فرانسه می خواهد پاسخ از پاکسازی بیش ویروس شغل و نژاد پرستی

پاریس, ژوئن 14

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دادن یک آدرس به ملت خود روز یکشنبه پس از یک غیر منتظره ای سکوت طولانی, عنوان, فرانسه, چهره های هر دو استثنایی اقتصادی مقاومت از ویروس همه گیر و شعلهور خشم بیش از عمیق نژادپرستی.

از تلاش صاحبان رستوران به فرسوده پرستاران و اقلیت های عصبانی بیش از خشونت پلیس مردم در سراسر فرانسه می خواهید پاکسازی به آدرس نگرانی های خود را.

او می گوید پاکسازی شب سخنرانی خواهد تمرکز عمدتا بر روی این ویروس است که سقوط فرانسه به آن بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم: بازگشایی تدریجی فرایند چالش های اقتصادی پیش رو و “قوت و ضعف” در دولت خود را از دست داده و همه گیر.

او صحبت کردن تنها چند ساعت قبل از فرانسه بازگشایی مرزهای خود با کشورهای همسایه و به عنوان پاریس رستوران در انتظار اخبار در زمانی که آنها می توانند بازگشایی کامل.

رئیس جمهور هفته گذشته به دستور ممیزی داخلی به چگونه دولت او به کار گرفته virus — به ویژه در مقایسه با کشورهای دیگر مانند آلمان است. که در علاوه بر این به یک تحقیق پارلمانی در حال حاضر در جریان است.

با وجود داشتن یکی از بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه بود خطرناکی از انواع ماسک و تست ظرفیت coronavirus بیماران غرق در بخشهای ويژه در ماه مارس است. بیش از 80 پرونده های حقوقی واصل شده است که دولت او از قتل نفس غفلت و یا در غیر این صورت نادرست ویروس بحران است.

پاکسازی فرستاده شده در ارتش به کمک و دستور اکید مستند اقدامات است که آهسته گسترش یافته است. اما نزدیک به 30000 نفر کشته شده اند و حدود نیمی از آنها در خانه های پرستاری و بیش از 150 ، 000 آلوده شده اند. بیش از 200 ویروس جدید خوشه پدید آمده پس از فرانسه آغاز بازگشایی مارس 11 با توجه به ملی سلامت سازمان است.

ضمن اینکه خود دولت با آن مواجه است در حال رشد فشار برای مقابله با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

حداقل 15000 نفر را نشان داده و در پاریس در روز شنبه آخرین در یک رشته از تظاهرات گالوانیزه توسط جورج فلوید مرگ در ایالات متحده و سیاه زندگی مهم جنبش اما به طور فزاینده ای متمرکز در فرانسه خود تنش بین پلیس و اقلیت ها ،

در پاسخ دولت ممنوع اعلام پلیس chokeholds و قول داد به مهر نژادپرستی در میان پلیس — اما که در حال حاضر خشم پلیس اتحادیه های کارگری که می گویند آنها در حال ناعادلانه رنگ سفید supremacists و صحنه تظاهرات خود را.

تماس نیز نصب به ارزیابی مجدد فرانسه از میراث استعماری باعث تفرقه درون پاکسازی اردوگاه خود را.

در طول دو روز گذشته به وزیر فرهنگ و ارشاد محکوم کرد تصمیم به لغو پاریس نشان از “بر باد رفته” — یک فیلم بلند به عنوان انتقاد با خیالبافی برده داری — به عنوان خلاف آزادی بیان است. و او بصورتی پایدار و محکم محکوم فعالان که در تلاش برای گرفتن یک تکه از هنر آفریقایی از پاریس موزه اختصاص داده شده به آثار هنری از مستعمرات سابق.

اما وزیر دولت Sibeth نادی — نزدیک پاکسازی متحد و برجسته ترین چهره سیاه و سفید در زمان, فرانسوی, سیاست نوشت غیر منتظره ای personal essay شنبه در لوموند خواستار فرانسه به تجدید نظر colorblind دکترین که با هدف تشویق برابری با نادیده گرفتن مسابقه در دسترس نباشد.

“ما باید دریغ نکنید به نام همه چیز می گویند که رنگ پوست نیست, خنثی,” او نوشت. او به نام در فرانسه به “مقابله با خاطرات ما” در مورد تاریخ خود را و پیدا کردن یک “مشترک روایت” با مستعمرات سابق.

پاکسازی را قویا تکذیب کرد گزارش هفته گذشته بود که او با توجه به استعفا و خواستار برگزاری انتخابات اما شایعه منعکس گرانش از خلق و خوی.

پیش بینی های جدید در هفته گذشته از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان داد فرانسه اقتصاد رنج می برند بیشتر از بیشتر از آینده رکود اقتصادی است و انتظار می رود به منظور بهبود بسیار با انتخابات ریاست جمهوری بعدی در سال 2022.

انتظار می رود که اقتصاد به کوچک شدن حداقل 11 درصد در سال جاری هل دادن بسیاری از کار و torpedoing پاکسازی اهداف از پایین آوردن بیکاری rehauling بازنشستگی سیستم و ساخت فرانسه بیشتر در سطح جهانی و رقابتی است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de