The investment will translate into a 0.93% equity stake in Jio Platforms on a fully diluted basis for TPG.سرمایه گذاری را ترجمه به یک 0.93% سهام در Jio سیستم عامل در یک کاملا رقیق و اساس TPG.

اعتماد صنایع و Jio سیستم عامل در روز شنبه گفت: جهانی جایگزین دارایی شرکت TPG سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 4,546.80 کرور در Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.16 لاخ کرور. سرمایه گذاری را ترجمه به یک 0.93% سهام در Jio سیستم عامل در یک کاملا رقیق و اساس TPG.

با این سرمایه گذاری Jio سیستم عامل های مطرح شده Rs 102,432.45 کرور از پیشرو فن آوری جهانی سرمایه گذاران از جمله Facebook, Silver Lake, ویستا سهام شرکای عمومی اطلس KKR, Mubadala, ADIA و TPG پس مارس 22.

اخبار مرتبط

TPG یک پیشرو جهانی جایگزین دارایی شرکت تاسیس در سال 1992 با بیش از $79 میلیارد دلار از دارایی های تحت مدیریت در سراسر طیف گسترده ای از دارایی ها از جمله سهام خصوصی, رشد, سهام و املاک و مستغلات و حقوق صاحبان سهام. بیش از TPG بیش از 25 سال سابقه در این شرکت ساخته شده است یک اکوسیستم ساخته شده از صدها نفر از شرکت های نمونه کارها و ارزش افزوده شبکه حرفه ای مدیران و مشاوران در سراسر جهان است.
سرمایه گذاری خود را در جهانی شرکت های فن آوری شامل Airbnb بارگذاری و Spotify در, در میان دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de