سنگاپور گزارش 407 جدید COVID-19 موارد

covid 19 cases in singapore, ministry of health, foreign workers, work permit holders, latest news on coronavirus outbreakباقی موارد اجازه کار دارندگان زندگی در خوابگاه وزارت بهداشت (MOH) گفت. (رویترز عکس)

سنگاپور روز یکشنبه گزارش داد 407 جدید COVID-19 موارد اکثر آنها کارگران خارجی ساکن در خوابگاه در نظر گرفتن این کشور در مجموع تعداد به 40,604.

این موارد جدید شامل نه در جامعه چهار نفر از آنها شهروندان سنگاپور یا مقیم دائم (خارجی ها) در حالی که پنج خارجی در کار عبور می کند.

اخبار مرتبط

باقی موارد اجازه کار دارندگان زندگی در خوابگاه وزارت بهداشت (MOH) گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در ضمن سنگاپور گزارش داد 26 مرگ مرتبط با COVID-19 روز شنبه. 73 ساله سنگاپوری کرد از عوارض ناشی از COVID-19 روز جمعه گفت: MOH.

سنگاپور-شرکت بر اساس Tychan است برای شروع بشر بالینی در هفته آینده برای یک درمان است که می تواند کاهش سرعت پیشرفت COVID-19 در بیماران است.

این درمان نیز می تواند به بیمار کمک کند تا سریعتر بهبود می یابند و ارائه موقت محافظت در برابر coronavirus این شرکت اعلام کرد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de