مودی رتبه اعتباری: رفاه در مقابل رأی معمای

Moody’s downgrading is going to put more pressure on the government to concentrate on strategies of promoting GDP growth, and tightening of any fiscal deficit widening redistributive and welfare fiscal measures. مودی در حاشیه در حال رفتن به فشار بیشتری را بر دولت برای تمرکز بر راهکارهای ارتقای رشد تولید ناخالص داخلی و محکم از هر گونه کسری مالی گسترش redistributive و رفاه اقدامات مالی.

توسط Sukumar Vellakkal
مودی کاهش داد و هند رتبه به بالاترین درجه سرمایه گذاری نمره از Baa3 با چشم انداز منفی است. این است که در حال حاضر در همتراز با رتبه بندی Fitch در و S&P. پتانسیل دلیل این حاشیه است و پیش بینی اثرات منفی عمدتا با توجه به Covid-19 در اقتصاد کلان اصول از جمله کاهش در تولید ناخالص داخلی رشد و گسترش کسری مالی. این حاشیه اتفاق افتاده چند روز پس از اینکه دولت اعلام بسته محرک اقتصادی برای افزایش در دسترس بودن منابع مالی برای احیای رشد تولید ناخالص داخلی با افزایش تقاضای کل.

مودی در حاشیه در حال رفتن به فشار بیشتری را بر دولت برای تمرکز بر راهکارهای ارتقای رشد تولید ناخالص داخلی و محکم از هر گونه کسری مالی گسترش redistributive و رفاه اقدامات مالی. این امر می تواند در هزینه های اجتماعی و شاخص های توسعه کشور است.

اخبار مرتبط

اثر سوء بر شاخص های اجتماعی
از مجموع Covid-19 محرک اقتصادی به ویژه مالی اجزای شد فقط حدود 1 درصد از تولید ناخالص داخلی. از این تنها دو سوم بود برای تسکین فوری به افراد در تلاش برای معاش است که شامل اضافی تخصیص منابع به روستایی اشتغال (MGNREGA) به PDS و دیگر مربوط به رفاه برنامه های ضعیف تر بخش است. چندین کشور از جمله بسیاری از شرق آسیا آنهایی که در پاسخ به آنها Covid-19 بحران با محرک های مالی از بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

به عنوان همه گیر است که مصرف این کشور بی سابقه اقتصادی و بحران های اجتماعی از جمله سطح پایین از محرک های مالی قابل توجیه نیست. بحران همراه با ملی مستند و پیامدهای آن بوده است برخورد ترین بخش از جمعیت است. بدترین آسیب دیده هستند کسانی که متعلق به بخش غیررسمی به خصوص بازی گاه به گاه کارگران به دنبال اشتغال به صورت روزانه. فوری و مستقیم اثر بحران بیکاری و متعاقبا در ناامنی غذایی و فقر برای میلیون ها نفر از خانواده ها. زنان و کودکان در حال رفتن به می شود بیشتر در معرض خطر شدید مواد غذایی ناامنی تاریخی آنها بوده است. به دلیل اجتماعی فاصله و مستند اواسط روز غذا طرح نیز باطل افشای تعداد بیشتری از کودکان به سوء تغذیه.

این همه را تهدید اجتماعی و شاخص های توسعه کشور و به ویژه سازمان ملل متحد برای اولین بار سه SDGs پایان فقر پایان دادن به گرسنگی و اطمینان از سالم زندگی می کند. حتی قبل از این بیماری همه گیر در سال 2017 گرسنگی جهانی شاخص گزارش هند به بیش از یک سوم جمعیت جهان دچار سوء تغذیه کودکان است. با توجه به آخرین 2015-16 NFHS گزارش 58 درصد از کودکان زیر سن پنج anaemic, 38% در حال توقف (کوتاه-برای-سن) و 36 درصد در حال کم وزن (نازک-برای-سن). علاوه بر مرگ و میر نوزادان 41 و مرگ و مير نوزادان 30 در هر 1000 تولد زنده که آن هم بسیار بالاتر از متوسط کشورهای در حال توسعه. علاوه بر این دسترسی به بهداشت مادر و کودک خدمات جمعیت آسیب پذیر می کنند کاهش با توجه به تعمیق بحران و prioritisation از Covid-19 مراقبت بیش از دیگر خدمات بهداشتی و درمانی.

