ما ممکن است به حالت تعلیق ویزای H-1B

واشنگتن ژوئن 12

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به تعلیق یک تعداد ویزا های کاری از جمله H-1B بیشتر به دنبال پس از در میان است حرفه ای در نمایش عظیم بیکاری در امریکا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش رسانه ها.

پیشنهاد تعلیق می تواند گسترش به دولت در سال مالی جدید آغاز اکتبر 1, زمانی که بسیاری از جدید ویزا صادر وال استریت ژورنال در گزارش روز پنج شنبه به نقل از unnamed مقامات دولت.

“است که می تواند هر بار جدید H-1B دارنده در خارج از کشور از آمدن به کار تا زمانی که تعلیق برداشته است هر چند دارندگان روادید در حال حاضر در کشور بعید است که تحت تاثیر قرار” روزانه گزارش شده است.

این H1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در گرايش مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری.

تکنولوژی شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

چنین تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به احتمال زیاد به تاثیر نامطلوب بر روی هزاران نفر از حرفه ای آن. در حال حاضر تعداد زیادی از سرخپوستان در ویزای H-1B از دست داده اند شغل خود و به رهبری بازگشت به خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید گفته است که هیچ تصمیم نهایی شده است و دولت با توجه به طرح های مختلف.

“دولت در حال حاضر در حال بررسی طیف گسترده ای از گزینه های فرموله شده توسط کارشناسان حرفه ای برای محافظت از کارگران آمریکایی و جویندگان کار به ویژه محروم و محروم شهروندان — اما هیچ تصمیم گیری از هر نوع ساخته شده اند” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley در بیانیه ای گفت. — PTI

ممکن است آمار H-2B ویزا-دارندگان بیش از حد

در علاوه بر این به ویزای H-1B این تعلیق می تواند به H-2B ویزای کوتاه مدت کارگران فصلی J-1 ویزای کوتاه مدت کارگران است. پیشنهاد تعلیق ممکن است گسترش به دولت در سال مالی جدید آغاز اکتبر 1.


مغلوب ساختن پیشی جستن: نهایی اجرایی منظور در پلیس اصلاحات

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که یک فرمان اجرایی که “تشویق” ادارات پلیس برای دیدار با “زمان استاندارد های حرفه ای برای استفاده از زور” در حال نهایی به عنوان فشارها برای تغییر در شیوه اجرای قانون در سراسر کشور پس از اعتراض به کشتار وحشیانه آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. “چه اتفاقی افتاد دو هفته پیش بود که رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک میز گرد در دالاس تگزاس است. “ما در حال کار کردن برای نهایی یک فرمان اجرایی که به تشویق ادارات پلیس در سراسر کشور برای دیدار با جدیدترین استانداردهای حرفه ای برای استفاده از زور از جمله تاکتیک د-تشدید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک میزگرد با اجرای قانون در دالاس. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de