Hertfordshire زن دریچه اردک از فروشگاه خریداری تخم مرغ

تریبون میز وب

Chandigarh, ژوئن 14

Charli Lello 29 سال از Hertfordshire, انگلستان است تخم سه ducklings به نام بوق جوانه زدن و Meep از تخم مرغ های خریداری شده توسط او در Waitrose بی سی گزارش داد.

Lello گفت: او قرار داده کلارنس دادگاه تخم مرغ او را خرید از یک فروشگاه در یک دستگاه انکوباتور به آزمایش با به تصویب زمان او پس از furloughed.

او همچنین صاحب چند حیوان خانگی جوجه و معتقد است ducklings زندگی می کنند “بسیار خوشحال زندگی” با آنها.

یک Waitrose گفت: بارور شدن تخم مرغ شد امن برای خوردن و “کاملا غیر قابل تشخیص” از تخم مرغ معمولی مگر اینکه انکوباتور بی سی بیشتر گزارش شده است.

Charli Lello با این نسخهها کار به عنوان دستیار مدیر در یک فروشگاه. او گفت که او فکر کردم به آزمایش با تخم مرغ پس از آمدن در سراسر یک ویدیو در Facebook کسی تفریخ تخم مرغ بلدرچین خرید از یک سوپر مارکت.

“در حالی که من در Waitrose من دیدم اردک تخم مرغ و فکر کردم شاید آنها کار می کنند نیز هست. من خیلی هیجان زده بود برای آنها را به تخم گذاشتن اما من هنوز هم تا به حال در پشت ذهن من است که این سوپر مارکت تخم مرغ است. آنها شده اند جمع آوری شده bashed در اطراف در یک کامیون تحویل و سپس لرزاند اطراف بر روی یک چرخ بر روی یک قفسه برداشت و پایین قرار داده و توسط چه کسی می داند که چگونه بسیاری از مردم به طوری که آنها هنوز هم ممکن است تمام راه بروید” Lello گفت.

آن را یک ماه پس از قرار دادن در انکوباتور که Lello متوجه کوچک beeping صدا و Braddock سفید ducklings شروع به پدیدار شود از پوسته خود.

او گفت: آن را به حال شده است یک “شگفت انگیز” تجربه خروج از تخم به “ژله توپ کمی از کرک” اما او نمی خواهد آن را تکرار.

“تنها دلیل من می تواند آن را امتحان کنید چون من در حال حاضر furloughed و هم به بالا بردن آنها به سن که در آن آنها نیاز نیست که من در تمام طول روز. تحت شرایط عادی به آن نمی شده اند ممکن است و یا عادلانه در آنها” Lello گفت.

یک Waitrose گفت: آن را “دشوار” برای تشخیص جنسیت سفید-پرنده اردک بی بی سی گزارش داد

“کشاورزان ما کار سخت برای اطمینان از اردک و drakes از هم جدا هستند به درستی. به عنوان یک نتیجه از این مشکل در تعیین جنسیت نر سفید-پرنده اردک ممکن است گاهی اوقات بسیار بود سمت چپ با یک گروه از زنان اگر چه این موارد بسیار نادر است. همچنین ممکن است موارد زمانی که یک اردک وحشی برخورد پرورشی drakes اما این نادر است,” او گفت:.

سخنگوی کلارنس دادگاه مزارع گفت: “این یک شاهکار قابل ملاحظه ای باریک شانس که یک جوجه اردک انقلابي شده. اما ما اذعان دارند که آن را غیر ممکن نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de