نگاه کردن به آسمان شب می توانید, تناقض, احساس زمین; این است, البته, نه به ذکر است که تفسیر صور فلکی بوده و یک منبع غنی از ناوبری و داستان سرایی برای هزاران سال.

مایکل پیوند علم روزنامه نگار فراتر از این: در تازه ترین کتاب او “از اینجا به وجود دارد,” او توضیح می دهد که صرف وقت در ناشناخته محیط طبیعی تحریک رشد سلول های عصبی. “Wayfinding و آگاهی فضایی نه تنها کمک به ما در پیدا کردن راه ما و ارتباط ما را با محیط اطراف ما آنها همچنین می توانند پرورش سلامت روانی خوب,” او می نویسد.

در اینجا این است که چگونه با کمی خلاقیت می توانید لذت بردن از اعماق فضا در خانه خود را.

اول فکر می کنم در مورد آنچه شما به امید دیدن

برخی از مردم غرق نجوم عظیم الجثه تعداد ستاره ها به آنها گفته شده است قابل مشاهده از زمین است. با 170 میلیارد کهکشان پوشا 45.7 میلیارد سال نوری دارد و تقریبا یک septillion ستاره در جهان قابل رؤیت (که شماره 1 پس از 24 صفر). کهکشان راه شیری به تنهایی بیش از 400 میلیارد ستاره است.

این اعداد هیچ یک از ما می توانید شروع به درک. اما جا نزن: راه وجود دارد این تجربه را بیشتر در دسترس است.

اگر شما تا کنون شده است به یک افلاک نما شاید شما به یاد داشته باشید از دیدن یک پر جنب و جوش نمایندگی از آسمان شب از جایی که شما نشسته بودند در آن لحظه. اگر مجری سپس چرخید و آسمان شما را به گذشته یا به آینده شما می دانید که چگونه هیجان انگیز آن می توان به دیدن آسمان از نقطه نظر کسی که زندگی در قاره های مختلف در زمان های مختلف در طول تاریخ است.

به این منظور ناسا یک وب سایت که در آن شما می توانید پلاگین در روز تولد شما و بلافاصله دریافت یک تصویر از آنچه که تلسکوپ هابل گرفته شده در آن روز همراه با یک در عمق توضیحات (جستجو “هابل تولد”). یکی دیگر از رایگان سایت in-the-sky.org یک افلاک نما بخش است که می تواند به شما یک تصویر از صور فلکی به عنوان آنها به نظر می رسد از هر مکان در هر زمان و روز در تاریخ است. این منابع کمک خواهد کرد که شما تصور کنید که چه نوع از آسمان شما می خواهم به دوباره ایجاد کنید و در داخل خانه.

انتخاب یک روش

سه راه اساسی وجود دارد برای قرار دادن دقیق ستاره تضمینی در سقف خود را. اگر شما می خواهید فوری, تجربه, با شروع حمل galaxy پروژکتور. بیشتر با برنامه ریزی صورت فلکی تنظیمات و یا دیسک است که به شما اجازه انتخاب دقیق منطقه از آسمان شما می خواهید برای دیدن از جمله خاص و برجسته مانند کهکشان راه شیری, شفق شمالی, سحابی ها یا سیارات.

بسیاری از پروژکتور باید گزینه های بی سیم کنترل از راه دور و هنوز هم چرخش صفحه نمایش گزینه های قابل تنظیم فواصل مختلف اندازه اتاق و تایمر — شما می توانید به خواب رفتن احاطه شده توسط ستاره. اسمیتسونیان افلاک پروژکتور با جایزه دریا بسته Starry Night Light ($53), MOCERO چرخش نور پروژکتور ($29) و سحابی نور (60 دلار) همه به خوبی بررسی و به طور گسترده ای در دسترس است.

برای چیزی بیشتر دائمی و کمتر از ویژگی های شما می توانید انتخاب کنید از انواع سقف تصاویر پس زمینه و یا استنسیل مجموعه به رنگ یک نماینده galaxy دیواری. برای جابجایی پوست و چوب گزینه های نگاه به Ebern طرح در حالی که DecorationBoutiqShop و Wallcrafter (هر دو در Etsy) ارائه مطلب دائمی نقاشی های دیواری از جمله glow-in-the-dark نسخه.

