70 ٪ کاهش در سود اما تحلیلگران همچنان صعودی در Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری سهام; اینجا چرا

Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاران است که این شرکت به دنبال توقف از وام دهندگان ساخته شده و تمام مسئولیت بازپرداخت در مهلت قانونی پایان دوره 31 مه به عنوان آن را به حال به اندازه کافی نقدینگی در پایان ماه مارس.

برای غیر بانکی تامین مالی شرکت است که 68 درصد از مشتریان خود را از لحاظ ارزش تحت توقف و گزارش شده است 70 درصد کاهش سود در سال, بازار خرس مانند در حال حاضر یکی نبود یک مکان ایده آل. اما Shriram حمل و نقل, سرمایه گذاری با وجود ضعیف مارس عملکرد سه ماهه است که در حال حاضر مورد علاقه تحلیلگران در دلال خیابان. انتظارات بسیار بالا است که سهام اینکه حتی یک حرکت صعودی از 50 ٪ از سطح فعلی. Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بهتر قرار داده شده در میان شرکت های غیر بانکی وام دهندگان و جزئی-بهبود آن ساخته شده در طول ماه های مارس تا مه نیز ممکن است کمک به زنده ماندن.

درآمد خالص منافع Shriram حمل و نقل دارایی بود و بهتر از سه ماهه آخر سال مالی 2019, دوره نقاهت بعد به تدریج تنها به سقوط در ماه مارس سه ماهه از سال مالی گذشته. اگر چه سقوط در سود است تا حد زیادی به دلیل افزایش شدید در مقررات است که در Rs 11,287 کرور از 2.6 درصد در سال کاهش در سود عملیاتی است که باعث نگرانی است. Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری جمع آوری پول از 84 درصد از مشتریان خود را در ماه مارس است. تعداد پایین آمد به 23 درصد در ماه آوریل قبل از افزایش 52 درصد در ماه مه. جالب توجه است که سرمایه گذاران خارجی بودند ترک هندی بازارهای سرمایه خارجی سرمایه گذاران نهادی (FII) خود را افزایش سهام در این شرکت توسط 0.4% از سه ماهه دسامبر.

اخبار مرتبط

آیا به دنبال توقف در ابتدا

Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاران است که این شرکت به دنبال توقف از وام دهندگان ساخته شده و تمام مسئولیت بازپرداخت در مهلت قانونی پایان دوره 31 مه به عنوان آن را به حال به اندازه کافی نقدینگی در پایان ماه مارس. Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری با این حال آیا رویکرد این بانک برای دومین توقف فاز و 8-9 بانک ها توافق کردند که به ارائه یک توقف به NBFC. دارایی تحت مدیریت (اوم) از شرکت مسطح بود در سه ماهه اساس در حالی که این رشد 5 درصد از سال قبل به تومان 1.1 لاخ کرور. ادامه روند گذشته 4-5 چهارم جدید-خودرو اوم کاهش 6 درصد در سه ماهه. “با توجه به بالا moratoriums تنبل CV تقاضا و لود MHCV نمونه کارها (~46.1 درصد از اوم) ما معتقدیم که رشد و کیفیت دارایی خطرات باقی خواهد ماند بالا برای SHTF در کوتاه مدت گفت:” کارگزاری و شرکت تحقیقات Emkay جهانی در یک گزارش پژوهش. شرکت کارگزاری دارای یک خرید تماس با یک هدف قیمت 730 تومان به ازای هر سهم.

تحلیلگران در Emkay جهانی گفت که همراه با Shriram حمل و نقل سیستمیک وام توقف در میان تقریبا سه ماه مستند سرمایه کافی متنوع بدهی و پول نقد بافر بسیار مهم هستند. “ما مانند SHTF ماشین ~22 درصد نقدینگی قوی بافر از ~Rs104bn (~9.5 درصد از اوم) و منابع متعدد از بودجه” در این گزارش است. سهام تجارت در P/BV (x) 0.8 و انتظار می رود این سال مالی. P/E (x) در 5.8 در سال مالی 2020 و همچنین ممکن است صعود به 9.6 در سال جاری است. Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری مطرح $500 متر از استقراض ارز خارجی در ماه مارس سه ماهه.

متنوع استقراض منبع

“پس IL&FS بحران این شرکت متنوع و جدیدتر به استقراض از منابع مانند خرده فروشی NCDs و ECBs. سهم ECBs در کل استقراض افزایش معنی داری از 6% به 18% در سال” گفت: کارگزاری و شرکت تحقیقات Motilal Oswal. اگر چه اوم از Shriram حمل و نقل شده است ضعیف در گذشته چند محله Motilal Oswal گفت: کانال خود را چک نشان می دهد که Shriram حمل و نقل سرمایه گذاری را در بخش مورد نظر – استفاده CV و راننده تقدیر اپراتور بخش – انجام می دهند بسیار بهتر از بخش های دیگر در CV تامین مالی است.

“ما جمع و جور کردن ما EPS برآورد 11 ٪ برای FY21E در پشت پایین تر وام کتاب رشد. حفظ خرید با TP تومان 960 در 1x PBV FY22E,” Motilal Oswal گفت. سهام شده است تجمع برای آخرین بار کمتر از یک ماه به 27 درصد در طول این دوره است. بله اوراق بهادار در حالی بیان کرد که سهام بهتر است قرار داده شده در میان همسالان در پایتخت و موقعیت و پتانسیل بهبود بهره وری در مجموعه در طول ماه های ژوئن‐اوت برآورد سهام به پرش از 33 ٪ از سطح فعلی برای رسیدن به یک هدف قیمت 850 تومان به ازای هر سهم.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de