در لندن ژوئن 14

با محدود نظام سلامت ظرفیت پایین و کشورهای با درآمد مبارزه COVID-19 باید تمرکز بر افزایش در دسترس بودن اکسیژن پشتیبانی در کوتاه مدت به کاهش تاثیر سلامتی در کنار افزایش ظرفیت برای نظارت و گسترده آزمایش در مقیاس به منظور کاهش گسترش عفونت و خیاط اقدامات مناسب, محققان می گویند.

در دراز مدت باید آن را یک اولویت جهانی به اطمینان حاصل شود که پایین تر کشورهای با درآمد همان دسترسی به مواد مخدر و درمان برای کمک به مبارزه با این ویروس گفت: این مطالعه در مجله علوم منتشر شد.

“تحقیقات ما نشان می دهد که به طور کلی کاهش درآمد کشورهای در پاسخ موثر و به موقع به تهدید COVID-19 نسبت خود را با درآمد بالا همتایان” یکی از محققان پاتریک واکر از امپریال کالج لندن در بیانیه ای گفت.

“تجارت آف در حفظ کنترل شدید که در آن سیستم های سلامت و اقتصاد شکننده تر. به عنوان نرخ مرگ و میر کاهش یافته بالاتر در کشورهای با درآمد epicentres از این بیماری همه گیر در حال ظهور در پایین و متوسط درآمد کشورها از جمله برزیل و هند و آفریقای جنوبی است.” برای این مطالعه محققان از شاهنشاهی Covid-19 پاسخ تیم لیورپول دانشکده طب گرمسیری و دانشگاه آکسفورد ارزیابی آشکار COVID-19 شیوع در میان های مختلف در کشورهای با درآمد.

برای درک بهتر این عوامل است که می تواند در نتیجه یک دیفرانسیل تاثیر این بیماری همه گیر در پایین و کشورهای با درآمد متوسط (LMICs) محققان کالیبره شده یک مدل جهانی با کشور خاص داده ها در جمعیت شناسی, تماس با الگوهای شدت بیماری و بهداشت و درمان ظرفیت.

در کشورهای با درآمد پایین و حتی اگر خطر کاهش می یابد چرا که جمعیت جوان تر هستند و این به نفع تا حد زیادی با نفی محدود نظام سلامت ظرفیت و نزدیک تر بین نسلی, تماس, با توجه به محققان.

کم-متوسط درآمد کشورها تمایل به بزرگتر خانواده که در آن یک فرد بیش از سن 65 نیز ساکن در مقایسه با بالاتر از کشورهای با درآمد.

این نه تنها باعث افزایش بالقوه برای گسترش به طور کلی, اما همچنین به طور خاص در این خصوص آسیب پذیر گروه سنی است.

در این مکان تلاش برای کاهش این ویروس نیاز به نگهداری شود و یا باعث بیشتر گفت: نویسندگان و اضافه کرد که در این مکان, استراتژی های کاهش که آهسته اما نه قطع انتقال هنوز منجر به COVID-19 شیوع سرعت در حال قریب به اتفاق سیستم های بهداشتی. IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de