حفظ اقتصاد کلان اعتبار در هزینه های اجتماعی بخش
به نظر می رسد دولت نگران است که تامین مالی مانند یک محرک های مالی خواهد خطر انداختن اقتصاد کلان, اصول و بیشتر به تعمیق بحران است. به عنوان پیش بینی کسری مالی (یعنی استقراض مورد نیاز دولت) است که در 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در اتحادیه بودجه 2020-21 کسری در حال رفتن به افزایش به دلیل کاهش تولید ناخالص داخلی و متعاقب آن کاهش در درآمد دولت است. در این زمینه تامین مالی یک محرک های مالی از طریق استقراض از بازار اوراق قرضه خواهد نه تنها گسترش کسری مالی بلکه تهدید دیگر مبانی اقتصاد خرد. در علاوه بر این به افزایش در بدهی-نسبت تولید ناخالص داخلی افزایش استقراض دولت را افزایش خواهد داد بازار نرخ بهره از ساخت آینده استقراض دولت پر هزینه و نرخ بالای بهره دلسرد سرمایه گذاری خصوصی.

یکی دیگر از گزینه های تامین مالی محرک های مالی به جای استقراض از بازار است RBI چاپ پول بیشتر به monetise کسری بودجه’. اما این خطر وجود دارد از افزایش فشارهای تورمی در اقتصاد است. بنابراین گسترش کسری مالی همراه با دیگر ضعیف شاخص های اقتصاد کلان منجر به بیشتر تنزیل رتبه از هند مستقل امتیاز توسط آژانس های رتبه.

با آن بسته محرک اقتصادی دولت در زمان راه احیای رشد تولید ناخالص داخلی آن نقدینگی برنامه و غفلت مالی بسته برای ضعیف تر از بخش های جامعه به دلیل ترس از گسترش مالی کسری بودجه. حتی پس از انجام این کار moody’s هند را در رتبه بندی. هر بیشتر به حاشیه خواهد لغزش هند رأی به عدم سرمایه گذاری سوداگرانه درجه’. این امر منجر به کاهش سرمایه گذاری خارجی با کاهش در خالص جریان سرمایه و ریسک نرخ ارز نیز هست. در روزهای آینده مودی در حاشیه در حال رفتن به فشار بیشتری را بر دولت برای تمرکز بر راهکارهای ارتقای رشد تولید ناخالص داخلی و محکم از هر گونه کسری مالی گسترش redistributive و رفاه اقدامات مالی.

به اندازه بحران اقتصادی گسترده است و این رتبه در حال حاضر در سطح پایین تر از آن است که دولت نگران است در مورد اقتصاد کلان اصول. اما صدا های اجتماعی و شاخص های توسعه نیز ستون فقرات کشور است. يک جمعيت سالم می تواند کمک قابل توجهی به رشد اقتصادی این کشور داشته در نتیجه سیاست های مداخله برای حصول اطمینان از اشتغال و دسترسی جهانی به قیمت مناسب و کیفیت مواد غذایی حیاتی هستند. تخصیص منابع اضافی مورد نیاز برای رسیدگی فوری مشکلات ناامنی غذایی و بیکاری است.

نیز وجود دارد که نیاز به پمپ پول بیشتر به MGNREGA و reorient برنامه برای ملت سازی زیرساخت ها است. با توجه به اینکه ما در بخش کشاورزی به خوبی انجام می دهند در حال حاضر و فارکس ذخایر قوی هستند سیاستگذاران نیاز به در نظر گرفتن استراتژی های مختلف برای پمپاژ منابع اضافی به رفاه اجتماعی برنامه ها بدون به خطر انداختن اقتصاد کلان اصول. برخی از بخشی و برنامه تخصیص مجدد نیاز به در نظر گرفته شود برای پیدا کردن جایگزین منابع مالی برای تامین مالی برنامه های اجتماعی.

نویسنده های عمومی و سیاست های اجتماعی محقق می آموزد اقتصاد کلان و اقتصاد مالی در بیت Pilani گوا پردیس. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net