بمبی-Kharagpur می پرسد دانشجویان و محققان برای رفتن به خانه با 20 ژوئن

برای هر دستور کار پروژه محققان همیشه می توانید آن را انجام دهید از صفحه اصلی در پست الکترونیکی به عنوان هیات علمی است lways پاسخگو به نیازهای خود.

مقامات IIT Kharagpur خواسته است در اطراف 2,400 دانشجویان و محققان که هنوز در گیر خود را در خوابگاهها خواسته شد به ترک خانه توسط ژوئن 20. ثبت B N سینگ گفت: توافق هسته ای روز یکشنبه که این موسسه می خواهد دانش آموزان در پردیس سپتامبر زمانی که ترم جدید آغاز خواهد شد. “از مجموع 12,500 خوابگاه مرزها, 5,400 وجود دارد که وقتی این مستند را آغاز کرد در پایان ماه مارس. یکی دیگر از 3000 منتقل شدند و در خانه در ماه گذشته و حدود 2,400 در حال حاضر اقامت در محوطه دانشگاه” سینگ گفت. آنها را ترک خواهد کرد در ماه ژوئن 20, او گفت:.

“به جای ماندن در پردیس با هیچ کلاس برگزار می شود در کلاس های درس آنها می توانید صرف وقت با کیفیت با خانواده و سر کلاس از سپتامبر” سینگ توضیح داد. “پس از این جلسه علمی 2019-20 بسته شده است و تمام فعالیت های علمی خواهد شد در ژوئن 15 و عادی فعالیت های علمی فقط ممکن است شروع به از
سپتامبر ما درخواست دانشجويان (UG, PG, تحقیقات دانشمندان) و کارکنان پروژه که در حال اقامت در خوابگاهها/ سالن برای ادامه برای خانه خود را در حال حاضر. موسسه خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر امکانات در همه خوابگاهها/سالن با اثر از ژوئن 20,” با توجه به اطلاعیه صادر شده توسط ثبت نام.

اخبار مرتبط

برای هر دستور کار پروژه محققان همیشه می توانید آن را انجام دهید از صفحه اصلی در پست الکترونیکی به عنوان هیات علمی است که همیشه پاسخگو به نیازهای خود سینگ گفت. او گفت: خوابگاه کارکنان خدمات نیاز به یک استراحت, به عنوان آنها مشغول به کار بود در یک کشش و ماه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de