پلیس آمریکا پاره پاره بین شرم و غرور خود را نشان

نیویورک June 14

ما افسران پلیس در مرکز تظاهرات که roiled کشور گرفتار بین تعهد خود را به این کار و به رسمیت شناختن است که اصلاحات مورد نیاز را به آدرس نژادپرستی نهادی در درون صفوف خود را.

از کالیفرنیا به ماساچوست چندین افسران در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه گفت: آنها وحشت زده شدند با کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس — یک تراژدی است که موجب سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

اما کسانی که با آنها مصاحبه نیز ضربه پشت در اتهامات است که اقدامات ماموران درگیر در Floyd مرگ منعکس ارزش از مأموران اجرای قانون در سراسر کشور است.

“من درک چوین… او کسی کشته. ما نمی. ما محدود به” مایکل o’meara سر از ایالت نیویورک پلیس خیرخواه انجمن با عصبانیت گفت: این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی.

چوین است افسر که فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

“همه در تلاش برای شرم ما را به حال خجالت در مورد ما حرفه ای” o’meara اضافه شده است.

“توقف درمان ما مانند حیوانات و سگ و شروع به درمان ما با برخی از احترام است.”

شان Willoughby, رئيس جمهور از Albuquerque, افسران پلیس,’ انجمن در نیومکزیکو گفت: چوین تا به حال به وضوح مرتکب عمل مجرمانه است که تمام افسران پلیس شرمنده بودند و آن را ناعادلانه به رنگ هر کس با همان قلم مو.

“من احساس تبعیض بنابراین من انجام افسران” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “ما فقط در اینجا در تلاش برای انجام بهترین کار که ما می توانیم برای محافظت از جامعه ما و ارائه برای خانواده ما است و در حال حاضر به دلیل پوشیدن من نشان من یک مشکل سیستمیک نژادپرستی در این کشور است.”

“اجرای قانون در سراسر کشور می شود و برگزاری کیسه باقی مانده برای اقدامات جنایی در مینیاپولیس,” او اضافه شده است.

کارشناسان اما می گویند که فلوید مرگ بود نه یک حادثه جدا شده اما اضافه شده به در حال اجرا خشم و بی اعتمادی از افسران پلیس در میان امریکا سیاه جوامع است.

‘اتفاق می افتد بیش از حد اغلب’

“وجود دارد یک تاریخ آمریکا از آسیب و خشونت اعمال شده در سیاه و سفید آمریکایی ها تحت قانون رنگ که پلیس به عنوان یک نهاد به اذعان” گفت: لوییزا آبیلس مدیر گروه مداخله خشونت در شبکه ملی برای امن جوامع است.

فرانکلین Zimring یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده “زمانی که پلیس در کشتن” اشاره کرد که افسران در آمریکا به طور متوسط در کشتن سه نفر در روز.

“حداقل نیمی از کسانی که قتل نیست و لازم است برای حفظ افسران پلیس,’ زندگی و یا هر کس دیگری را,” او گفت:.

آمریکایی های آفریقایی تبار به نمایندگی از اکثریت کسانی که کشته شدند با مطالعات نشان می دهد که یکی در هر 1000 مرد سیاه و سفید در آمریکا می میرند در دست پلیس است.

سن دیگو افسر پلیس بن کلسو صحبت می کند
با یک ساکن محلی است. AFP

“این اتفاق می افتد بیش از حد اغلب صحنه های که در آن سیاه و سفید از مردم و مردم از رنگ به طور کلی در حال مرگ هستند در دست اجرای قانون معمولا برای جرایم جزئی” سعید بن کلسو رئیس جمهور از سن دیگو فصل ملی, سیاه, پلیس انجمن.

“ما صرف مقدار زیادی از ساعت ها در آنچه به آنها تماس بگیرید ‘فاسد شدنی مهارت” که در حال رانندگی و تیراندازی و دستگیری مردم و چیزهایی مانند آن است,” او اضافه شده است. “اما ما نمی توانیم به صرف زمان زیادی در یادگیری به صحبت کردن با مردم است. چون وقتی این همه گفته و انجام داده, بزرگترین سلاح افسران پلیس باید هر روز دهان خود را.”

یک لیست در حال رشد از ادارات پلیس در سراسر ایالات متحده در حال حاضر ممنوعیت گردن محدودیت شبیه به یکی که کشته فلوید و تقویت اقدامات انضباطی. مراحل نیز گرفته شده در سطح فدرال به انجام اصلاحات.

O’meara که اتحادیه نشان دهنده برخی از 40,000 افسران پلیس گفت: آن ضروری بود که اجرای قانون گنجانده شود در این مکالمه به عنوان ذینفعان.

“این تصور که ما نژادپرستانه و سگ و این چیزی است که ما در حال” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “این چیزی نیست که قریب به اتفاق, اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس هستند.”

Branville بارد Jr, فرمانده پلیس در کمبریج ماساچوست گفت: به عنوان یک مرد سیاه و سفید او اغلب کاهش یافته است قربانی نژادپرستی شد و در حمایت از تحریم های شدیدتر علیه بد افسران.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من کشیده,” او گفت:. “و من شناسایی خودم… و هرگز آن را ميگيرد. اما من همیشه در ترس است که آن را می تواند به خاطر من حمل اسلحه و سیاه پوست در همان زمان.”

اما برخی در اجرای قانون می گویند که آنها در حال استفاده به عنوان سپر بلا برای مشکلات بزرگتر در جامعه و رد خواستار رشد پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“این جالب است و آن را مضر چون ما هر روز در تلاش برای خدمت و حفاظت و عمومی وجود دارد میلیون ها نفر از تعاملات هر روز با پلیس و عمومی که مثبت هستند” گفت: 34 سال نیویورک افسر صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود پس او مجاز به نظرات عمومی.

“ما سعی می کنیم به همه چیز به همه ما کشیده بیش از حد نازک و زمانی که اشتباهات ساخته شده است.” — AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de