آتلانتا مرد کشته شده توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد در پشت او: کالبد شکافی

 آتلانتا ژوئن 15

کالبد شکافی نشان داد که مرد کشته در یک درگیری با پلیس آتلانتا خارج از مواد غذایی سریع درایو از طریق گلوله در پشت دفتر معاینات پزشکی گفت.

کشته شدن 27 ساله Rayshard بروکس به عنوان او تلاش برای فرار پس از کشتی با افسران و گرفتن یک تیزر است شعلهور تظاهرات در آتلانتا که فوران در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس. وندی رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد بود سوزانده بیش از آخر هفته.

NAACP برنامه ریزی تظاهرات روز شنبه در خارج از گرجستان کنگره آمریکا در آتلانتا که در آن رهبران جمهوری خواه از بازگشت به کار در قوه مقننه بعد از یک مدت طولانی coronavirus خاموش شدن به عقب رانده در برابر سویفت در نظر گرفتن یک تخته سنگ از تغییرات دموکرات ها می خواهند در پلیس و عدالت کیفری.

کالبد شکافی چهار شنبه به این نتیجه رسیدند که بروکس درگذشت از دست دادن خون و آسیب به اندام های داخلی پس از اصابت گلوله در پشت Fulton County دفتر معاینات پزشکی گفت: در انتشار اخبار.

افسر گرت Rolfe که اخراج کشنده عکس اخراج شده و دیگری افسر در صحنه Devin برازنان شده است قرار داده شده در اداری وظیفه. آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد و یک روز پس از تیراندازی.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت که او امیدوار است برای تصمیم گیری توسط midweek که آیا برای شارژ هر کدام از افسران. گرجستان اداره بررسی قرار داده شد مسئول بررسی است.

بروکس بود به ضرب گلوله در اواخر یکشنبه بعد از پلیس نامیده می شدند در میان شکایات که یک ماشین بود مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب در ماشین او حرکت آن را به یک فضای پارکینگ و شروع یک هوشیاری را بررسی کنید.

تصویری از دو افسر’ دوربین های بدن و فاصله نصب دوربین در موبایل خود را نشان داد بروکس همکاری بیش از 40 دقیقه گفتن آنها او تا به حال یک زن و شوهر از نوشیدنی در حالی که جشن تولد دختر خود و رضایت به نفس تست.

این ویدئو نشان می دهد بروکس’ سطح الکل در 0.108 درصد بالاتر از حد قانونی در گرجستان است. زمانی که یکی از افسران طول می کشد بروکس’ مچ دست چپ و حرکت به دستبند او بروکس در تلاش برای اجرا و ماموران او را به زمین.

به عنوان بروکس دعوا ایستاده برازنان پرس یک تیزر به پای او و تهدید به بی حس کردن او را. بروکس گربس تیزر و آن را می کشد دور. مبارزات او به پا خود را در این تیزر را در دست خود و شروع به در حال اجرا.

Rolfe آتش سوزی خود تیزر و yelp شنیده می شود بالاتر از سلاح الکتریکی صدای ترق و تروق. Rolfe اجرا می شود پس از بروکس و ثانیه بعد از سه اثر شلیک گلوله شنیده می شود.

هر دو افسران بدنه دوربین شد زدم به زمین در مبارزه و هیچ یک از این چهار دوربین های پلیس دستگیر تیراندازی. فیلم منتشر شده از وندی دوربین های امنیتی نشان داد بروکس به نوبه خود و نقطه یک شی در یکی از افسران بود که مراحل را پشت سر او. افسر تساوی تفنگ خود را و آتش سوزی.

“همانطور که من به دنبال او تبدیل شده و شروع به شلیک تیزر در” Rolfe گفته سرپرست پس از تیراندازی در یک ضبط مکالمه.

“او قطعا انجام آن شلیک در من حداقل یک بار.” بروکس خانواده وکیل اشاره کرد در ان بی سی “امروز” نشان می دهد در روز دوشنبه که بروکس بود به ضرب گلوله از فاصله حمل چه افسران می دانستم که به یک غیر کشنده سلاح و نمی توانست بدست آنجایی که آنها تا به حال گواهینامه رانندگی خود را.

“آنها می تواند به راحتی منتظر و او را گرفتار بعد و یا اجازه و یا اجازه دهید او را مسدود شده در توسط افسر بود که در پاسخ ، آن را فقط غیر ضروری” L. کریس استوارت گفت.

قانونگذاران دموکرات که در اقلیت در هر دو مجلس سنا و مجلس گفت: آنها آماده هستند به قانون عدالت کیفری اصلاحات.

در میان پیشنهادات: ایجاد سنگین تری جملات برای نفرت از جنایات لغو دولت شهروند بازداشت, قانون, پایان بدون دست کشیدن حکم و اجازه دادن به مردم سو افسران پلیس برای سوء.

“برای مجمع عمومی به نوبه خود یک گوش ناشنوا به گریه که اتفاق می افتد در سراسر گرجستان و در سراسر کشور خواهد بود غم انگیز فرصت از دست رفته و یک dereliction از مسئولیت” خانه رهبر اقلیت باب Trammell گفت.

اما رهبران جمهوری خواه و حتی برخی از دموکرات ها گفت: به اندازه کافی وجود دارد زمان به کل تخته سنگ از تغییرات با تنها 11 روز کاری در سمت چپ در یک جلسه مختل توسط COVID-19 شیوع. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de