بنگلادش آژانس باز می شود پروب به حساب های بانکی از Naem نظام نظیر Habibur رحمان

این BFIU مرکزی سازمان است که به بررسی پولشویی و معاملات مشکوک شده دستور داد تمام بانک ها به ارسال اطلاعات مالی از جمله بانک اظهارات دو روزنامه نگار.

یک BFIU بالا تا تایید توسعه به bdnews24.com گفت: “بله, ما در حال انجام یک باز جست.” اما این مقام به دنبال به ناشناس باقی می ماند به عنوان اطلاعات “بسیار حساس”.

“ما برای جستجو باز اگر هر آژانس می خواهد اطلاعات مالی یک فرد یا وجود گزارش رسانه ها در فرد خواند و گفت: در پاسخ به یک سوال چرا اظهارات حساب خواسته شد برای.

“اگر آن را جستجو باز ما از همه بانک ها برای کسب اطلاعات و یا یک بانک خاص اگر یک مجری قانون و یا هر گونه دیگر دولت واحد آن را می خواهد” این مقام گفت.

رسمی نیست افشای نام این سازمان که به دنبال اطلاعات در مورد این دو روزنامه نگار کرد و گفت: این موضوع “بسیار محرمانه”.

bdnews24.com به نام Naem نظام برای نظر اما تلفن همراهش خاموش بود و همکار Habibur گفت: “من نمی دانم هر چیزی در مورد آن از قبل. من شنیده ام آن را برای اولین بار از شما.”

Naem نظام و Habibur رحمان اغلب ضربه کانون توجه خود را برای بحث نقش در طول حکومت از ارتش حمایت دولت موقت در 2007-08.

پس از Shahjahan سردار این ویرایشگر موسس بنگلادش Pratidin, Naem نظام شد سردبیر این روزنامه است. او همچنین مدیر اجرایی News24.

Naem نظام خدمت متفاوت رسانه ها از جمله روزنامه ها Ajker Kagoj و Bhorer Kagoj و خصوصی پخش ATN. او همچنین زمان دبیر Sampadak Parishad یک شبکه از سردبیران.

همکار Habibur اجرایی سردبیر بنگلادش Pratidin یک بنگلادش-زبان روزنامه hogged سرفصل با نوشتن یک بحث برانگیز ستون در یک روزنامه در طول حکومت از ارتش حمایت دولت موقت. او نیز مشغول به کار برای Jugantor و Banglabazar هر دو بنگلادش-زبان روزنامه ها.

همکار Habibur نیز جلب انتقاد از محله های مختلف با ارسال یک تورنت از بحث وضعیت on Facebook. او یک بار معلق از بنگلادش Pratidin اما دوباره کار خود را بعد. او همچنین شناخته شده برای hobnobbing با بالا Jatiya رهبران حزب از جمله در اواخر دیکتاتور HM ارشاد و Naziur رحمان Manju.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de