نقطه قدرت: UPSC مهندسین مظنون ارسال جدید سیاست

انجمن ادعایی که در حالی که نامزد جدید پست های CEA افسران نیست حتی خواسته خود را در مورد زمینه های مورد علاقه و معیارهای نامزدی نیز ناشناخته است.

دولت مرکزی قدرت مهندسین به دنبال لغو این سیاست جدید اتحادیه قدرت وزارت که حکم مهندسین مرکزی برق قدرت (CEA) به صرف نه سال در مرکز بخش عمومی تعهدات (CPSUs) و دولت-اجرای برق شرکت های توزیع (discoms) به “ارتقاء مهارت های فنی خود را از طریق زمینه قرار گرفتن در معرض”. در نامه ای به قدرت, منشی, Sanjiv Lenovo Sahai مرکزی آب و برق خدمات فنی و مهندسی ارتباط (CWPESA) اشاره کرده است که این مهندسین استخدام از طریق اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون (UPSC) و قوانین موجود اجازه نمی دهد چنین فهرست افسران می شود ارسال شده در CPSUs.

CWPESA نامه بررسی توسط آهن اظهار داشت که مهندسین در CEA وظیفه تخصصی با وظایف مرتبط با تدوین استانداردهای فنی برای قدرت و زیرساخت بار پیش بینی و برنامه ریزی ظرفیت سازی مدار و ارسال آنها را خودسرانه “کارائی حرمت انتخاب از طریق UPSC”.

اخبار مرتبط

انجمن ادعایی که در حالی که نامزد جدید پست های CEA افسران نیست حتی خواسته خود را در مورد زمینه های مورد علاقه و معیارهای نامزدی نیز ناشناخته “که خوش به دور از حقوق افسران نگران است.”

ماموران شکایت کرده است که سیاست های, دستورالعمل های مبهم در مورد اینکه آیا پست ها ‘encadrement’ یا ‘نماينده’. اتحادیه قدرت وزارت را از طریق یک دفتر یادداشت صادر شده در فوریه گفت: UPSC مهندسین قدرت خواهد بود ارسال شده در CPSUs و discoms در حوزه تولید برق, انتقال و توزیع هر یک به مدت سه سال با فاصله سه سال پی در پی در حالی که از نظر طراحی حقوق و دستمزد از CEA.

اولین لیست نامزد افسران تحت سیاست اعتقاد بر این است در مرحله پیشرفته از آماده سازی و ارسال سفارشات در حال انتظار برای آمدن به زودی. “گفت: سیاست ممکن است دعوت فرآیندهای باغبانی در چندین زمینه است که نه تنها تحت تاثیر عملکرد دولت بلکه در نتیجه اتلاف منابع سازمان و همچنین افراد” در این نامه اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de