They added the cuts had been sharp in the case of automobiles, banks and diversified financials, commodities, and modest for consumer staples.آنها اضافه شده کاهش بوده و تیز در مورد خودرو, بانک ها و متنوع مالی کالاها و متوسط برای مصرف کننده کالاهای اساسی.

با اختلال در اقتصاد از Covid-19 pandemic انتظار می رود شدید, شرکت, سود برآورد FY21 در حال هرس شده است. اجماع برآورد سود هر سهم (EPS) برای جذاب 50 معلق در هوا در اطراف `560 از نزدیک به 700 تومان در ماه فوریه و یا یک قطره از حدود 20٪. “ما قطع ما FY2022E حجم/درآمد مفروضات و سود خالص برآورد برای بسیاری از سهام تحت پوشش ما با توجه به خطرات به تقاضا در سراسر بخش” تحلیلگران در Kotak نهادی سهام نوشت.

آنها اضافه شده کاهش بوده و تیز در مورد خودرو, بانک ها و متنوع مالی کالاها و متوسط برای مصرف کننده کالاهای اساسی.

اخبار مرتبط

در حالی که چندین فرکانس بالا شاخص شده اند بهبود زیر تدریجی و بلند کردن اجسام از مستند و برخی از نقل مکان به قبل از Covid سطح درآمد انتظار می رود که بیشتر تجدید نظر رو به پایین هنگامی که درآمد نجومی است.

داده می تواند وجود داشته باشد یک انقباض بیشتر در جذاب درآمد — اجماع پخت است در 2% سقوط به عنوان در حال حاضر — آن را به بازار و حتی گران تر از مواردی است که اصلاح.

تحلیلگران در Jefferies در حال طرح ریزی یک 12 درصد کاهش درآمد در FY21 برای جذاب. کارگزاری درآمد پیش بینی برای سال مالی هستند و زیر اجماع تخمین زده می شود در هر نقطه بین 13% و 89%.

در حالی که انتظار می رود که اقتصاد به قرارداد 5 درصد در FY21 خرید و فروش کالا به مصرف کننده انتظار می رود به افزایش از بهبود روستایی ایران ، طبیعی موسمی خوب ربیع برداشت اصلاحات در APMC و ECA و در نتیجه بهتر واقعیات برای کشاورزان بزرگتر تخصیص برای MGNREGA و بالاتر حداقل حمایت از قیمت ها انتظار می رود برای افزایش درآمد روستایی است. اما به طور کلی مصرف و تقاضا انتظار می رود که به ماندن خاموش با تشکر عدم اعتماد مصرف کننده زیر اخراج و کاهش دستمزد در بازار کار و تعداد زیادی از insolvencies در MSME فضا.

در میان شاخص های که دیده می شود یک چشم انداز مثبت هستند و روزانه به طور متوسط تعداد e-راه صورتحساب راه آهن حمل و نقل, ترافیک, ماشین, ثبت نام, ثبت املاک و وظایف واردات. این تفسیر از هندوستان, Inc ارسال Q4FY20 نتایج شده است بسیار محتاط مرز بدبین. اکثر شرکت ها در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با دوباره باز کردن امکانات تولید خود را سازماندهی کار و می گویند که آنها باید کمی دید در تقاضا.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de