درس جدید: طراحی جدید آموزش پارادایم

While many universities have gone ‘digital’, the reality is that conducting online sessions is just a small part of the digital phenomenon.در حالی که بسیاری از دانشگاه ها رفته اند ‘دیجیتال’ واقعیت این است که برگزاری جلسات آنلاین است که فقط بخش کوچکی از دیجیتال پدیده است.

دانشگاه ها شده اند که در نظر گرفتن زمان خود را برای انطباق با دیجیتال امکانات و آماده خود را برای دیجیتال اجتناب ناپذیر فنر به عمل مجبور با واقعيات Covid-19 تحقق وجود است و هیچ جایگزین دیگری برای برخی از زمان آمده است. به عنوان یک گام مهم بوده اند رو برای رسیدن به یکی از نشست های مشترک سیستم عامل برای ارائه های تعاملی آنلاین در جلسات آموزشی. در حالی که بسیاری از دانشگاه ها رفته اند ‘دیجیتال’ واقعیت این است که برگزاری جلسات آنلاین است که فقط بخش کوچکی از دیجیتال پدیده است.

به منظور یادگیری موثر باشد و برای دانشگاه های به دست آوردن اعتماد به نفس و پشتیبانی از تمام سهامداران آن آنها را به فراتر از زمان واقعی جلسات تعاملی است که می تواند به عنوان یک شبیه-به-مانند جایگزین برای جلسات کلاس درس. این خواستار تجدید نظر در آموزش-فرآیندهای یادگیری و طراحی جدید آموزش پارادایم. اصول کلیدی برای طراحی جدید آموزش پارادایم باید برای مقابله با محدودیت مواجه شده در سیستم های سنتی و استفاده از گسترش مقرون به صرفه تلفن همراه, گوشی های هوشمند, ابزار دیجیتال و دسترسی به اینترنت است.

اخبار مرتبط

کلاس درس بزرگ قدرت و محدودیت های دانشکده قدرت منجر به one-size-fits-all رویکرد تا کنون با نسل اول زبان آموزان قادر به مقابله در زمان با سرعت و تمرکز در کلاس درس و تدریس و یا کسانی که با یک میل شدید برای دریافت قرار گرفتن در معرض به رشته های مختلف بر اساس شرایط فردی خود را از مناطق مورد علاقه و آرمان که مجبور به رقابت با استاندارد های درسی, با گزینه های محدود از دروس انتخابی محدود تعداد دانشکده موجود است.

یکی از بنیان های دیجیتالی فعال دانشگاهی باید برای ایجاد توانایی برای رسیدگی به نیازهای فردی و مجموعه ای از دانش آموزان در مسیر برای دستیابی به تسلط در زمینه انتخاب خود را بر اساس سطوح مربوطه از علاقه و مهارت در نقطه شروع.

این مواد آموزشی مورد استفاده در کلاس درس ممکن است ایده آل محتوای آنلاین خود یادگیری است. این مطالب نیاز به بسته بندی هوشمندانه با لینک کلیک کنید برای دیگر مواد مرجع عمل بر اساس محتوا و همچنین هوش مصنوعی ابزار برای نظارت بر سبک های یادگیری و همچنین یادگیری اثر به فعالانه پیشنهاد می کنم برای زبان آموزان و استادان چگونه مسیر یادگیری و یادگیری مطالب می تواند تغییر از زمان به زمان برای شخصی سازی تجربه است. آموزش روش باید در آغوش بدبختانه کلاس روش با بسیاری از معمولا اطلاعات موجود دیده می شود توسط دانش آموزان از منابع آنلاین در پیش از کلاس مجازی یا فیزیکی و جلسات تعاملی باید مورد استفاده قرار گیرد برای بحث در مورد کلید سوال و به چالش کشیدن دانش آموزان را به فکر می کنم فراتر از شناخته شده اطلاعات است.

زندگی طولانی یادگیری و فارغ التحصیلان ارتباط دست به دست. دیجیتال روش فعال کردن دانشگاه ها به آدرس هر دو این الزامات یکپارچه و به اشتراک گذاری این تحقیقات در حال انجام و روند جدید با جامعه از زبان آموزان است.
نمونه های ذکر شده در بالا برجسته وجود قطعی نیاز به فراتر از کلاس درس مجازی سیستم عامل و طراحی مجدد یادگیری تعلیم و تربیت در قدرت از ابزار دیجیتال. برای به انجام رساندن این دانشکده و دانشگاه برنامه درسی طراحان باید گرا در دیجیتال چارچوب برای یادگیری و توسعه استراتژی برای آینده از یادگیری است که دانشگاه ها در مسیر ارائه هدفمند آموزش و پرورش مربوط به دوران کنونی.

نویسنده اجرایی رئیس جهانی, استعداد, آهنگ, یک, شرکت, آموزش راه حل های شرکت

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de