کره شمالی با هشدار نسبت به اقدامات تلافی جویانه بیش از جداشدگان در جنوب

کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان یکی از کیم جونگ سازمان ملل متحد را بالا و مشاوران و صدور هشدار در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز شنبه.

“با اعمال قدرت من مجاز رهبر انقلاب حزب ما و دولت من به یک دستورالعمل به … گروه مسئول امور با () دشمن را قاطعانه انجام اقدام بعدی” کیم گفت.

او در بیانیه ای که نگفت چه بعد از عمل می تواند آمد روز پس از کره جنوبی در زمان اقدام قانونی علیه جداشدگان که ارسال مواد مانند برنج و ضد شمالی جزوات معمولا با بالون بیش از این به شدت غنی شده در مرز و یا در بطری توسط دریا.

کره شمالی گفته شده است خشم توسط جداشدگان و در هفته گذشته قطع اینتر-کره خطوط تماس ویژه و تهدید به بستن یک دفتر رابط بین دو دولت است.

به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود روابط با غرب, کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در دولت به دنبال تضعیف جزوه و برنج مبارزات و جداشدگان شکایت از فشار برای جلوگیری از انتقاد از کره شمالی.

روز یکشنبه کره جنوبی جلسه شورای امنیت ملی برگزار شد با امنیتی و دیپلماتیک ستاد در حضور و غیاب “به بررسی وضعیت کنونی از (کره ای) شبه جزیره” ریاست جمهوری خانه آبی گفت: بدون توضیح.

کره جنوبی وحدت وزارت و وزارت دفاع هر یک منتشر شد بیانیه درخواست از شمال به افتخار اینتر-کره ای موافقت نامه های رسیده در گذشته است.

“جنوب و شمال باید سعی کنید به افتخار همه اینتر-کره ای موافقت نامه های رسیده” وحدت وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

وزارت دفاع گفت: ارتش آماده است برای پاسخ به “همه موارد” و اضافه آن است که از نزدیک نظارت بر حرکت های نظامی کره شمالی,.

تشدید تنش می آید یک روز پیش از سالگرد 20th باشد از اول اینتر-کره اجلاس در سال 2000 که متعهد افزایش گفت و گو و همکاری بین دو کشور می باشد.

در سال 2018 رهبران دو کشور با امضای یک اعلامیه موافقت کار برای “تکمیل denuclearisation از شبه جزیره کره” و بس “خصمانه عمل می کند.”

تحلیلگران می گویند کره شمالی به نظر می رسد با استفاده از این جزوه موضوع به افزایش فشار بر کره جنوبی در میان متوقف denuclearisation شد.

“جزوات یک بهانه یا توجیهی برای افزایش حول و حوش تولید یک بحران و قلدر سئول به آنچه در آن می خواهد” گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در گروه بین المللی بحران های بلژیک مبتنی بر مستقل سازمان غیر انتفاعی است.

پیونگ یانگ احساس خیانت و گمراه سئول را پیش بینی کرد که ایالات متحده خواهد بالابر برخی از تحریم ها در ازای کره شمالی بسته شدن آن راکتور هسته ای سایت و ناراحت است که جزوات و آمریکا و کره جنوبی دریل ادامه کیم گفت.

“آنها ناراحت هستید که در سئول انجام داده است هیچ چیز به تغییر محیط زیست و دوباره گفتن سئول به اقامت در خارج از آن مذاکرات هسته ای با واشنگتن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de