کلاسیک, چسب ستاره کیت به شما اجازه معمار کهکشان خود را. به خوبی مورد بررسی و ساده برای استفاده از گزینه های شامل Encambio Alcrea اصلی کیت (14 دلار و همراه با چندین نقشه آسمان), Airbin 3D گنبد تب و تاب بودن در تاریکی ستاره ها (14 دلار) و Liderstar مجموعه ($12).

خود را برای شروع چسب پروژه جای ستاره قطبی (با نام مستعار ستاره شمال) ، شما می توانید آن را در طول سال در نیمکره شمالی و این تنها ستاره ای نیست که چرخش در آسمان در طول دوره از یک شب. شما سپس می توانید شروع به قرار دادن circumpolar صور فلکی است که حرکت در یک دایره در اطراف ستاره شمال. از شهر نیویورک برای مثال دو circumpolar صور فلکی خرس بزرگ (دب اکبر) و Ursa جزئی (دب اصغر). استفاده از یک مداد به جای نقطه های کوچک بر روی سقف خود را به علامت که در آن شما محل ستاره های درخشان و سپس شروع به چسبیدن.

وجود دارد 88 رسما به رسمیت شناخته شده فلکی اما شما به احتمال زیاد می خواهید به تمرکز بر روی 10 یا کمتر. اگر شما در حال شروع پروژه شما در حال حاضر در نظر دوباره ایجاد آنچه که قابل مشاهده در آسمان خود را در طول ماه های تابستان. بازدید از آمریکای شمالی است که می تواند در تابستان مثلث — ساخته شده از Deneb, Altair و Vega, درخشان ترین ستاره در صورت فلکی ماکیان, Aquila و شلیاق یا خوشه پروین است که در یک مهد کودک ستارگان (که در آن ستاره های جدید فرم).

اضافه کردن بیشتر به کهکشان خود را به عنوان انگیزه خود را و زمان اجازه می دهد.

وجود دارد, البته برنامه برای این

مشاهده ستاره های بیشتر لذت بخش است هنگامی که شما می دانید آنچه شما دنبال آن هستید می تواند شناسایی چند از عمده صور فلکی و آشنایی با برخی از داستان های باستانی است که به صور فلکی نام خود را. برنامه های مانند iSky گوگل آسمان و ستاره نمودار باید نسخه های رایگان در دسترس برای دستگاه های آندروید و iOS است, بنابراین شما می توانید تلفن خود را به آسمان (و یا هر آنچه شما پیش بینی شده رنگ یا رعایت سقف) و شناسایی آنچه شما در حال دیدن — و همچنین به عنوان یادگیری تاریخ علم و اساطیر موثر قرار دادن تمام آسمان در دسترس شما است.

و یا استفاده از یک برنامه مانند آسمان شب به بیرون سیارات و ستاره ها و صور فلکی و نگاه آنها را در واقعیت تقویت است که شما را قادر به دیدن عمق و فاصله از آنچه که در پشت و اطراف آنها را. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر در تابستان امسال آسمان شب می تواند به شما نشان می دهد آنچه شما قادر به دیدن در محل دیگری بنابراین شما بهتر می تواند تشخیص بالا ستاره هنگامی که شما وجود دارد.

برو کمی عمیق تر

قصه استفاده می شود آسمان مانند یک کتاب تصویر برای نشان دادن قصه خود را از خدایان افسانه ای قهرمانان و افسانه جانوران است. “تصاویر در آسمان: منشاء و تاریخ این صور فلکی” یک فیلم ساخته شده توسط انجمن سلطنتی لندن پیاده روی بینندگان از طریق انواع آسمانی backstories.

شما همچنین می توانید مشورت یک کتاب خوب. “ستاره ها: یک راه جدید برای دیدن آنها” ن ری را فراهم می کند نقشه ساده از صور فلکی است که بسیار آسان برای ترجمه بر روی سقف. و “کیهان: ممکن است جهان” توسط Ann Druyan — که به تازگی منتشر شده عاقبت به کارل ساگان را “کیهان” — یک gorgeously راهنمای مصور به داستان است که در جوانه زدن ستاره شناسان شده است گفتن هر یک از دیگر برای قرن ها.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de