بنگلادش الکترونیک با نام تجاری والتون می شود دالبی را مجوز تولید

مشارکت با صدای دالبی متخصص در صوتی برای کاهش سر و صدا و رمزگذاری و یا فشرده سازی را به صورت محلی تولید می شود والتون تلویزیون بیشتر قابل قبول جهانی در عرصه والتون در بیانیه ای گفت.

یک والتون تلویزیون هیئت رهبری آن مدیر عامل مصطفی ناهید حسین ملاقات دالبی, مدیر ارشد, Vivian واسالو در دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا سان فرانسیسکو در ماه ژانویه برای همکاری.

دالبی در حال حاضر شامل والتون Hi-Tech Industries Limited در ‘مجوز دالبی تولید کننده لیست در وب سایت خود را.

“دالبی نظر تعدادی از عوامل در حالی که صدور مجوز و همکاری با یک سازمان است. آنها – راه اندازی مجهز تحقیق و توسعه مراکز بین المللی-استاندارد تلویزیونی خط تولید و سهم بازار قابل توجهی را در بازار محلی به بازار جهانی خواسته و غیره” ناهید گفت.

والتون خود بال تحقیق و توسعه برای تولید تلویزیون که در آن دسته از ماهر و با استعداد مهندسان در حال کار به طور مداوم با آخرین تکنولوژی و امکانات با توجه به ناهید.

والتون تولید تلویزیون LGP, LDP نرم افزار و سخت افزار در کارخانه خود در Gazipur.

همچنین صادرات تلویزیون به کشورهای مختلف از جمله آلمان ،

والتون به دریافت اجازه از صدای دالبی استفاده از MS12 بسته و Dolby AC-4 رسیور والتون تلویزیون مرکزی مدیر آزمایشگاه Rakibul حسن گفت.

به عنوان یک نتیجه والتون را از Dolby این فن آوری از جمله Dolby Digital, Dolby Digital Plus و Dolby Atmos.

آن را در زمان کمتر و داده ها برای تولید صدا با کیفیت بالا با استفاده از فناوری دالبی. صدای تلویزیون را بیشتر پر جنب و جوش و مرزی و مشتریان قادر خواهد بود برای به دست آوردن بیشتر انیمیشن با کیفیت صدا.

آن را به مشتریان کیفیت صدای HD برای ویدئوها و کیفیت جریان آنلاین سایت های مانند Netflix Viewdoo و آمازون آتش تلویزیون. آنها را به احساس می کنم مثل 3D برای تلفن های موبایل در حالی که با استفاده از آخرین تکنولوژی صوتی Dolby Atmos این شرکت گفت.

والتون تلویزیون در حال حاضر اضافه شده خود را با سرعت بالا و کاربر پسند Rezvi سیستم عامل یا ROS.

علاوه بر این, آن را راه اندازی کرده است برای اولین بار تلویزیون های هوشمند با طراحی های صدا گزینه های جستجوی محلی برای مصرف کنندگان است.

وجود دارد در حال حاضر 24 مدل والتون تلویزیون در بازار اعم از 610 mm به 1.397 m از جمله 4K, full HD, HD رزولوشن هوشمند و غیر هوشمند تلویزیون های LED با قیمت های مختلف از Tk 10,800 به Tk 99,900.

مشتریان می توانید تضمین تخفیف از 10 تا 25 درصد اگر آنها خرید هر مدل والتون تلویزیون پس از ثبت نام از محصولات تحت ‘عید سوپر بهینه ساز” در تهران ارائه دهد.

آنها همچنین باید این فرصت را به خرید والتون جدید Led Smart Led و هوشمند کنترل صوتی تلویزیون در تخفیف های جذاب در ازای هر نام تجاری قدیمی CRT, LCD و یا تلویزیون های LED زیر تلویزیون ارز منصفانه ارائه دهد.

والتون تضمین است تا چهار سال در LED و تلویزیون های هوشمند پانل 813mm یا بالاتر حجم با شش ماه گارانتی تعویض. این است که به ارائه به مشتریان با “سریع و بهترین خدمات پس از فروش hrough 74 مراکز خدمات در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de