معترضان به سوزاندن وندی در آتلانتا که در آن سیاه و سفید مرد کشته شده توسط پلیس

ناآرامی ها آغاز شد و پس از تاریک در آتلانتا که در آن پیش از آن در روز شهردار Keisha لنس پایین گفت: او را پذیرفته اعلان استعفای رئیس پلیس اریکا سپر بیش از مرگ در شب جمعه 27 ساله Rayshard بروکس وندی.

اداره پلیس است خاتمه داده شود افسر که گفته می شود کشته بروکس, سخنگوی پلیس Carlos Campos تایید اواخر روز شنبه. یک افسر دیگر درگیر در این حادثه قرار گرفت, در مرخصی اداری.

مقامات هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد نام این دو افسر هر دو از آنها سفید است.

تصاویر در تلویزیون محلی نشان داد که رستوران در شعله های آتش برای بیش از 45 دقیقه قبل از خدمه آتش وارد به خاموش کردن شعله های حفاظت شده توسط یک خط از افسران پلیس. در آن زمان این ساختمان به کاهش سوخته قلوه سنگ در کنار یک ایستگاه گاز.

دیگر تظاهرکنندگان راهپیمایی بر روی ایالتی-75 توقف ترافیک پلیس با استفاده از یک خط از تیم ملی اتومبیل را نگه دارید آنها را به عقب.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار پایان دادن فوری به افسر” کف گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

بروکس شد پدر یک دختر جوان بود که جشن تولد خود را در روز شنبه وکیل او گفت:. مرگ خود را از گلوله پلیس آمد و پس از بیش از دو هفته از تظاهرات در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده به نام جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که بر مه 25 زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

Police detain protesters for blocking traffic during a rally against racial inequality and the police shooting death of Rayshard Brooks, in Atlanta, Georgia, U.S. June 13, 2020. REUTERS/Elijah Nouvelage

پلیس بازداشت معترضان برای مسدود کردن ترافیک در طول یک تظاهرات در برابر نابرابری نژادی و پلیس تیراندازی مرگ Rayshard بروکس در آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده در ژوئن 13 سال 2020 است. رویترز/الیاس Nouvelage

تظاهرات خیابانی را در آتلانتا در روز شنبه در نزدیکی صحنه تیراندازی با بیش از 100 نفر خواستار افسران به اتهام جرم جنایی در مورد.

پلیس نامیده می شدند به وندی بیش از گزارش که بروکس افتاده بود خواب در درایو از طریق خط. ماموران اقدام به گرفتن او به بازداشت پس از شکست او یک زمینه هوشیاری آزمون با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات.

تصویری از شلیک گلوله توسط یک تماشاچی قطاری بروکس مبارزه با دو افسر در زمین در خارج از وندی قبل از شکستن رایگان و در حال اجرا در سراسر پارکینگ با آنچه به نظر می رسد پلیس تیزر در دست خود را.

دوم نوار ویدئویی از رستوران را به دوربین نشان می دهد بروکس عطف به عنوان او اجرا می شود و احتمالا هدف این تیزر در ادامه ماموران قبل از یکی از آنها را آتش تفنگ خود را و بروکس به زمین می افتد.

بروکس زد به طول حدود شش اتومبیل هنگام او برگشت و به سمت یک افسر و با اشاره به آنچه او در دست خود را در پلیس گفت: Vic رینولدز مدیر GBI در یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی.

“که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات آقای بروکس وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود” رینولدز گفت.

وکلای مدافع خانواده بروکس به خبرنگاران گفت که پلیس آتلانتا تا به حال هیچ حق استفاده از نیروی مرگبار حتی اگر او تا به حال از کار اخراج تیزر غیر کشنده سلاح در جهت خود را.

“شما نمی توانید کسی شلیک کنید مگر اینکه آنها اشاره اسلحه در شما” وکیل کریس استوارت گفت.

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که دفتر او “در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” در حالی که آن را در انتظار نتايج گرجستان دفتر تحقیقات.

کف گفت, سپر, سفید, زن رئیس منصوب شده در ماه دسامبر سال 2016 خواهد بود جایگزین معاون رادنی برایانت یک مرد سیاه و سفید که در خدمت به عنوان رئیس موقت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de