مرد سیاه و حمل مجروح سفید به ایمنی در هنگام ضد نژادپرستانه اعتراض در انگلستان, pic می رود ویروسی

در لندن ژوئن 15

“این چیزی است که ما انجام می دهیم!” عکاس رویترز دیلان مارتینز کلمات شنیده حلقه در طول هرج و مرج در لندن در روز شنبه هنگامی که عمدتا مسالمت آمیز ضد نژادپرستانه تظاهرات به درگیری با ضد معترضان در این منطقه است.

سپس او را دیدم که تا به حال آنها را به زبان آمده – یک معترض در حال ظهور از غوغا حمل یک مجروح در یک “مامور اتش نشانی بالابر’ بیش از شانه خود را.

تصویر او رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی و برجسته در اخبار بولتن گرفتن یک لحظه از بالا درام که کوزه با گسترده تر روایت – ضد نژادپرستانه و راست معترضان با یکدیگر مبارزه.

“من تو را دیدم یک زد و خورد و کسی که در حال سقوط به زمین” مارتینز به یاد می آورد لحظه ای در نزدیکی واترلو پل در مرکز لندن به عنوان او تحت پوشش ضد نژادپرستی تظاهرات که بالا گرفت در این شهرستان است.

دو مرد پس از آن به نظر می رسد از طریق جمعیت.

“جمعیت جدا درست در مقابل من. من در جای مناسب در زمان مناسب و فوق العاده خوش شانس که از نقطه نظر. او به سمت من آمد راه رفتن سریع.” مارتینز گفت: مردی در حال انجام بود و آسیب به خود و سلامت روزنامه نگاران در صحنه و گفته مورد ضرب و شتم در یک زد و خورد با قدرتهای جهانی.

برخی از افراد در میان جمعیت فریاد زد که این حمله قربانی عضو راست.

ایسنا قادر به شناسایی قربانی و یا گرایش سیاسی خود را. پلیس گفت که آنها آگاه بودند از این حادثه و عکس ساخته شده اما هیچ نظر بیشتر زمانی که رویترز پرسید برای جزئیات بیشتر از مردان هویت و آنچه اتفاق افتاده است.

اعتراضات فوران در سراسر شهرستانها بریتانیا و سراسر جهان پس از یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

در برخی از موارد آنها را برانگیخته ضد تظاهرات توسط افرادی که موافق نیستم با همه اهداف و روش ها و این شامل افرادی از راست تقسيم شدند.

انگلیسی, رسانه های شناسایی مرد سیاه و سفید به عنوان پاتریک هاچینسون یک مربی شخصی. در رسانه های اجتماعی حساب او نوشت: “ما یک زندگی را نجات داد امروز”.

رویترز صحبت می کرد به شریک هاچینسون بهترین دوست که تایید شد. هاچینسون نیست پاسخ به تماس به تلفن همراه خود را.

او گفت: انگلیسی کانال 4 اخبار روز یکشنبه آن را “ترسناک” ، “این بسیار گیج کننده و آن را تقریبا مانند یک اند.

“…بچه ها رفت و در آنجا آنها مرتب کردن بر اساس از قرار دادن یک کمی کمربند در اطراف او به او را متوقف دریافت هر گونه بیشتر آسیب فیزیکی. زندگی او در معرض خطر است.

“بنابراین من فقط رفت و تحت scooped او قرار داده و او را بر روی شانه های من و به نوعی شروع به راهپیمایی به سمت پلیس با او در حالی که همه بچه ها اطراف من و حفاظت از من و من تا به حال روی شانه من.”

در بیانیه ای در روز یکشنبه پلیس گفت: 113 نفر دستگیر شده و بیش از آخر هفته و 23 افسران زخمی در خشونت هیچ یک از آنها به طور جدی.

واکنش در رسانه های اجتماعی به تصویر و رویدادهای آن به تصویر کشیده شده است تا حد زیادی مثبت است.

“در میان همه زشتی یک لحظه زیبا از بشریت” نوشته روزنامه نگار انگلیسی پیرز مورگان در یک صدای جیر جیر همراه با عکس.

مارتینز جانباز عکاس است که رویترز’ تصویر ویرایشگر برای انگلستان و ایرلند گفت: تظاهرات در لندن در روز شنبه بوده است سیال و غیر قابل پیش بینی.

پس از شاهد پراکنده و جزئی درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس در میدان ترافالگار مارتینز گفت: او روشن با توجه به نزدیکی پل واترلو که در آن چند صد ضد نژادپرستی تظاهرات جمع شده بودند.

“آنها در زمان بیش از کل پل,” او گفت:. “وجود دارد یک ترافیک مربا رفتن از جنوب به شمال اما پرنیان خوب بود – خودرو شد بوق و مردم جشن گرفتند.” خلق و خوی به سرعت تبدیل زشت هنگامی که آنها مواجه می شوند یک گروه ضد معترضان و درگیری آغاز شد و مارتینز گفت.

ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de