لایحه ترسیم نقشه سیاسی

به عنوان به زودی به عنوان نپال مجلس آغاز جلسه بعد از ظهر شنبه با هیاتی از احزاب مختلف سیاسی در مذاکرات در این لایحه است. (ANI)

در یک حمله به هند و نپال و پارلمان در روز شنبه به اتفاق آرا رای به اصلاح قانون اساسی برای به روز رسانی این کشور را به نقشه سیاسی تخمگذار ادعا می کنند بیش از سه استراتژیک مناطق کلیدی در امتداد مرز با آن است. در یک نمایش بی سابقه ای ملی و وحدت احزاب مخالف از جمله نپالی کنگره Rastriya Janata Party-نپال و Rastriya Prajatantra حزب رای دادند به نفع این لایحه برای اصلاح برنامه 3 قانون اساسی به روز رسانی ملی آرم با ترکیب بحث برانگیز نقشه های مناطق جدید از Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura همراه نپال از مرز با هند است.

هند در ماه گذشته واکنش نشان داد و با عصبانیت به نپال نشان دادن سه حوزه به عنوان خاک نپال در نقشه جدید و هشدار داد این کشور که گفتن جمله “مصنوعی بزرگ شدن” از ادعاهای ارضی قابل قبول نخواهد بود به آن را. هند نگهداری شده است که این سه حوزه متعلق به آن است.

اخبار مرتبط

هند گفته است که عمیقا ارزش خود را دوستانه روابط با نپال و چند وجهی همکاری دو جانبه گسترش یافته و متنوع در سال های اخیر است. هندی فرمانده ارتش ژنرال M M Naravane در روز شنبه گفت: روابط بین دو کشور همیشه قوی بوده است و باقی خواهد ماند تا در آینده است.

“ما باید یک ارتباط بسیار قوی با نپال. ما جغرافیایی, فرهنگی, تاریخی, مذهبی, ارتباط. ما باید بسیار قوی مردم با مردم ارتباط برقرار کنند. رابطه ما با آنها همیشه قوی بوده است و باقی خواهد ماند قوی در آینده” ژنرال Naravane خبرنگاران در حاشیه عبور از رژه از آکادمی نظامی در دهرادون.

در میان مرز ردیف Gen Naravane گفته بود که دلایل وجود دارد به این باور است که نپال اعتراض به جاده در دستور “دیگری” در اشاره آشکار به نقش احتمالی با چین در این زمینه است. این دیدگاه باعث یک واکنش تند از نپال.

به عنوان به زودی به عنوان نپال مجلس آغاز جلسه بعد از ظهر شنبه با هیاتی از احزاب مختلف سیاسی در مذاکرات در این لایحه است. بسیاری از قانونگذاران بودند با پوشیدن ماسک. همه 258 نمایندگان مجلس که در حال حاضر در مجلس رای دادند به نفع اصلاح لایحه.

“متمم قانون اساسی پیشنهاد شده است با گذشت بیش از دو سوم اکثریت” اعلام کرد Speakar آگنی Sapkota.
دو سوم اکثریت لازم بود در 275 عضو مجلس نمایندگان یا مجلس به تصویب این لایحه است.

حمایت از مجلس خواهد شد و در حال حاضر هموار کردن راه برای دولت به منظور تسریع در روند به جای نقشه سیاسی در نپال ملی آرم.

“این یک مناسبت تاریخی که سرزمین ما از دست رفته در طول دوره سلطنت حال بازگشت تحت نظام جمهوری. نپال نمی خواهید اجازه می دهد تا دشمنی به ظاهر با ما همسایه جنوبی از این موضوع گفت:” نخست وزیر سابق و رئیس جمهور از حاکم NCP Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’.

“من مطمئن هستم که مدت طولانی ایستاده موضوع مربوط به زمین تجاوز حل خواهد شد یک بار و برای همه را از طریق گفت و گو و تلاش های دیپلماتیک,” او اضافه شده است.

ابراز حمایت حزب خود را به این لایحه کنگره نپال رئیس جمهور شیر بهادر Deuba گفت که مردم نپال ایستاده اند ایران در مسئله ملیت و تمامیت ارضی. به عنوان در هر Sugauli پیمان از سال 1816 زمین شرق Mahakali رودخانه متعلق به نپال او اضافه شده است.

سخنران Sapkota رد اصلاحیه پیشنهاد شده توسط Sarita گیری از Janata Samajwadi حزب گفت که او پیشنهاد بود نه در خط با بند 112 (ب) حر مقررات.

Giri به دنبال ثبت یک اصلاحیه پیشنهادی در لایحه بیان کرد که نپال اصلا هیچ مدرکی برای ادعای مناطق از جمله Kalapani به عنوان او خود را پادشاه سرزمین. پس از رد گیری را تحریم پارلمان جلسه نیمه راه.

دولت در حال ثبت این لایحه در مجلس در 22 مه و وزیر قانون و امور پارلمانی Shivamaya Tumabahangphe ارائه آن قبل از خانه در مارس 24.

در ژوئن 9, مجلس به اتفاق آرا تایید یک پیشنهاد در نظر گرفتن متمم قانون اساسی لایحه به هموار کردن راه برای حمایت جدید در نقشه سیاسی میان مرز ردیف با هند است. در حال حاضر این لایحه خواهد شد به شورای ملی که در آن آن را تحت یک روند مشابه است. حاکم نپال و حزب کمونیست دستورات دو سوم اکثریت در مجلس ملی است.

NA خواهد شد که به قانونگذاران 72 ساعت به حرکت اصلاحات در برابر این لایحه مقررات ،

پس از شورای ملی می گذرد این لایحه خواهد شد به رئیس جمهور برای احراز هویت و پس از آن این لایحه خواهد بود گنجانیده شده در قانون اساسی است. نقشه جدید استفاده خواهد شد در همه اسناد و مدارک رسمی از جمله آرم پس از آن که رئیس جمهور اثبات صحت آن است.

جلسه هیئت دولت برگزار شد و در 18 مه تا به حال تایید شده جدید در نقشه سیاسی.

روابط بین هند و نپال تحت فشار پس از دفاع وزیر Rajnath Singh افتتاح 80 کیلومتر-طولانی استراتژیک بسیار مهم جاده اتصال Lipulekh عبور با Dharchula در Uttarakhand در 8 مه.

نپال در واکنش به شدت به افتتاح جاده ها ادعا می کنند که آن را از طریق خاک نپال. هند با رد این ادعا تصریح می کند که جاده را به طور کامل در داخل خاک خود است.

نپال در ماه گذشته منتشر شد و تجدید نظر سیاسی و اداری نقشه کشور تخمگذار ادعا می کنند بیش استراتژیک مناطق کلیدی بیش از هفت ماه پس از هند به چاپ یک نقشه جدید در ماه نوامبر سال 2019.

هند sternly خواسته نپال به توسل به هر گونه “مصنوعی بزرگ شدن” از ادعاهای ارضی. نپال نخست وزیر K P Sharma Oli شده است تصریح می کند که Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura متعلق به نپال و قول داد به “اصلاح” آنها را از هند است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de