متزلزل شدن مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه و بلاغت: زوکربرگ همسر

San Francisco, ژوئن 13

در اولین انتقاد مستقیم از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر جنجالی, پست, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان گفت: آنها عمیقا متزلزل خود را در تفرقه و بلاغت در زمانی که مردم در سراسر جهان در اعتراض به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید.

پاسخ دادن به بیش از 270 دانشمندان بودجه چان زوکربرگ ابتکار خواست که آنها را برای جلوگیری از اطلاعات غلط و نفرت پست مانند یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش خشونت در خود سیستم عامل این زوج گفت: این فوق العاده دردناک عطف در زمان از تاریخ کشور خود را و آنها را از نگرانی های خود را به طور جدی و به قلب است.

“ما عمیقا متزلزل و منزجر توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه و آتش زا و بلاغت در زمانی که کشور ما به شدت نیاز به وحدت” زوکربرگ و چن نوشت: در نامه ای که به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

دانشمندان که امضا این نامه خطاب به آنها شامل استادان از دانشگاه استنفورد, دانشگاه هاروارد و برنده جایزه نوبل, در میان دیگران, به گزارش The Verge.

این Chan زوکربرگ ابتکار (CZI) است بشردوستانه بازوی تاسیس شده توسط زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان در سال 2015.

“ما پاچه برای دیدن که Facebook است نه به دنبال سیاست های خود را در رابطه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مثال در بیانیه خود “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’ یک بیانیه روشن از تحریک خشونت” دانشمندان نوشت: در این نامه است.

این نامه بیشتر گفت که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از Facebook “را به گسترش هر دو اطلاعات غلط و آتش زا اظهارات نه تنها نقض Facebook سیاستهای اما “به طور مستقیم در تضاد به CZI هدف از ایجاد یک جامع تر و آینده ای سالم برای همه”است.

زوکربرگ در این ماه سعی در منصرف کردن رشد ناآرامی در میان کارکنان بیش از فقرا دست زدن به بحث پست های مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: این شرکت آغاز شده است workstream برای ساخت محصولات برای پیشبرد نژادی عدالت است.

چندین فعلی و سابق Facebook کارکنان با انتقاد زوکربرگ را به انفعال بیش از بحث پست از رئیس جمهور ایالات متحده در ستایش خشونت در تماس تلفنی به شروع واقعیت-چک کردن رهبران جهان و مضر برچسب پست ها.

در یک یادداشت به Facebook, مدیر عامل شرکت گفت که او معتقد است خود سیستم عامل کمک خواهد کرد “غلبه بر نژادی و بی عدالتی در آمریکا و در سراسر جهان”.

“من با شما ایستاده. زندگی شما مهم است. سیاه و سفید زندگی می کند ماده” تاکید کرد.

IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de